Şimdi Ara

GİTTİGİDİYOR KAZANANLAR KULÜBÜ AÇILDI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
866
Cevap
63
Favori
196.955
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Max 100 tl indirim
  • Gittigidiyor ve Sahibinden.com Satıcı ve alıcıları bezdirdi. 10% komisyonun nesi vardı ki 12% -15% gibi oranlara çıkardılar. Artık ne birşey satasım ne alasım geliyor. Letgo bile daha iyi iş görüyor artık evdeki öte beriyi satarken.
  • Alacak bir şey yok.
  • Ürünler güncellenmeye başladı hadi bakalım.
  • Maximum 3d hatası veriyor.banka normal bi sorun görünmüyor diyor.aynı sorunla karşılaşan varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GAMEHUNTER

Gittigidiyor ve Sahibinden.com Satıcı ve alıcıları bezdirdi. 10% komisyonun nesi vardı ki 12% -15% gibi oranlara çıkardılar. Artık ne birşey satasım ne alasım geliyor. Letgo bile daha iyi iş görüyor artık evdeki öte beriyi satarken.

Katılıyorum , GG %15 N11 %20 HB %25 komisyon alıyor , hiç bir şey yapmadan bu kadar komisyon aşırı fazla , bir ödeme firmasının komisyondaki hakkı %5i geçmemeli. Ayıptır günahtır. Kapitalizm işte bunlar :)

Katılıyorum Letgo Candır :)
  • Kazananlar kulubune sonradan girip hala 50/500 çeki alabiliyormuyuz arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ie36

Maximum 3d hatası veriyor.banka normal bi sorun görünmüyor diyor.aynı sorunla karşılaşan varmı

Hocam kartın gittigidiyor tarafindan bloke edilmiş. Sanal kart açıp öyle dene. Benim kart bloke edilmis sanal kartla sipariş gecebildim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: escape__06

quote:

Maximum 3d hatası veriyor.banka normal bi sorun görünmüyor diyor.aynı sorunla karşılaşan varmı

Hocam kartın gittigidiyor tarafindan bloke edilmiş. Sanal kart açıp öyle dene. Benim kart bloke edilmis sanal kartla sipariş gecebildim.

Sonradan anladım hocamda 100 puan için sanal kart dahil yazmıyor.tşk

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: escape__06

quote:

Sonradan anladım hocamda 100 puan için sanal kart dahil yazmıyor.tşk

Hariç yazmaması dahil olduğu anlamına gelir
  • Aslında alacğaım birkaç şey var o şekilde açılıyor galiba.

Bu arada açık artırma ile satış kapandı mı?Ürün satışa çıkaramıyorum o şekilde.
  • konuyu görünce üye olduğumu fark ettim meğer bayadır indirimli mesajlar gelip duruyordu buymuş
  • Yurtiçi kargo anket çalışması

Arkadaşlar iletişim fakültesi öğrencisi olarak bir çalışmada yurtiçi kargoyu kullanıyoruz bir anketimiz var 2 dakikanızı ayırıp doldurur sanız memnun oluruz. Sonuçları yurtiçi kargoya bildirip geri dönüş almaya çalışacağız destekk

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSceoMjNFKEC9Qkt2gVlhQIWxbwqkLzxJ05ho0cr1NUeKhDGZQ/viewform

Edit:100 ü geçtik arkadaşlar anket linkini gruplarımızda paylaşalım daha geniş kitlelere ulaştıralım ses getirsin yurtiçi kargo bize dönüş sağlasın Teşekkürler şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kocaman29 -- 13 Nisan 2017; 17:47:11 >

• gittigidiyor eski gücünü toplamaya çalışıyor.İkinci el satış platformuyken birden n11 tarzına yönelmeye başladı.
  • ie36 kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun meydana geldi. Çözüm buldum ürünü almıyorum. Bu da gg a kapak olsun...

• quote:

Bende ayni sorunu bkm expressle odeyerek cozdum

• maydoganlar1156 kullanıcısına yanıt
    Bkmde kabul etmedi başka hesaptan sanalkartla aldım.ne saçma tek karta mecburmuyuz

• quote:

Bkmde kabul etmedi başka hesaptan sanalkartla aldım.ne saçma tek karta mecburmuyuz

İste bu gg'nin de bir taraflari .....kti da neyse.

• kaç yıllık hesabımı kapattı

yeni hesap açtım yine kapattı

kredi kartını blokladı okadar yazdım ıspatlarım bu hesap benim diyorum belge isteyin diyorum yinede sepebsiz kapadı hesabı o yüzden çok kızgınım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaman29

Yurtiçi kargo anket çalışması

Arkadaşlar iletişim fakültesi öğrencisi olarak bir çalışmada yurtiçi kargoyu kullanıyoruz bir anketimiz var 2 dakikanızı ayırıp doldurur sanız memnun oluruz. Sonuçları yurtiçi kargoya bildirip geri dönüş almaya çalışacağız destekk

https://docs.google.com...ho0cr1NUeKhDGZQ/viewform

Edit:100 ü geçtik arkadaşlar anket linkini gruplarımızda paylaşalım daha geniş kitlelere ulaştıralım ses getirsin yurtiçi kargo bize dönüş sağlasın Teşekkürler şimdiden

Link açılmıyor

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.