Şimdi Ara

Giyim Magazasinda açtığı ürünü katlayip yerine koyan insan. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
2
Favori
17.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
182 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buradaki artist yorumları yapanların hepsi babasından 20 TL harçlık alıp kendini Avm nin kralı sanan tipler olduğu sürece kimse kimseyi düşünmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • like atçaktım ekşiden copy paste'ledim deyince sinirlendim umarım prostat kanseri olursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 13 Haziran 2019; 9:33:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • karadenizyapi K kullanıcısına yanıt
    Ellerine sağlık o kral budistlerin umarım tamamen temizlerler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 13 Haziran 2019; 9:35:59 >
  • Beni tarif etmişsin

• Ayni sekilde yaptigim bu davranis neden cok anormal olarak gorulmus.Bazilari isi ne reyon gorev.demis, bazisida issiz kalirlar.
    Herkes hayati kendi icindeki gibi yasar ,insanlara,esyaya,hayvanlara,dogaya davranir.
    Bazilarinin kendine,isine,insanlara,dogadaki cali cansiz hicbirseye saygisi yoktur.Yagmacilar gibi yasar,ulkenin ikliminin yagma olmasi,ruhlarina tam oturmustur.
    Bazisida elinden geldigince naif,yagmur damlasi gibi.
    İyi gunler.

• Aradaki tek fark ne biliyor musun sizin leşleri cehenneme bizim şehitler cennete gider.

• yok tatlım hepimiz aynı yere gidiyoruz cennet)cehennem hikaye

• quote:

Orijinalden alıntı: Moving On

İsteyen istediğini desin fakat mağazada denediğim kıyafeti katlayıp reyonunda ait olduğu yere koyarım, kafede olabildiğince etrafı kirletmemeye çalışırım, spor salonunda kullandığım ayakkabıyı mutlaka temiz tutarım, kullandığım dambılı da yerine koyarım, tamamen görgü ve nezaket ile alakalı şeyler, başkasının görevi olsun ya da olmasın, dağınıklığa tahammül edemiyorum.
    Beni tarif etmişsiniz, benim gibi OKB li olabilirsiniz =)
  • Senin dediğin gibi ise zaten sıkıntı yok. Ama ya değilse. İşte o zaman cehennem azabından nasıl kurtulacaz. Onu söyle. Seni anlıyorum iman edemiyorsun ama bu kadar iman etmiş insan yanılıyor olabilir mi. Koy aklının bir ucunda dursun

bu kadar insan yanılıyor olamaz tüm param çiftlikbanka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 13 Haziran 2019; 9:51:38 >
  • Dünyaya insan olarak gelmenin bir karşılığı olması gerekmez mi. Sadece yiyip içmek yatmak için geldiysek dünyaya öküz olarak da gelebilirdik

neden gereksin?
    bu semitic bir düşünce tarzı çünkü çölde yaşıyanca karılar çirkin olunca tabi daha güzel bir hayatı hayal ediyorlar (cennet)
    o araplarin cennet dedigi gayetde dünyadada yaşanabilir tabi 30 tane huri zorlayabilir baya hap gerekir

• Peki böyle olağanüstü yaratılan insanoğlu için 80 sene yada bilemedin 100 sene çok az değilmi.Düşünsene anne karnında bir damla kan pıhtısından oluştuğunu. Ya kalp hiç bir enerji ihtiyacı olmadan bir ömür çalıştığını.

• Ellerine sağlık desek, biri de sizin soyunuzu kurutsa da

Anladığınız dil bu ya

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Ülkelerini ve üstün kültürlerini savunmaları seni ilgilendirmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 13 Haziran 2019; 10:54:57 >
  • biri beni çağırmış :)bazen tam katlayamıyorum soruyorum nasıl katlıyorusnuz diye :)
  • Şu yarımın mesajından anlayacağınız ölü gibi yatın üzerinde zıplasin çünkü işi bu ellerinden öperim.

• İlgilendirir çünkü ben de insanım.
    Sen de ilgileniyorsun çünkü onlar da senin soydaşın, aynı tip yaratık aynı şeytana hizmet etmek için yaşıyorsunuz.

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    git uygur teröristleriylede yakından ilgilen kafana mermi yiyip oturursun yerine

Çoğu insan bu ihtimalden ötürü inanıyor zaten. Ya varsa. 3-5 yanarız sonra sonsuz cennet :) Bence herşey milyonlarca yıldır tekrar eden bir düzenin sonucu.

Böyle yorumlarda hep aklıma maymuz muz deneyi gelir.
    https://www.webtekno.com/bilim-haberleri/toplulugun-korkuya-karsi-verdigi-tepkiyi-anlatan-ilginc-deney-maymun-muz-l149.html#image1
    http://www.itaatsiz.com/stephenson-maymun-deneyi_5_1_1_20.html

Şimdiki gençlerin benim gibi inaçsız olmalarıda çocukken aileden gerekli eğitimi almamaları. Zamanında gözü korkutup din eğitimi verselerdi böyle şeyleri yazarken-düşünürken çarpılacağımı filan sanırdım heralde...

Azcık düşünseniz yaratılma olaylarının tavukmu yumurtadan çıkar yoksa yumurtamı tavuktan çıkar gibi olduğunu görürsünüz. Düşünmektense hiçlikte kendi kendine oluşan ve herşeyi yaratan bir süper güce inanmak daha kolay geliyor insanlara. Bir karınca bile kendi kendine oluşamaz ama o süper güç oluşabilir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.