Şimdi Ara

Giulia Fiyatlar (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
1
Favori
4.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
    İnşallah. Gelseydi bi. Hanım da onay vermişken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi bu arabayı nerden buldunuz çıldırdım ya bu araba bildiğin bmw mercedes passatın buzdolabının içinden geçer tokat manyağı yapar jettayı 320 miş 520 miş alayını tokatlar perişan eder delirdim bu arabaya allahım inşallah böyle güzel bir arabam olur bu araba çok güzel civic vutututu yu poloyu golfu tokatlar piyasadaki bütün arabaları perişan eder bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aNTIWIRUS kullanıcısına yanıt
    Passat? Civic? Jetta? Polo? Golf?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gesi bağları kullanıcısına yanıt
    3nünüde tokatlar

• Polo denilen o kuş parçasına yüksek fiyat çektikleri için nefret ediyorum giulia polonun içinden geçer passatı perişan eder

• quote:

Orijinalden alıntı: aNTIWIRUS

abi bu arabayı nerden buldunuz çıldırdım ya bu araba bildiğin bmw mercedes passatın buzdolabının içinden geçer tokat manyağı yapar jettayı 320 miş 520 miş alayını tokatlar perişan eder delirdim bu arabaya allahım inşallah böyle güzel bir arabam olur bu araba çok güzel civic vutututu yu poloyu golfu tokatlar piyasadaki bütün arabaları perişan eder bu.

Tamam

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=121297308&p=1&anchorToGo=121297308#121297308

• alfanın amacı tr pazarı değil ki.avrupada jaguarı geçip bmw mercedes pastasından pay almak.bizdeki mantığı çözmüş adamlar.
    bizim için araba dediğin;
    beyaz olacak
    alman olacak
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    Aşağılandım yerle bir oldum rezil rüsva oldum için rahatladımı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

Fiyatlar liste fiyatı, %20 -25 indirimli Satarlarsa ( qv olan hariç) belki az miktarda satış gösterebilir.

Bugün 287 listesi olan 430i leri 240 lı rakamlara almak mümkün. Alfa için de muhakkak indirim söz konusu olacaktır.

Yine de BMW varken özellikle bu ülkede alfa tercih edilebilmesi için çooook daha uygun fiyatlı alternatif olması lazım. 2-3 yaşında 2 litre BMW mercedeslerin dahi durumu ortada iken alfa Nasıl bir değer kaybına uğrar siz düşünün.

Spor arabası görünümlü yarış arabam varken neden satma ihtiyacı duyayım ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: kartanx

quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

Fiyatlar liste fiyatı, %20 -25 indirimli Satarlarsa ( qv olan hariç) belki az miktarda satış gösterebilir.

Bugün 287 listesi olan 430i leri 240 lı rakamlara almak mümkün. Alfa için de muhakkak indirim söz konusu olacaktır.

Yine de BMW varken özellikle bu ülkede alfa tercih edilebilmesi için çooook daha uygun fiyatlı alternatif olması lazım. 2-3 yaşında 2 litre BMW mercedeslerin dahi durumu ortada iken alfa Nasıl bir değer kaybına uğrar siz düşünün.

Spor arabası görünümlü yarış arabam varken neden satma ihtiyacı duyayım ki?

Satmayacak olmanız aracın 2. Elde korkunç değer kaybına uğrayacağı gerçeğini değiştirmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.