Şimdi Ara

Giyim Magazasinda açtığı ürünü katlayip yerine koyan insan. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
2
Favori
17.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
182 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O benim yahu birde sürekli millet beni çalışan sanır beden sorarlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kenbalx K kullanıcısına yanıt
    Hayır İnananlar ya varsa diye iman etmiyor. Aksine var olduğuna iman ediyor. Ve hayatını bu şekilde şekillendiriyor. Sen İslam’ı ve yatılışı bilim ile anlatamazsın. Görmeden iman etmek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eşimle sinir oluruz kabine bir giriyoz herşeyi denemiş bırakmış ayı. Katlamam çok iyi olmadığından askıdan almaya çalışırım katlanmış varsada katlamaya çalışır aldığım yere üstüne bırakırım. Çoğu insanımız malesef insan olmadığında hayvanat bahçesinde yaşadığımı düşünüyorum çoğu zaman.
  • karadenizyapi K kullanıcısına yanıt
    Çoğu inanan dedim zaten. Bunlar ibadet etmez, cumadan cumaya namaz kılar, kul hakkı dahil günahın her türlüsünü işler ama birgün tövbe edip cennete kavuşma hayaliyle yaşar. Hatta bazılarıda deist olmuştur tanrıya inanır dine inanmaz :)

Ne diyeyim bunları bulanlar çok zeki insanlarmış. Kaç bin yıl evvel 7/24 kayıt yapan güvenlik kamerasını bulmuşlar.
  • Annemde öyle der almıycaksan kıyafetleri açıp durma der bana bende bakıyorum diyorum bakıyorsun ama bak senin gibi kaç kişi aynısını yapıyor bu çalışanlarda insan robot değil diyor bana bende artık açtığım kıyafeti elimden geldiğince katlamaya özen gösteriyorum
    hata alışkanlık yaptı bir yere gidince yemek yedeğim zaman bulaşıkları alıp adamlara teslim ediyorum

• Enthris kullanıcısına yanıt
    2009 da güney koreye gittiğimde hoşuma giden seylerden biriydi bu. Mcdonalsd tan tutun, iş yemeği için gittiğimiz kore yemeği restoranlarina kadar her yerde yediğni kendin kaldirıp bulaşıklığıa koyuyorsun.

İnsanlar daki düşünce bulaşıkçı işsiz kalirsa ne olur değil, ben bulaşıkçıya öyle bir iş bulayim ki, adam katma değer yaratsin derdinde.

O ülke bugün dünyanin en fazla cari fazla veren ülkelerinden biri Güney Kore. Niye?

İnsanlar çöp toplayarak, bulaşık yikayarak, elbise katlayarak çarçur olmuyor. Üretim yapiyor. Dünyaya satiyor. Sonra sen bir 350 dolar asgari ücrete iş bulamzken, onlar 2000 dolar veriyor, çalişacak adam bulamiyor.

• Yaya geçidinde yol verince adımlarını hızlandırıp geçen kişidir.
  • Vay be, tek olmadığımı bilmek güzel.
  • Ben de onlardan biriyim. Dünyayı nezaket kurtaracak.

• Ben bu başlığı sabah ekşide görmüştüm sanki
    Mesele bagciyi dovmek degil kardesim. Yoksa bagcinin cani cehenneme

Yoksaaa bilisim suclarinin olmadigi donemde bu deyyuslarin sitelerine akinlar duzenlemisligimizde var yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcqlock -- 13 Haziran 2019; 18:32:34 >

Dünyada 1 milyar hindu var bunlar yanılıyor olabilir mi ? Zamanında herkes dünyanın düz olduğuna inanıyormuş onlar yanılmamışlar mı ?

Çocuk çocuk argümanlar.

