Şimdi Ara

GM Discovery || GamerzROM Secret Edition 2.0 [25.07.2013] (282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.013
Cevap
51
Favori
370.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yandex disk üyeliği alıp yandex diskine kaydedip te indir hocam. Hızlı indirir o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaCoMiLi -- 28 Ağustos 2013; 22:58:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaCoMiLi

Yandex disk üyeliği alıp yandex diskine kaydedip te indir hocam. Hızlı indirir o zaman

Hızla alakası yok belli bi yerde kesiliyor sürekli. 3 tane apk indiriyor sonra indirme tamamlandı diyor ve arşiv sorunlu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: thestell

quote:

Hızla alakası yok belli bi yerde kesiliyor sürekli. 3 tane apk indiriyor sonra indirme tamamlandı diyor ve arşiv sorunlu...

hocam oluyor bazen öyle. arkadaşın dediğini deneyebilirsen, yada daha sonra tekrar bir dene. kafasına göre bitmiş gibi yapıyor.
  • thestell kullanıcısına yanıt
    farklı internet tarayıcısı veya farklı bir bilgisayardan dene düzelir. linkte sorun yok,
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasuf68

farklı internet tarayıcısı veya farklı bir bilgisayardan dene düzelir. linkte sorun yok,

Yandex diske kaydedip indirdim sorun çıkmadı sevindim
    Telefona attım installion aborted(bad) hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 28 Ağustos 2013; 23:35:06 >
  • quote:

Benim de şarj yeri bozulmuştu. Ben de gönderdim servise. Aynı şekilde bana da garanti dışı yazmışlar ve 100 tl fiyat istiyorlar.

Allah belalarını versin. Başka da birşey demiyorum...

Burak hocam arkadaşa da bana da garanti dışı demişler. Orjinal romu spflash ile geri yükleyip göndermiştim. Bizim cihazda odin sayacı falan mı var? Custom rom attığımı anlamışlar mıdır? (Yanlış anlama hocam sana sitem etmiyorum)

Ne yapayım şimdi bi akıl verin...

Elektronik cihazlarda şarj kısmı bozulunca garanti dışı sayılıyor.bahane olarakta hor kullanmayı gösteriyorlar malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 14531992 -- 28 Ağustos 2013; 23:40:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14531992 kullanıcısına yanıt
    Hadi diyelim ki garanti dışı olduğunu kabul ettim. Peki soketin neresi 100 TL ediyor? Resmen soygunculuk
  • Arkadaşlar google play gıremıyorum o yuzden discovery customizeri 1.7.1 surumunu ınternetten ındırdım.Şimdi 1.8 secret edition için yazıyor,ben secret atıcam telefona bu sürüm sıkıntı çıkarırmı? Sağolun

EDİT; DÜZELTTİM.

Not; Arkadaşlar batarya kalibrasyonu yapılmalımı? Nasıl yapıcam.Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E076935CC -- 29 Ağustos 2013; 0:13:24 >
  • quote:

Arkadaşlar Gamerzrom Jetpack mi yoksa Nexus Edition mu şarj konusunda daha iyi?

jetpack
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06KUBİLAY06

quote:

jetpack

http://forum.donanimhaber.com/m_79625723/f_//tm.htm#79715219

kesinlikle,bu telefonun şarj girişinde problem var
    benim başıma geldiği gibi şikayetvar.com'da da benzer sorun yaşayanlar var...

acaba tel-pa yedek parçadan vurmayı mı planlıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: HuKe

quote:

quote:

jetpack

http://forum.donanimhaber.com/m_79625723/f_//tm.htm#79715219

kesinlikle,bu telefonun şarj girişinde problem var
    benim başıma geldiği gibi şikayetvar.com'da da benzer sorun yaşayanlar var...

acaba tel-pa yedek parçadan vurmayı mı planlıyor?

bana kaldıysa sarj gırısı bıraz hassas sarj kablosuda berbat oluncaortaya sorun dıe bı kavram çıakrıyor

• quote:

bana kaldıysa sarj gırısı bıraz hassas sarj kablosuda berbat oluncaortaya sorun dıe bı kavram çıakrıyor

kesinlikle size katılıyorum
    telefonu alanlar bu hususu göz ardı etmesin
    zira Tel-Pa sattığı ürünün arkasında durmadığı gibi istediği 100 TL ile ücret bana göre oldukça fazla
  • Eskiden sadece araba satılırdı, servis ve onarım işine kimse önem vermezdi ama son yıllarda servis neredeyse araba satımından daha fazla kar ediyor ve firmalar servislere yöneldi. Bu durumda böyle galiba telefonu ucuza alıyoruz ama servisten çıkaracaklar acısını galiba.
  • şarz soketi arızasını kullanıcı hatası olarak kabul eden soyguncu zihniyet o zaman, fotograf çekimindeki pembeleşme durumunu nasıl açıklayacak o da mı kullanıcı hatası
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasuf68

şarz soketi arızasını kullanıcı hatası olarak kabul eden soyguncu zihniyet o zaman, fotograf çekimindeki pembeleşme durumunu nasıl açıklayacak o da mı kullanıcı hatası

hangı forumda hangı konuda tam hatırlamıyorum ama bırı bu yuzden telefonu garantıye yollamıstı garantıde herhangı bır sorun yok dıye gerı yollamıstı
  • arkadaşlar burda cavit arkadaşımızın bir gps anlatı mı var dı ben yaptım ama sonuç alamadım sonuç alan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: edacsac

Arkadaşlar şarj soketleriniz nasıl kırıldı? Benimde beyaz olan cihazın şarj aletinin ucu kazık gibi giriyor, sökmek bi dert ama mavi renk aldım onunkisi iyi, kolay takılıp çıkarılıyor. Bu durumda usb kablolarında bu sorun, cihazdaki usn girişinde bi problem yok...

Benim de şarj etmesine rağmen,bilgisayara bağlayınca telefonu görmüyor pc.Başka bi marka telefonun şarj kablosunu takınca tam yerine oturuyor ve pc telefonu görüyor.
    Bence de sorun kablo girişlerinde.
  • arkadaşlar secret edition 2.0 ın türkçe yamasında sorunmu var flashlama yapmıyor instalition aborted uyarısı alıyorum.daha önce yüklemiştim sorun olmamıştı
  • Evet hocam, şansıma bu sefer mavi aldığım cihazın usb kablosu düzgün çıktı. 2 farklı renk cihazımda da güzel takılıp çıkarılabiliniyor. Beyaz olan cihazımın usb kablo ucu zaten yamuk, pert olduğu takmadan bakınca bile belli.

Buda ilginç ve çok uyuz bi durum aslında, misal Htc One cihazında herkes kronik kasa açıklığı, kronik kamera sorunları olmayan düzgün seriden bi cihaz arardı, bizim uğraştığımız şey kutudan çıkan kronik problemli usb kablosu
  • Kaliteli bi usb kablosu almak şart oldu artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.