Şimdi Ara

Gittigidiyorda ucuza satan satıcı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
371
Cevap
18
Favori
49.505
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben gumus smsten hdd almis adamim. Gelir miyim bu oyunlara, gelmem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

pazartesi gg aranır ve müşteri hizmetlerine “ gg üzerinden aldığımız ürün amazon sitesinden alınmış gibi geliyor “ denir. bu işin uzama sebebi haftasonuna denk gelmesi.
    Hocam alcaginiz yaniti buraya da paylasirmisiniz?

• Dh ölücüleri ve sıcak fırsatçıları tarihinde ilk kez bu kadar ürkek ve çekingen, yağmalama, ürünleri saniyeler içinde tüketme yok, verilen siparişi bile iade etmenin peşinde :)

• ullumanitu U kullanıcısına yanıt
    paylaşımlarını beğenerek takip ediyoruz gözüm,paylaşımların sayesinde bu hayat pahalılığında indirimli ürünler alabiliyoruz. sen paylaşımlarına devam et lütfen.
    tabi burda forumdaşlar her ihtimali değerlendiriyor karşı görüş ve düşünceleri gülerek ve hoşgörüyle karşılayıp değerlendirmek lazım diye düşünmekteyim zaten hayatın heyecanı ve tadı böyle çıkar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan ne konu beee dizi izler gibi yorumları izliyorum bakalım yarın ne olacak dün ve bugün fragmandı asıl dizi yarın başlıyor ve ilk günden final bölümü olacağa benziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Averell Dalton -- 9 Aralık 2018; 9:39:12 >
  • Sinemaya gitsem o kadar eglenmezdim ;)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler çok yorum var. Özet geçecek var mı :D

• Ben de olayı merak ettim şimdi.Yarın bir şeyler olacağı kesin.
  • oknt O kullanıcısına yanıt
    Satıcı verdiğiniz siparişleri daha yüksek fiyattan sizin adınıza Amazon'dan alıyor. Amazon'un siparişlerde 3D Secure kullanmaması ve CVV sormaması sebebiyle çalıntı kredi kartıyla sipariş geçtiği ihtimali üstünde duruyoruz.

• Ne mevzuymuş

Hocam satın aldığınız ürünü geçtim, elinizde mevcut kullandığınız bilgisayar ve türevi cihazlarınıza el konuluyor. Adalet merciine güveniyorsanız siz bilirsiniz.

İşin sonunda aklanacağınız kesin tabi ki, ancak bu süreçte maddi manevi zarar görebilirsiniz.

• Şu bankalar 1 tl lik isleme bile 3D şifresiz isleme izin vermese cok sey düzelecek.

Adam ürünü nerden temin ederse etsin bu kimseyi bağlamaz, ama kendi faturası ile yolluyor ise...
    Fakat ürünü gg den satıp, Amazon.com.tr den sizin adınıza sipariş geçip, Amazon.com.tr faturası ile direkt sizin adrese yolluyor ve siz de bu ürünü teslim alıyorsanız ve bu amazon siparişi çalıntı kart ile veriliyor ise başınız ciddi dertte demektir.

Ben wifi hattımın şifresini kırıp hattım üzerinden çalıntı kartla kontör yükleyen bir çakal yüzünden kaç ay uğraştım. Allahtan işlem yapıldığı gün görevde olduğum ve şehir dışında bulunduğumu ispat eder evraklarım vs. vardı da öyle ispat ettim masum olduğumu.

Devlet suçlu olsan da olmasan da her olaya şüphe ile yaklaşıyor, yaklaşmak da zorunda. Devletin şüpheci yüzünü umarım masum hiç kimse tanımaz.

Sizin olaya gelirsek adam çalıntı kartla sizin adınıza Amazon dan sipariş verirse ve gelen ürünü siz teslim alırsanız yarın öbür gün Polis kapıya dayanırsa masum olduğunuzu gg sistemindeki verilerden bir şekilde ispatlarsınız. Ama kapıya polisin gelmesi, ifade öncesi sağlık muayenesi, sonra savcı karşısına şüpheli sıfatı ile ifade vermenize uğraşmanıza değer mi, değil ucuz almak üstüne para verip o ürünü yollasa bile bence değmez.
    Zaten Polis savcı git-gel satın aldığınız ürün bedelini kat be kat fazlasını harcarsınız.

Ben riske girmeyin derim.

• Arkadaşlar amazondan geliyorsa ürün, zaten dış kolisinden veya üzerine iliştirilen faturadan anlarsınız. Teslim almazsanız başınız ağrımaz

• quote:

Orijinalden alıntı: DiagraM

Arkadaşlar amazondan geliyorsa ürün, zaten dış kolisinden veya üzerine iliştirilen faturadan anlarsınız. Teslim almazsanız başınız ağrımaz
    Para da iade olmaz o zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diyelimki kart çalıntı olsun amazondan sizin adınza alsada gg de satan kişini banka hesabı bilgileri var satıcı olduğu için yok nasıl paraları cukkalıyacak ve amazondan sizin adınıza mal yollasa bile tc istiyor her alışveriş ggde satıcı müşterinin tcsini hiç bir şekilde görmüyor amazona ya kendi tc sini yazacak yada sallamasyon bir tc ama buda gerçek bir tc olması lazım yok sistem kabul etmez yani ggden alan kişi güvendedir kanımca
  • Arkadaş adam nitelikli dolandırıcı ip diyip duruyorsunuz adam ipsini gizlemistir bu gizlenen ipnin sizin tarafından kullanılmadığını nasıl kanıtlayacaksiniz

Adam kolay kolay bulunamaz ip olayına inanmayın birde public pc kullandiysa bu adam parayı alır yıllarca bulunamaz

Sizin bütün cihazlariniza el konulur sucsuzluğunuzu kanıtlamaya çalışırsiniz savcı polis uğraşırsıniz

Kendinizi kandırmayın polis kapınıza geldiğinde gg den verdiğiniz siparişi umursamiyacaktir

Kendi kendinizi kandiriyorsunuz ayrıca komu sahibi çok birsey olmaz kafasına giriyor en çok sıkıntıyı o çekecek nerden buldun bu satıcıyi forumda şu konu açtı ben olsam konuyu çoktan silmiştim suç ortağı olma ihtimaliniz var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Para satıcıya aktarılmadığından, yani onay verme işlemi öncesinde olduğundan Gitti gidiyor müşteri hiz. Canlı destekle görüşüp kargo takibindende görüleceği üzere cayma hakkımı kullanarak ürünü teslim almadım şeklinde yazılırsa iade olur diye düşünüyorum

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    GG'den verdiğim siparişler birkaç kez çeşitli sebeplerle teslim edilemeyip geri döndü. Her defasında para iadesi aldım.

• 3 koli bezim nerde benim:D

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.