Şimdi Ara

★★ GM 5 Plus Kullanıcıları Kulübü ★★ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.155
Cevap
24
Favori
58.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ikircikli İ kullanıcısına yanıt
    Yanaz. Y kullanıcısına yanıt
    Hocam anasayfa nın en sonunda ordarenge göre kullanıcı kodlarını verdim. Ordan hangi renge sahipseniz altındaki kodu tamamen kopyalayın. sonra İmzlar kısmının hemen altında linke tıklayın ve acılan yerde resimlerde gördüğünüz gibi olan yere yapıstırın sayfanın en altındaki uygulaya basın sonrada tamam deyin
    ★★ GM 5 Plus Kullanıcıları Kulübü ★★
    ★★ GM 5 Plus Kullanıcıları Kulübü ★★
    @celotpl

Kulaklık sadece kendi kulaklıgını desteklemiyor farklı kulaklıklarıda destekliyor sorunsuz kullandıgını söyleyen arkadaşlar var hatta markalarıda yazmıslardı. Telefon genelde mikrofon, ses açma kısma vs üzerinde tus bulunduran kulaklıklarla sıkıntı yaşatıyor. Evet orjinal kulaklıgı ile sorunsuz kullanıldıgını başka kulaklıklarla sorun yaşana bileneceğini konuya yazacaktım unutmusum hatırlatma için teşekkürler ekliyorum... @Yanaz.

BAk güzel kardeşim biz bu tarz tartışmalardan gerçekten çok sıkıldıgımız için yeni bir konu açtık ve burası kullanıcılar kulübü telefonu yerme veya övme platformu değil. Burda genel itibari ile kullanıcılar deneyimlerini paylaşmak amacıyla toplanıyor.
    Amacımızı özellikle belirtiyorumki bu tartışma uzamasın ve konuyu kirletmeyin diye...

Sonrasında ısınmanın bir sorun olabilmesi için telefonun kendini kapatması, yada herhangi bir uygulamayı kapatması, ayarları kısması, uyarı vermesi yada el yakacak seviyede olması gerekiyor. ısınmarahatsız edecek boyutta değil fakat telefon xx derecelere sınıyor diyorsa bu birsorun değildir. ISINMA SORUNU NEDİR yukarıdada video koydumki bu tarz gereksizyorumlar yapılmasın sorular sorulmasın diye... ıphone 6 dediğiniz telefon oyunlarda 48 dereceleri görürken bu telefona 45 derece cok ısınıyor demek sadece cahilliktir...

Ekrar sararması her markada olabilir ve vardırda... Burdasıklıkla yaşanan birsorun olup olmadıgı önemlidir. Başka xxx modelde yaşanıyor olabilir na bakarak bundada yaşacak diye bir varsayımaulaşamıyoruz malesef. BEn 2 adet cihaz sahibiyim 3 aylıkta kullanıcıyım aylardır da gm5 forumundayımyüzlercekullanıcı arasından ekran sararması yaşayan 3-4 kişidir buda makul bir sayıdır. Bunu yaşan arkadaşalrda servisegidip sorunlarını çözmüşlerdir. Açıkcası sizin ne istediğinizi anlamadım oturup burda telefonu kötülesem sanırım mutlu olacaksınız.

Bulundugunuz ortamhosunuza gitmediyse başka konularda var oralarda belki sizin istediklerinizi yazacak insanları bulabilrisiniz... @ikircikli

Hocam bu tarz sorularınizin cevaplarını telefon tavsiye bölümünde daha iyi alabilrisiniz @BoxFun

• Yanaz. Y kullanıcısına yanıt
    sanmıyorum ya öyle bişey olduğunu ilk defa böyle birşey duydum genel anlamda jack sonuçta standarttır
  • youxell Y kullanıcısına yanıt
    Hocam konuyu uzatmayınız yukarıda ve diğer konuda yeterincekonusldu tartısıldı. diğer konu yeterince kirletildiği için bu konuyu açtık. konuyu aynı noktaya getirmeyiniz. Kulaklık jak girişleri farklı dolayısıyla her kulaklıkla uyumlu değil ana konuya da ekliyorum isteyen ordan bilggilenirolurdu olmazdı saçmaydı değildi bunun tartışma yeri burası değil @youxell
  • Elinize sağlık, güzel olmuş. İlk sayfaya volte ve vilte özelliği ile ilgili de bilgi koyarsanız iyi olur. Malum, çoğu kimse bu özelliklerin ne olduğundan ve bu telefonda bulunduğundan haberi yok. Operatör şirketleri de bu nedenle, yeterli müşteri talebi olmadığından işi geçiştiriyor, bu özelliği her telefon için aktif etmiyor. Müşteri talebini arttırmak adına bu konuda bilgilendirme yapılsa iyi olur. Hatta bu telefonun cat7 sınıf modemi olması, en önemli özelliklerinden birisidir ve volte ve vilte özelliğinin yaygınlaşmasına oldukça katkısı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarama -- 24 Ağustos 2016; 21:48:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tarama T kullanıcısına yanıt
    konuda sıkça sorulan sorular kısmında kısa bir video şeklinde mevcut.

