Şimdi Ara

Giulia Fiyatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
153
Cevap
1
Favori
3.953
Tıklama
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 18 dakika kadarı kaldı.
    3 Not

Bunu bilerek mi yazdınız yoksa laf olsun diye mi yazdınız?
    |
    |
    parker48 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Pek çok yorum "Kürk Mantolu Madonna" muhabbetinden ileri gidememiş maalesef :) Alt yapı Fiat..... vb.

Orijinalden alıntı: DeepNote

Doğrusunu anlatın o vakit

Giulia lux kompakt sinif olarak cikti. Yani 2.0 motorlar icin "goreceli olan" marka algisi konusunda deseniz hakli olabilirsiniz. Fakat performansli motor ve altyapi isin icine girdiginde bilindik markalarin (bmw,merso ,audi) prestij avantajlari ise yaramaz. Eger " bu araclar bence daha keyifli, daha şık" derseniz tamam. Cunku goreceli. Yalniz "prestijli" kelimesi hatali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Prestij kelimesinin neresi anlaşılmaz pardon. Ben size daha performanslı demiyorum, roll yaptırmış değiliz. Benzerleri arasında daha saygın anlamında kullandım. Zaten Alfa Romeo'nun ülkemizdeki marka prestiji saydığım markaların yanında esamesi okunacak türden değil.

Yabancı ülkelerde nasıl hatırda tutulur Gulia bilemiyorum, doğrusu çok da ilgimi çekmiyor
    |
    |
    Neiss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hakikaten prestij kelimesinin anlamını yazdıracaksınız sonunda bana. Bu saydığım araçlarla Gulia'yı yan yana koyun sokakta giderken kaç kişi buna dönüp bakar. Vay Bmw, vay Mercedes kısmından bahsediyorum.

Dahası S5'in fiyatı yüksek olabilir ancak aracın tasarımını beğenmiyorsanız neyi beğeniyorsunuz pardon
    |
    |
    alcohol06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: parker48

Altyapı Fiat, fiyatlar Maserati olmuş.

Şasi ferrari hocam, quadrifoglioda motorda ferrari.

quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

quote:

Orijinalden alıntı: ..NeyzeN..

quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Fiyatlar rezalet, premium fiyatlandırma gitmez.

M5 parasına 2.9 motor satıyorlar komik.

M5 kaç para?

Özer abi sana hangisini alırsın diye sormaya gerek yok galiba

Müslüman çocugu yiyen
    |
    |

• Binbaşı
    1060 Mesaj
    Aracın fiyatları premium markalar için uygun görünebilir ama tek sıkıntı alfa premium bir marka değil.

Fena halde ezbere konuşuyorsun, taşranın adamı tabiki BMW'ye Mercedes'e bakar da bunun bir anlamı var mı? Büyük şehirde adam BMW'ye Merc'e bakıp ne yapsın her taraf kaynıyor yere basılmış body kitli 3 serisi dolmuş, AMG paket C serisi dolmuş. M3 çoğu performance 3 serisinin yanında gösterişsiz bile duruyor. Birde Rosso kırmızı Giulia Qv'yi koy bakalım bu neymiş yahu diye bile millet sırf meraktan rahat bırakmaz arabayı, gaza bas bakalım o motor sesini duyan adam nasıl düşünecek. Alfa'nın imajı ne olursa olsun arabaya gösterilen özen ortada, rakiplerine kıyasla farklılığı ortada.

S5in tasarımı zamanında güzeldi, artık birbirinin aynısı, tek kasanın coupesi-sedanı-cabriosu gibi üretilmiş lazerle tasarlanmış gibi duran acayip klinik araçlar. İnanılmaz soğuk, ruh yok heyecan yok, farklılık yok zaten iddialı bir sürüş artısı da yok. Giulia'nın yanında 2.0 TDI VW mamülü gibi duruyor, kendi başına iyidir hoştur içi yumuş plastiktir, ekranı güzeldir içiliği iyidir vs beni bağlamaz, bunların çoğunu A5 1.8TFSI alan adam da elde ediyor. Ben o kadar para verince arabanın ne kadar özel hissettidiğine bakarım, ne kadar ayrıcalıklı olduğuna bakarım. Bunu sağlayabilen de Giulia Qv'dir, A5 coupe değil.
    DeepNote kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2008' Audi S5 4.2L V8 quattro
    2017' Egea HB 1.3 Multijet Urban Plus

• Yarbay
    2911 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Legolas246

quote:

Orijinalden alıntı: parker48

Altyapı Fiat, fiyatlar Maserati olmuş.

