Şimdi Ara

★★ GM 5 Plus Kullanıcıları Kulübü ★★ (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.156
Cevap
24
Favori
58.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar benim gm5 plus cihazla ilgili birkaç sorum olacak

1- kamera sesini nasıl kısabiliriz
    2- son gelen güncelleme ile müzik çalar kilit ekranında görünmüyor nasıl yapacaz derken buldum (önem düzeyini arttırmamız lazım onuda ana ekranda çalarken hafif sapa veya sola kaydırdıktan sonra ayarlar çıkıyor orayaı otomatikten seviye 5 e alıyoruz)
  • c.aslan kullanıcısına yanıt
    ilk sayafada sorunuzun cevabı olacaktır :)
  • arkadaşlar ekran ışığını enaza indirmeme rağmen geceleri gözümü alıyor,parlak geliyor,ekranın daha fazla ışığını kısabilceğim bir program varmı bildiğiniz?
  • speedy_gonzaless kullanıcısına yanıt
    Oreo güncellemesi ile gece ışığı özelliği gelecek ama beklemek istemem dersenhttps://play.google.com/store/apps/details?id=info.papdt.blackblub bu uygulamayı öneririm baya iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geliyormuymuş her otobüs yılculuguna cıktıgımda uygulama indirmektn sıkıldım umarım gelir

• oskurrr kullanıcısına yanıt
    Gm kaldirmassa geliyor xiaomi a1de var arkadasda ayarlamad var yogunlugu

• speedy_gonzaless kullanıcısına yanıt
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.urbandroid.lux
  • tşkler hallettim
  • Aşağıdaki yazıyı kopyalayıp instagramdan DM ile muzaffergolcu ve sebahattinyaman a gönderin lütfen GM nin oldugu her yere yazın

En büyük reklamı tüketici yapar. Reklama para vermek yerine müşterilerinize verdiğiniz sözleri tutmanız çok daha etkili olabilirdi. Koskoca GM CEO su cihazı tanıtırken Türkiye'de güncelemeleri ilk bu cihazlar alacak ,güncelleme çıktıktan sonra engeç 15 gün sonra elinizde olacak deyip 6 ay sonraya gün verip onunda son gününe kadar bekletmek firmanın kurumsallığına gölge düşürmüştür. Firmanın bu imajını değiştirmesi için reklamdan çok daha fazlası gerekiyor malesef. Güven çabuk kaybedilir ancak geri kolay kolay kazanılmaz. Saygılar...
  • eklermisiniz hocam
  • Google telefon uygulaması 4G cihazında bile mağaza üzerinden guncellenebiliyor, gm5 plus neden uyumsuz diyor acaba bilgisi olan varmı.
    ★★ GM 5 Plus Kullanıcıları Kulübü ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimscare -- 20 Eylül 2018; 5:50:29 >
  • Bende de şöyle bir sorun var çözemedim telefon kilit ekranındayken arama geliyor çok kısa sürede ekran kararıyor bu sorunu nasıl aşabilirm. Telefon kilit ekranında da çalsa açana kadar ekran açık olsun istiyorum bunu bir türlü yapamadım telefonda android 8.0 yüklü uygulamalarda telefon uygulaması v.10 yüklü

• Eski bataryamı çıkarıp biraz masaj yaptım( hafifçe eğip buktum bastirdim düzelttim ama çok hafifçe dikine ve yanına iki taraftan da parmağınla ileri geri bastirdim. Ardından bataryası sonuna kadar bitirdim. Ve sıfırdan 100e kadar şarj yaptim. Pil kapasitemiz %55ten %84e çıktı şu an 4 saatlik bir ekran kullanım süresi alıyorum tavsiye ederim. Batarya almadan önce bu dediklerimi yapın.

• batarya öldü arkadaşlar nerden alabilirim gm servisi yok yakınlarda
  • arkadaşlar ekran desenini hatırlamıyorum. telefon suan kapalı. hata ayıklama aktif değil. telefon orjinal yani rootsuz. acabaverilerim kaybolmadan nasıl telefonumu açabilirim. yazan eller dert görmesin
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.