• Video ve resimleri gerçekten spoiler içine almalısınız, browser kitleniyor çok uzun ve resim boyutları fazla.
  • Bende telefonu alarak aranıza katıldım saf android olduğu için genel olarak kullanılan uygulamalar yüklü gelmiyor forumda kullanan kişi sayısı fazla olduğu için uygulama konusundada yardımcı olmanızı bekliyorum
    Merak ettiğim hangi uygulamaları kullanıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

hem videoyu hem isminizi ekledim @Mitra

Hocamekran sararması her telefonda olabilir. ama bunda sıklıkla karsılasılan bir sorun değil. @onkuba

Cevap icin tesekkurler. İcim rahatladi biraz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhretireduser

Telefon isiniyor denemez arkadaslar. 45 dereceye sicak diyorsunuz.

G3 umde 82 dereceyi gordum ben. Suan ki One M8 de oyun oynarken 55-60 dereceye cikiyor, ama sadece CoC da yapiyor bunu. Bu sicakliklar mevsimde goze alinirsa normal.

Sararma konusunun hicbir sekilde affi yok. Sararan panel hatalidir ve ne olursa olsun degismelidir, bunda haklisiniz.

Kulaklik konusu diger konuda onlarca sayfa konusuldu, kimi kulakliklar sorunsuz calisiyor kimisi cok sorunlu. Kulaklik alirken 4 pinli kulaklik olmamasina yani kulaklikta mikrofon veya buton olmamasina dikkat edin yeter. 3 pinli kulakliklar duzgun calisiyor. Ha GM nin boyle bir sey yapmaya hakki var mi tabi ki yok, ama olan olduguna gore cozume yonelik adimlar bu sekilde.

Aynen. Arkadasin gm 5 plusini kullandim. İsinma kabul edilebilir seviyelerdeydi. Gm 5 plusa fazla isiniyor diyenler one m9 falan kullansa alev aldi diyecekler heralde :D

• onkuba kullanıcısına yanıt
    1.5 aydır kullanıyorum böyle bir sorun yok *şimdilik*
  • Yanaz. Y kullanıcısına yanıt
    Mikrofonsuz ve butonsuz kulaklıklar gayet düzgün bir şekilde çalışıyor bu telefonla.
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    çok sağol hocam
  • Cihaz super ama tekrar gonderiyorum ekran paneli sararmasindan. Benim bahtsizligim. Etrafimda 4_5 tane var hepsi bembeyaz, benim ekran cildirtacak beni.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adimi yaz kulube konu hayirli olsun .

• Yeni konu gerekliydi, çok iyi olmuş teşekkürler. Beni de ekleyebilirsiniz listeye. Bir de telefonda karşılaşılar sorunlar kısmı eklenebilir. Halihazırda varsa, gözümden kaçmışsa kusura bakmayın.
  • Konu hayırlı olsun. 2.sıraya yararlı uygulamalar filanmı yapsak. Sonuçta android one kullanıyoruz telefonu biz adam ediyoruz. Yada bi anket filan açıp tavsiye uygulamalar gibi? Nasıl olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: gümüskurşun

Böyle birşey gerekliydi @oskurrr kardeşim. Hayırlı uğurlu olsun.Nice sorun çözümüne İnşallah.Hayırlı forumlar.

Oskurrr hocam dediğiniz gibi imza işini yapmaya çalıştım.İnşallah olmuştur.

• Konu hayırlı olsun bizde katılalım
  • Olmuş olmuş @gümüskurşun

yazdım @general4242

ekledim listeye, sıça sorulan sorular kısmı var. @BreaktheCode

Onuda ekleriz @OzhanKbS [
  • Ekleyebilirseniz sevinirim listeye =)

Onun disinda Anroid 7 ile birlikte alt tuslarin siralamasini degistirme ozelligi gelecek mi bilgisi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.