Altyapı Fiat ?
    Altyapı Fiat ?
    Altyapı Fiat ?
    Altyapı Fiat ?
    Altyapı Fiat ?
    Altyapı Fiat ?
    Altyapı Fiat ?
    Altyapı Fiat ?
    Altyapı Fiat ?

Halen niye bu forumdayım diye düşünmeden edemiyorum.

Maalesef bilgisi olmadan klavye başında ahkam kesenler yüzünden insan emek sarfedip şurada birşeyler paylaşmaya üşeniyor. Benzer şekilde bilgisiyle değil de hisleriyle yazan başka üyeler de var. Özellikle Alfa konularında, onlar kendilerini biliyorlar.

Direksiyonuna bile oturmadığı araba ile ilgili öyle mesnetsiz şeyler yazıyor ki altımdaki araba bahsettiği araba olmasa kendimden şüphe edeceğim. Soruyorum bunu neye göre yazdın; cvp yok. Link paylaşıyor, paylaştığı link zaten kendisini yalanlıyor.. En azından bir oku, İngilizcen yoksa elinin altında Google translate var, ama niyet farklı...

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    5 Not
    Alfa-Türkiye=EŞEK HOŞAFTAN NE ANLAR

size audi a5 ile mutluluklar bence alfa derhal bu ülkeden çıkmalı vag bu millete yeterde artar bile

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bir BMW kullanıcısı olarak diyebilirimki Veloce donanım Gulia ile M paket 3 , AMG paket C , S line A4'ü yan yana koysalar Almanların suratına bile bakmam. Kırmızı Veloce Gulia hayatımda gördüğüm en çekici arabalardan biri. O paraya alırmıyım HAYIR
    |
    |
    DeepNote kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynı dönemde 2005 320i 150 hp olan versiyon 50 küsür bin euro diye hatırlıyorum. O dönemde bayide 316i de vardı bom boş bir bmw diydi, sırf bmwye biniyorum diye alan tipler için gelmiş diye düşünüyordum.

Bir de o yılda euro 1,55 di.

Demem o ki, hatta bir bmw ci olarak ikisinide getirin koyun yada ikiside geçsin gitsin bmw ye bakmam ama 159'ya bakarım, cağın ötesinde bir tasarımı var aletin. O dönem de cok rahat alabiliyordum ama almamıştım, niye almadığımı da hatırlayamıyorum.

Şimdi 1,6 motorlu araçlar bile 200 bine dayanmışken, 320i, C180, C200D .... Euro 4 liraya hızlı adımlarla giderken Alfa romeo Türkiye'ye kızmak yerine, cuma namazına şama giden, musul 82, erbil 83 diyenlere bir cift laf söyleyemiyoruz. Burudan davulla zurnayla gidenler, rezil rüsva bir halde gelecekler. Neyseee...

• Yarbay
    2856 Mesaj
    BMW ve Mercedes çöpleri yerine güzel bir alternatif

Eyvallah dostum, cümleye amma içerlemişler, altyapıdan kastım aracın üzerine oturduğu platform değil elbette, yollarda tek tük göreceğimiz bir araç için bukadar takılmaya gerek yok. Forumda algılama şöyle çünkü, İtalyan tenekesine o para verilirmi
    |
    |
    Bahsedilenler: Legolas246 , kahraman202 , _Emir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu arabalar kupon araba olur haberiniz olsun, 1.6 dizel otomatik ve 1.6 turbo benzinli otomatik gelmeden bizim vatandaş bu arabanın yüzüne pek bakmaz.

Eyvallah güçlü, yol tutuyor, zevk veriyor, kimisine göre görüntüsü çok güzel italyan, nadir vb vb ancak 220 giriş fiyatı olan aracı tutup da kimsenin alacağını zannetmiyorum, araç bi üst klasman olsa hadi belki olabilir... Bundan 15 sene sonra çok uygun fiyatlara 2. eli alınıp binilir (en azından bana göre)
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: r0x

"2.0 200 hp olanı 60 bin eder"

şenersongur was here.

Bir şeyi unutuyorsun, küsüratlı fiyatlandırma. Doğrusu şuna yakın bişey olmalı:

"2.0 200 hp olan 49.990 liradan girerse düşünülebilir"
    |
    |
    Param olsa ve m3 ile bunun arasında kalsam bir saniye dahi düşünmeden kırmızı Giulia'yı alırım. Motoru daha iyi, tipi daha iyi ve her köşebaşında olmayan bir araba.
    Ayrıca bu forumun son yıllarda ne kadar kalitesiz insanlarla dolduğunu anlamak için, bu konu çok müsait.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

BMW ve Mercedes çöpleri yerine güzel bir alternatif

bmw çöp ?

|
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
haberler
üniversite
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.