Şimdi Ara

GİTTİGİDİYOR KAZANANLAR KULÜBÜ AÇILDI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
865
Cevap
63
Favori
196.955
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oxpays

quote:

Orijinalden alıntı: kocaman29

Yurtiçi kargo anket çalışması

Arkadaşlar iletişim fakültesi öğrencisi olarak bir çalışmada yurtiçi kargoyu kullanıyoruz bir anketimiz var 2 dakikanızı ayırıp doldurur sanız memnun oluruz. Sonuçları yurtiçi kargoya bildirip geri dönüş almaya çalışacağız destekk

https://docs.google.com...ho0cr1NUeKhDGZQ/viewform

Edit:100 ü geçtik arkadaşlar anket linkini gruplarımızda paylaşalım daha geniş kitlelere ulaştıralım ses getirsin yurtiçi kargo bize dönüş sağlasın Teşekkürler şimdiden

Link açılmıyor

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSceoMjNFKEC9Qkt2gVlhQIWxbwqkLzxJ05ho0cr1NUeKhDGZQ/viewform

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oxpays

quote:

Yurtiçi kargo anket çalışması

Arkadaşlar iletişim fakültesi öğrencisi olarak bir çalışmada yurtiçi kargoyu kullanıyoruz bir anketimiz var 2 dakikanızı ayırıp doldurur sanız memnun oluruz. Sonuçları yurtiçi kargoya bildirip geri dönüş almaya çalışacağız destekk

https://docs.google.com...ho0cr1NUeKhDGZQ/viewform

Edit:100 ü geçtik arkadaşlar anket linkini gruplarımızda paylaşalım daha geniş kitlelere ulaştıralım ses getirsin yurtiçi kargo bize dönüş sağlasın Teşekkürler şimdiden

Link açılmıyor

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSceoMjNFKEC9Qkt2gVlhQIWxbwqkLzxJ05ho0cr1NUeKhDGZQ/viewform

Katılım sağlandı.

• Arkadaslar gittigidiyor kazananlar kulubu uyesi olan bir arkadasin hesabindan tv almak istiyorum. Cunku Alacagim tvde normal uyelere 200 lira indirim, gg kazananlar kulubu uyelerine 350 lira indirim uyguluyor. Gg kazananlar kulubu uyesi bir arkadas kargom gelene kadar hesabini 1- 2 gunlugune bana verebilir mi? Duaci olurum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kazanacağımız bilr belli değil

• quote:

Orijinalden alıntı: resulalan

Arkadaslar gittigidiyor kazananlar kulubu uyesi olan bir arkadasin hesabindan tv almak istiyorum. Cunku Alacagim tvde normal uyelere 200 lira indirim, gg kazananlar kulubu uyelerine 350 lira indirim uyguluyor. Gg kazananlar kulubu uyesi bir arkadas kargom gelene kadar hesabini 1- 2 gunlugune bana verebilir mi? Duaci olurum...

Parasını ver satın al burada o kadar kendini acimsattirmak

• quote:

Orijinalden alıntı: 42_JeoGenc_42

quote:

Orijinalden alıntı: resulalan

Arkadaslar gittigidiyor kazananlar kulubu uyesi olan bir arkadasin hesabindan tv almak istiyorum. Cunku Alacagim tvde normal uyelere 200 lira indirim, gg kazananlar kulubu uyelerine 350 lira indirim uyguluyor. Gg kazananlar kulubu uyesi bir arkadas kargom gelene kadar hesabini 1- 2 gunlugune bana verebilir mi? Duaci olurum...

Parasını ver satın al burada o kadar kendini acimsattirmak

Sanane ? Seni bu kadar niye gerdi ? Hesabini veren bile oldu sanane ki sen herseye niye atliyon amacin ney senin ??? Daha onceden sana blok koymusum insan gibi birseyler yazmissindir diye tekrar kaldirmistim neyse degmezmissin zihniyetin hep ayni tekrar sonsuza kadar blok. Bos islerin bos adami...

• kocaman29 kullanıcısına yanıt
    katılım sağlandı.
  • DOSTLAR BİR SORU SİZE...

şimdi hesabımda son 1 yıl içinde 2 adet alışveriş ve toplamı 2000 küsür..ben 1 tl lik birşey alsam bile 3 alışverişi tamamlayıp kaznanlar kulübüne girmeye hak kazanırmıyım..varmı deneyen bu durumu..
  • resulalan kullanıcısına yanıt
    hocam veriyim hesabı sana . bir kilo tatlını yerim ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceramicer43

DOSTLAR BİR SORU SİZE...

şimdi hesabımda son 1 yıl içinde 2 adet alışveriş ve toplamı 2000 küsür..ben 1 tl lik birşey alsam bile 3 alışverişi tamamlayıp kaznanlar kulübüne girmeye hak kazanırmıyım..varmı deneyen bu durumu..

yokmu yardımcı olacak bir arkadaşım..
  • quote:

quote:

DOSTLAR BİR SORU SİZE...

Kurallara gore olman lazim... 3 alışverişte toplam 500tl diyor alışveriş için alt limit yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

quote:

quote:

DOSTLAR BİR SORU SİZE...

Kurallara gore olman lazim... 3 alışverişte toplam 500tl diyor alışveriş için alt limit yok...

3.alışveriş içim 0,5 tl lik tamamlama satışları oluyor..sadece ondan alıp siparişi hemen tamamalasak olurmu..deneyen varmı acaba..

• müşteri hizmetlerine anında ulaşma hizmeti yeter. en azından telefon görüşmesi yapabiliyoruz.
  • Maximum gittigidiyor kampanyası 1-15 nisan tarihleri arasında diyor.
    Bu tarihler özellikle 15 nisan dahil olur mu arkadaşlar. Arasında deyip 15 nisan dahil şeklinde belirtmeyince şüpheye düştüm.
    Sizler kesin bilirsiniz. :-)
  • Bunların yaptığı göster ama elletme taktiği, bu verdiği indirim her mağazada geçerli değil sadece belirli ürünlerde geçerli ve çok az indirim tutarı veriyor.
  • Mağaza fiyatı 3,500 olan Iphone 6s Plus %8 indirimle 3,219 tl'ye geliyor. Gayet başarılı..
  • 50 TL telefon indirimini ucretsiz verebilecek ya da makul fiyata satabilecek kişiler pm atabilir mi ? Telefonumun ekranı kırıldı ve bir telefonu gözüme kestirmiş durumdayım.

• Toplam tutarı 500 TL üzerinde olan 3 alışverişim var. Son siparişi dün verdim ve elime ulaşmadan onayladım.

Sepete almak istediğim ürünü atıp ödeme sayfasına gelmeme rağmen herhangi bir indirim yansımıyor. Kazananlar kulübüne katılım sağlamam lazım ancak bunu ne şekilde öğrenebilirim?

Acil cevap lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • weewee W kullanıcısına yanıt
    bugün daHİL
  • ChemtraiLs kullanıcısına yanıt
    Para satıcıya aktarıldıktan sonraki gün klube dahil oluyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.