Şimdi Ara

Gizli Klasör-Autorun.inf ve Sürücü açılmama, birlikte aç Sorunları için Çözüm (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
970
Cevap
22
Favori
865.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ms dosta attrib yzıyorum sonrsını anlayamadım redegitleri yaptım am kurtulamadım telefonuma tablete ve tüm flash belleklere
  • arkadaşlar bu virüsleri en iyi silen antivirüs kaspersky 2012 ve 2013 dür virüsler silindikden sonra malesef flash diskteki dosyalar görünmüyor bunun için yapmanız gereken şöyle aslında çok basit başlat- cmd - attrib -h -s -r /s /d e:\*.* benim flash diskim e gözükdüğü için e yazdım siz de ne gözüküyorsa onu yazın mesela f:\*.* g:\*.*
    kodları yazarken aralarda boşluk bırakın -h boşluk -s gibi olacaktır deneyin.

not: alıntıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halit255 -- 20 Ağustos 2013; 12:40:22 >
  • Beyler Bende Sistem Kurtarmayı Açmıyor Denetim Masasını Açmıyor exe leri açmıyor klosörleri Microsof Office OneNote Olarak Açıyor İnternetede Vınn Sayesinde giriyorum
    exe derken kill_amvo... varya onu açacak programım yok listeden seçin diyor ne yapmalıyım???
  • teşekkurler
  • .0013 diye bır sey olusyo 1 tb da

ne oldugunu anlayamadım sıldıkce yınede gelıyor

nortonla tarattım yıne aynı beyler
  • Hocam mükemmel bir konu, çok yararlı. Teşekkürler.
  • ben virusu sildim. Dosyaları falanda ortaya çıkardım ama gizli olanları normal dosya gibi gösteremiyorum. Word ppt falan var onlarda gizli dosya gibi gözküyor hala
  • arkadaşlar lacie 500gb taşınabilir diski yeni aldığım macbook a taktığımda tüm dosyalar "dosyaadı.Inf" şeklinde gözüküyor. Mac için de çözüm yolunu paylaşacak biri olursa çok müteşekkir olurum.
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.