Şimdi Ara

▓Gittigidiyor Worldpuan Kampanyası (16 Şub-31 Mart) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
22
Favori
6.464
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kurafx

Arkadaşlar sadece YapıKredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yaptığımızda 1000 tl üzeri 100 tl gelecek mi yoksa mesaj + cüzdan mı?

sadece cuzdan uzerinden katilim yeterli. daha oncede hatta ilk cuzdan kampanyasindada boyle seyler yazilmidti. hatta yok sadece mobil ofemede geciyor falan diye. cuzdanin amaci bu zaten katilimi ordan saglamak. mesaj atmaniza gerek yok. ayrica bkm uzerinden alimda puan yatar. benim bu tur kampanyalardan alamadigim puan olmadi. amerikayi yeniden kesfetmeye gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 ay sonra yüklüyor puanı böyle bişey varmı
  • OnderT O kullanıcısına yanıt
    hocam peki hem nuvo tl card hem de world play kredi kartım varsa nası olacak? world play ile cüzdan uygulamasına katılsam, 500 üzeri 75 verir mi dersiniz.
  • Bkm express ile yapilan alisverislerde puan gecerliymis. Vakifbank mh ike gorustum oyle dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustyaxu

Bkm express ile yapilan alisverislerde puan gecerliymis. Vakifbank mh ike gorustum oyle dedi.

vakıfbank ile yk cüzdan kullanılabilir mi?
  • Yok hocam o yapikredi world icin.

• alakasız olacak ama yemeksepeti restoran kategorisinde miydi worldcard da

• quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

hocam peki hem nuvo tl card hem de world play kredi kartım varsa nası olacak? world play ile cüzdan uygulamasına katılsam, 500 üzeri 75 verir mi dersiniz.

adios var hemde nuvo var mobil cüzdan kredi kartları için bir uygulama bireysel kartlar katılamıyor.fakat mobil cüzdan uygulamasına nuvo sifenızı kullanarak girebilir ve kredi kartı olarak kampanyalara katilabiliyorsunuz.nuvo ayrıca mobil kullandığınız için iptal olmuyor.ben bu şekilde katılıyorum.mobil uygulamaya nuvo sifremle girip adiostan kazanıyorum puanları.

• quote:

Orijinalden alıntı: afraze55

quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

adios var hemde nuvo var mobil cüzdan kredi kartları için bir uygulama bireysel kartlar katılamıyor.fakat mobil cüzdan uygulamasına nuvo sifenızı kullanarak girebilir ve kredi kartı olarak kampanyalara katilabiliyorsunuz.nuvo ayrıca mobil kullandığınız için iptal olmuyor.ben bu şekilde katılıyorum.mobil uygulamaya nuvo sifremle girip adiostan kazanıyorum puanları.

YKB kredi kartınız yoksa sadece nuvo hesabı ile cüzdan uygulaması açılmıyor hocam. Kredi kartınız olmadığı için vs vs diyor ve açılışa izin vermiyor programda. Sizin kredi kartınız varmış ki cüzdanı nuvo olsa bile açabiliyorsunuz.

• Aptal bir program yukleticek diye 50tl puan vericek vericeklerse adam akıllı 100tl versin iyice cilkini çıkardı yapikredi saat filan alacaklar dikkat etsin geçerli değil puan kazanma

• evet sadece bireysel kartları olan açamaz cüzdanı.ben o yazıyı bir de şunun için yazdım nuvo ilk çıktığında ykb mobil kullanıldığı zaman iptal olur diyordu.hala aynı mi bilmiyorum.onun içinde ben hiç mobil sifre almamıştım mobile girip nuvo iptal olur diye.mh cuzdani nasil kullanacam diye sordum nuvo iptal olucak mi dedigimde nuvo sifrenizle mobil cuzdana da girebilirsiniz dediler ben bu sekilde girip kullaniyorum bu aciklamayi da belki benim gibi olan vardir da mobil kullanmiyorlarsa mobil çebi bu sekilde kullanılıyor demek için yazıyorum

• Ggdan ne alınır bilen varmı? Pm olarakta alabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gittigidiyor %7 falan yapsada alsak alacaklarimizi artik.

• Arkadaşlar Sanal Kart ile katılım ile bir ayrıntı göremedim. Geçerli midir bu durumda sanal kar ile alışveriş acaba?
  • hep kredi kartı zaten mevduat hesabı kim ki?
  • BKM express ile geçerli olmayabilir. Sonuçta bkmexpress aracı.
  • Onemli olan gittigidiyor dan worldcardla islem yapilmasi.Bkm ile worldcart alisverisi kampanyaya dahildir.

• Hocam milplustan işlemden 1 dk sonra mesaj attım unutmuş bulundum sizce bu sayıldımı veya nasıl tam emin olabilirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi bkm ile ödemeye kesinlikle puan alamıyor muyuz ?

edit= yukarda yazan yorumlara göre alabiliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 17 Şubat 2016; 11:30:00 >
  • Gittigidiyoru BKM Expresse şikayet ettim ve sonuç....BKM GEÇERLİ

Business kartlar , banka kartları, Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler ve PayPal ile yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.