Şimdi Ara

Giulia Fiyatlar (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
1
Favori
4.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araba mükemmel ama qv' yi sadece parasının hesabını bilmeyecek kadar zenginler ve koleksiyoncular alacaktır. Alt motorlar ise gösteriş ve ikinci el korkusuna kurban gider ağzının tadını bilen az sayıda kişi alır. Şöyle 1.6 turbo falan birşeyler olsaydı ne 3 serisine nede C serisini bakmaz almak isterdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

Allah"in kulu da,yazmamis,yav adam alman malman bırakmadı zurna etti hepsini,hemde kendi anavataninda almanyada yahu,halen m amg falan diyen var
    He amg he

AsgSjsglJLSsfjgjagsjJS

Giulia Fiyatlar

• İtalyan arabaları çok tarz oluyor fakat xf bile mercedes ve bmw marka algısını kıramıyor türkiyede alfacılardan başkası almaz istese bile 2. El yüzünde bmw veya mersoya yönelir

• Bu forum goya fakir dolu. Bir alfaya normal bir vatandaş 70k lık alfa almaz iken şu fiyatlara bak

• Alfa Türkiye'de araba satmak istemiyor çok açık ve net. QV'nin fiyatı iyi ama diğer modeller yani asıl satacak olan modeller uçmuş gitmiş.

ayda 3-5 araba satarlar fiyatlar böyle çıkarsa.

Kimse Mercedes, BMW 'den daha pahalıya Alfa almaz. İkinci eli çöp, bayisi servisi rezil. Marka imajıda daha düşük. Ama hepsinden daha pahalı.

• Bence fiyatlar yüksek.

• 560.000 e Gtr var

• ..NeyzeN.. kullanıcısına yanıt
    Saat baya ağırlık yapmış, bari onu çıkarsaydı :))

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzozan -- 20 Aralık 2020; 18:37:1 >
  • Legolas246 kullanıcısına yanıt
    Bizim tenekeci, çöp bidoncu tayfa bu saydığın niş markaların çoğunu bilmez bilsede bilmek istemez, İtalya dedidinmiydi beyinde hemen bir TOFAŞ reanimasyonu oluşur. Bu tayfa için İtalyan denek TOFAŞ demektir 😃

• quote:

Orijinalden alıntı: BenGiDeR

Alfa Türkiye'de araba satmak istemiyor çok açık ve net. QV'nin fiyatı iyi ama diğer modeller yani asıl satacak olan modeller uçmuş gitmiş.

Kimse Mercedes, BMW 'den daha pahalıya Alfa almaz. İkinci eli çöp, bayisi servisi rezil. Marka imajıda daha düşük. Ama hepsinden daha pahalı.

Hocam 330i m paket ne kadar mesela yada c300 amg 3 değilde 4 serisinin grandcoupe fiyatı 290 bin lira tamam araç 3 serisinin rakibi de Türkiye de 328i yada 330 ı satılmıyor şu aralar yanlış bilmiyorsam en azından listede göremedim. C250 211 bg motoru ile fascination paket 250 bin rakip olarak coupe kasa da c300 var 250 lerde bir bg gücü var sanıyorum ve fiyatı fascination paket ile 280 lerde. Pahalı da rakiplere de bakalım bu arada 430i de yine 280 bg değil söylemeden gecmemeyim ama xdrive gibi bir artı yönü bulunmakta.

• Fiyatları görünce arabadan soğudum.

• Kot pantalon, t-shirt ve saat .

Kesinlikle pilotaj farkı da var(Fabio Francia), ama Panamera'ya 8 saniye fark atmak nedir, ki Panamera bu araçtan 40 beygir daha güçlü. Araç Ferrari 458'e bile neredeyse 1 saniye takmış.

Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: parker48

Altyapı Fiat, fiyatlar Maserati olmuş.

Tam tersi çünkü Giulia, Torino daki FCA Maserati üretim hattında üretiliyor.

• quote:

Alfa Türkiye'de araba satmak istemiyor çok açık ve net. QV'nin fiyatı iyi ama diğer modeller yani asıl satacak olan modeller uçmuş gitmiş.

