Şimdi Ara

GİTTİGİDİYOR PROFİLİ İYİ OLAN SATICIYA OLUMSUZ PUAN VERİNCE SAÇMALIYOR (ceppaketten uzak durun)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
43
Cevap
0
Favori
1.880
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar Konu Dışı >> GİTTİGİDİYOR PROFİLİ İYİ OLAN SATICIYA OLUMSUZ PUAN VERİNCE SAÇMALIYOR (ceppaketten uzak durun)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 7 gün cezanın, 6 gün 18 saat 2 dakika kadarı kaldı.
    Benzer durum benim başımda gelmişti, olumsuz yorum yaptığım için firma beni bloklamış. Çok da umurumdaydı bu site ve satıcılarından alış veriş yapmak.
    |
    |
    |
    |
    ben de bir hafıza kartı almıştım. adam faturasız ve garantisiz ürün yolladı. black friday ayağına aldığım için fiyat çok uyguna geldi. iade etmedim, olumsuz yorum yaptım satıcının fatura kesmediğini de yazdım. yorum yayınlanmadı. neymiş satıcıya problemi çözmesi için 2-3 hafta süre veriliyormuş. 2-3 hafta sonra yine yazdım yorumunuz neydi falan, tekrar yorumu yazdım. ama büyük ihtimalle yayınlanmadı. çünkü yayınlasalar kendilerinin de ne mal olduğu ortaya çıkacak. satıcının faturasız mal sattığını bildikleri halde müdahale etmiyorlar. tabi bunu yorumlarda açıkça yazmam da hoşlarına gitmedi
    |
    |
Reklamlar
son dakika
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.