Aynen kalp kesin enerji ihtiyacı olmadan çalışıyodur. Lisede biyoloji dinlerken uyuyanlar belli oluyor

• denediğim ürünu bile kabinde birakmaz aldigim reyona geri gotururum, markette almaktan vazgectigim birseyi herhangi bir rafa değil aldigim yere aldigim urunlerin arasina geri koyarim, otoparkta mumkun mertebe nizami parkederim ki bi insanoglu daha faydalanabilsin, yemek yedigim masayi temizler kaplari bile garsonun rahat tasimasi icin toparlar iç içe geciririm ve bunun gibi daha niceleri. Bunlari yapiyorum diye bir keşiş olmadim nirvanaya tirmanmadim hayatin sırrını çözmedim sadece empti yaptim ve doğru olanın bunlar olduğuna karar verdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fofer

Beni tarif etmişsiniz, benim gibi OKB li olabilirsiniz =)

Alıntıları Göster
    Evet OKB var hocam, fakat takıntı olarak daha çok sayı falan sayıyorum, temizlik ve hijyen takıntısı da yüksek tabii, saydıklarımla birlikte sokakta yere tükürmem, yemek yerken ağzımı şapırdatmam, biriyle el sıkışınca acaba ellerini temiz tutuyor mu diye düşünürüm vb., fakat alıntıladığınız mesajda yaptıklarımı daha çok başkaları rahatsız olmasın diye yapıyorum, özellikle kafelerde çalışanlar ağır şartlarda çalıştığı için az da olsa yardım etmek beni mutlu ediyor.

• tezgahtarların işini "eşya katlamak"tan ibaret görenler var. waikiki ve flo'da çalışmış biri olarak söyleyebilirim ki giyim ürünlerinin nakliye arabasından indirilip raflara/tezgahlara katlanıp konmasına kadar geçen işlem süreçlerinden katlama kısmı en basit fakat bi o kadar da uzun süren kısım. girdiğiniz mağazalarda, çalışan personele yardımcı olmaya dair sadece aldığınız ürünleri aynı şekilde olmasa da nizami bi şekilde aldığınız yere koyarak bu yükü biraz hafifletebilirsiniz. bu sayede soru soracağınız zaman etrafınızda daha fazla personel bulabilirsiniz.

• seyidkutub kullanıcısına yanıt
    Yaninizda tuvalet fırçası ve temizleyici kimyasal ile dolanıyorsunuz herhalde.
    Çünkü umumi tuvaletler su dökmekle temizlenmez de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şuan tr deki en büyük giyim zincirinde çalışıyorum(hemen hemen her kesimin alışveriş yap. Çok net söyleyebilirim bu milletten hiçbir umudum yok. Ahlak, emeğe saygı, hoşgorü nedir bilmezler. Zannederlerki bizim tek işimiz giysi katlamak. Giysi katlamak yaklaşık 20 tane temel gorevimizden biri sadece. Ben ve benim gibi bu mağazalarda çalışanların %80'i öğrenci emeğimizle alnımizın teriyle harçlığımızı çikarmaya geliyoruz ama müşterilerden gördüğümüz muamele köle gibi.

Mağazanin erkek reyonunda çalışıyorum kimi zaman aynı anda 10 müşteriye hizmet vermem gerekiyor ve hiçbirinde höşgörünün, anlayışın kırıntısı yok. Sanki beymen, network, vakko, zaraya geldiler ve mükemmel birebir hizmet bekliyorlar.

Eğer psikolojiniz sağlam değilse bu tarz mağazalarda çalışmayın!!!

Konudaki ultra mantiksız yorum yazan Mrslimshady de güldürdü beni. "Neymiş efendim onlar dağıtmazsa biz işsiz kalırmışız."

Sizin dağıtmanız mağazalarda ekstra personel alimina sebep olmuyor. Personel alıminda ana etken işletmenin yaptığı cirodur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Einar Solberg

Aynen kalp kesin enerji ihtiyacı olmadan çalışıyodur. Lisede biyoloji dinlerken uyuyanlar belli oluyor
    Hocam adam yemek yemiyor belki ne biliyonuz

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.