Sana gore bir arabanin alman olmasi ve ikinci elinin eyyi olup enayiye itelenmesi digerlerinin ondan ucuza satilmasi için yeterli bir neden,ondan senden bu konuda fersah fersah aydinlanmis olan alfistileri ve alfayi kavraman imkansız
    Rezil bayi ariyorsan forumdaki c serisi f30larin mahkeme sureclerine bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 19 Ekim 2016; 23:05:56 >

• Büyük bir merso fanıyım. Fakat ne m3 ne m5 ne de c63. Bu qv bambaşka çok etkiledi beni hem görüntüsü hem motoru sesi. Çok farklı bir araç görüntü olarak. Bugün param olsun direk kırmızı qv yi çekmiştim altına anında siparişi vermiştim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: WmGMD

quote:

Hocam 330i m paket ne kadar mesela yada c300 amg 3 değilde 4 serisinin grandcoupe fiyatı 290 bin lira tamam araç 3 serisinin rakibi de Türkiye de 328i yada 330 ı satılmıyor şu aralar yanlış bilmiyorsam en azından listede göremedim. C250 211 bg motoru ile fascination paket 250 bin rakip olarak coupe kasa da c300 var 250 lerde bir bg gücü var sanıyorum ve fiyatı fascination paket ile 280 lerde. Pahalı da rakiplere de bakalım bu arada 430i de yine 280 bg değil söylemeden gecmemeyim ama xdrive gibi bir artı yönü bulunmakta.

4.30i m paket fiyatı nedir bilmiyorum hiç gidip sormadım.

atladığınız önemli bir husus var hem bmw'de hem mercedes'te ve heö de audi'de 1.4/1.5/1.6 motor seçenekleri var ve satışlarının büyük bölümünüde bu araçlar oluşturuyor. dolayısıyla 2.0 satmak gibi bir dertleri yok bunuda fiyatlarına yansıtıyorlar.

şimdi alfa'ya geri dönelim. 2.0'dan daha küçük bir motor seçeneğin var mı yok. bu durumda 2.0'ı uygun fiyatla düşük kar marjıyla satacaksın ki tutunabilesin. 170 li rakamlara gırtlak dolu bmw 3.20ied 40. yıl alınıyor mesela veya c180 amg. siz gidip 50 bin fazlasına giriş paketi giulia alırmısınız 20-30 hp daha güçlü diye?

Bir de Alfa'nın marka imajı ve ikinci eli Türkiye'de bu markalara göre oldukça geride.

Siz gerçekten bu fiyatlarla bmw, mercedes, audi egemenliğine ortak olabileceğine inanıyormusunuz? Benim öngörüm gerçekten bu fiyatlarla çıkarsa ve bayide çılgın indirimler yapmazlarsa ayda 10 araba anca satarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Sana gore bir arabanin alman olmasi ve ikinci elinin eyyi olup enayiye itelenmesi digerlerinin ondan ucuza satilmasi için yeterli bir neden,ondan senden bu konuda fersah fersah aydinlanmis olan alfistileri ve alfayi kavraman imkansız
    Rezil bayi ariyorsan forumdaki c serisi f30larin mahkeme sureclerine bak.

sen kimsinki millete enayi deme cüretini kendinde buluyorsun? terbiyesizliğe gerekmi yok.

alman fransız ingiliz saçmalığınada gerek yok arabamda japon.

randevu ile test sürüşüne gidip test aracını bayi müdürünün alıp gittiğini öğrenmek. başka zaman gelirsiniz denilmesi. Şikayet edilen alfa romeo Türkiye'nin cevap verme gereği bile duymaması. Bizzat yaşadığım tecrübemdir. Forumda konusunu bile açmıştım zamanında.

Arkadaşımın giuliettası ile serviste yaşadığı sıkıntılarda varda ayrıntıya girmeyeyim. Giulietta gibi yıllardır satılan arabanın parçalarının istanbul'da olmaması gibi çok güzel servis hizmetleri var kendilerinin. Ya da yamuk jantla aracı servisten teslim etmeleri gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepNote

Hiç kimse kalkıp o paralara Ferrari motoru bile olsa Alfa almaz. Bir kaç tane zengin züppe şaka makinesi olarak alır, sonra depoya kaldırır o kadar

Mesela M3 sedan 543 bin tl 431 bg

Mesela Amg C63 s 591 bin tl 510 bg

Mesela A5 sportback 3.0 TFSI quattro 501 bin tl 333 bg

Hem sürüş keyfi, hem prestij . Dahası bunlar daha indirim uygulanmamış fiyatlar

Sürüş keyfi ? Giula bu arabaları alır, karşısına dizer ders verir. :)

Pistte yaptıklarından umarım haberiniz vardır.

Ayrıca prestij ne ya ? Saydığın arabaların hepsinden daha fazla ilgi çekecek bir araba.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.