Şimdi Ara

★★ GM 5 Plus Kullanıcıları Kulübü ★★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.156
Cevap
24
Favori
58.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Volte nasıl açılıyor ?
  • Malesef hocam öyle bir imkan yok. Buraya olan olmayan herkes birşey yazar. genel itibari ile dile getirilenleri konusmak daha mantıklı yoksa 1 kişiden cıkan bir sorun un tüm marka ve modellerde cıkma şansı da vardır istisnadır çünkü. @ikircikli

Ekleyelim @dhretireduser

Hocam o uygulamaların herhangi bir zararıda yok. hiç uğraşmayın. @onkuba

Bunun için operatör desteği gerekiyor sanırımtek destekleyen vodafone. açmak için herhangi birşey yapamıyoruz şuan için. @_OlguN_
  • Böyle birşey gerekliydi @oskurrr kardeşim. Hayırlı uğurlu olsun.Nice sorun çözümüne İnşallah.Hayırlı forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. 2.5 ay kadar önce Türk telekomdan aldığım telefonumun ekranının sol üstünde aşağıya doğru yaklaşık 1 cm genişliğinde ve 4 cm uzunluğunda ekran sararmasi mevcut. Beyaz renk dışında kendini çok hissettirmesede gözüm sürekli oraya kayıyor. Daha önce böyle bir sorun yaşayan ve servise giden oldu mu ne gibi şeylerle karşılaştılar ve çözüldü mü bunları merak ediyorum.

İyi günler herkese

• thugur kullanıcısına yanıt
    Benim discovery2 de böyle bir sararma olmuştu,
    Profilo avm ye götürdüm 2 saatte ekranı değiştirip geri vermişlerdi,
    Ekranla ne alakası var bilmiyorum ama formatta atmışlardı,
    Eğer telefonunuzu servise verirseniz önce yedekleyin sonra verin bilgileriniz kaybolmasın.
    Geçmiş olsun.
  • beni es geçmene şaşırdım hocam @oskurrr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaramnahya -- 24 Ağustos 2016; 17:37:41 >
  • hocam benide kaydet.
  • zaramnahya Z kullanıcısına yanıt
    dreamnight58 kullanıcısına yanıt
    dün gece actım konuyu hocam konuya yazdıkça yada talep geldikçe ekliyorum sizide ekledim @zaramnahya

Senide ekledim hocam imzanıza tam olarak verdiğim kodu kopyalarsanız düzgün şekilde cıkar @dreamnight58

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 24 Ağustos 2016; 17:52:20 >
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Kardeşim eline sağlık çok güzel olmuş.

Zil sesi değiştirme olayını anlatan videoyu da eklersen iyi olur sanırım.

İmzamızı da değiştirdik listeye beni de eklersen sevinirim..
  • 4g de ekran sararmasi cok karsilasilan bir sorundu. 5 plusta durum ne arkadaslar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mitra kullanıcısına yanıt
    onkuba kullanıcısına yanıt
    hem videoyu hem isminizi ekledim @Mitra

Hocamekran sararması her telefonda olabilir. ama bunda sıklıkla karsılasılan bir sorun değil. @onkuba
    Hocam bana da yolla kodu ama imza kısmı nasıl oluyor bilmiyorum :-) onuda anlatirsan

• Konunuz hayırlı olsun.

Telefonun sadece kutusuyla yanında gelen kulaklığı desteklediğini, diğer kulaklıkların bu telefonda kullanımının mümkün olmadığını ilk mesaja eklerseniz iyi olur. Malum bazı insanlar kaliteli kulaklıklarıyla müzik dinlemek istiyor olabilir . Kutudan çıkan kulaklığın kalitesinden, servisin kulaklık için kaç lira istediğinden de bahsederseniz iyi olur . Malum ana konu sahibisiniz, GM çalışanı değilsiniz. Cihazı satın almak isteyenleri bilgilendirmek isteyebilirsiniz .

Kazasız, belasız, iyi günlerde, mutlulukla kullanmanız dileğiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yanaz. -- 24 Ağustos 2016; 20:13:27 >

• Meizu M3 Note mu GM 5 Plus mı?
  • Cidden ben de konu sahibi arkadaşı daha tarafsız olmaya ve duygusal hareket etmemeye davet ediyorum. "Her telefon ısınır, bunun içinden elektrik geçiyor" ne demek? Evet, hepsi ısınır ama arkadaşların 'ısınıyor' derken 'aşırı ısınıyor' demek istediklerini de bildiğinizi düşünüyorum. Neden diğer modellerde bu kadar ısınma şikayeti olmaz, bir düşünün lütfen. Bu nedenle, gm'de ısınmanın ortalamanın üstünde olduğu aşikar, bunu belirtmelisiniz. Veya "her telefonda sararma olur" ne demek? Hayır efendim hepsinde olmaz. Yine Gm'nin birçok cihazında bu sorunun bulunduğu da bir gerçek. Ama cihazın f/p olarak çok iyi denebilecek durumda olduğu da gerçek. Neyse, lütfen objektif davranalım, tüm sorunları, eksiklikleri yazalım. Mesela ben farklı kulaklık takılmadığını öğrenemeyecektim, eğer üstte @Yanaz. nickli arkadaş söylemeseydi.. Velhasılı kelam, övülmesi gereken yerde övelim, yerilmesi gereken yerde de yerelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikircikli -- 24 Ağustos 2016; 20:30:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

eline sağlık iyi olmuş
  • ikircikli İ kullanıcısına yanıt
    Telefon isiniyor denemez arkadaslar. 45 dereceye sicak diyorsunuz.

G3 umde 82 dereceyi gordum ben. Suan ki One M8 de oyun oynarken 55-60 dereceye cikiyor, ama sadece CoC da yapiyor bunu. Bu sicakliklar mevsimde goze alinirsa normal.

Sararma konusunun hicbir sekilde affi yok. Sararan panel hatalidir ve ne olursa olsun degismelidir, bunda haklisiniz.

Kulaklik konusu diger konuda onlarca sayfa konusuldu, kimi kulakliklar sorunsuz calisiyor kimisi cok sorunlu. Kulaklik alirken 4 pinli kulaklik olmamasina yani kulaklikta mikrofon veya buton olmamasina dikkat edin yeter. 3 pinli kulakliklar duzgun calisiyor. Ha GM nin boyle bir sey yapmaya hakki var mi tabi ki yok, ama olan olduguna gore cozume yonelik adimlar bu sekilde.

• İthalatçı garantili telefonu almak yerine Gm5 daha mantıklı duruyor.Fiyatları da aynı sonuçta.Ayrıca Gm 5 in ramı,dahili hafızası ve ön kamerası daha iyi.
  • Yanaz. Y kullanıcısına yanıt
    hocam öyle işmi olur çok saçma böyle birşey duymadım ama varsa saçma tuhaf
  • Hocam şu an 404 sayfalık ana konuya bakarsanız bu sorunu yaşayanlardan bolca görebilirsiniz.

Diyelim ki X marka 200 liralık kulaklığınız var ve bu kulaklıkla bu telefonda müzik dinlemek istiyorsunuz, dinleyemezsiniz.

Müşteri hizmetlerine bu sorundan bahsedince telefonun yalnızca kendi kulaklığıyla kullanılmak üzere tasarlandığı cevabını alıyorsunuz.

Ana konu sahibi arkadaş bunu ilk mesaja eklesin de alacak olanların bilgisi olsun.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.