Şimdi Ara

Gittigidiyor İndirim Kuponu Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
3.934
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Indirim yapsaya dandik dandik kampanya 2 senedir alisveris yapmiyorum n11 daha iyi bence 10 bine yakin harcama yapmisimdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tırt

• çok iyi oldu bu.şimdi sorumuza gelelim.

1150 tl ye tel alacağım.100 tl word puan kazanacağım ve 150 tl indirim kuponu gelecek.
    bu 150 tl lik kuponu araba lastiği alırken kullanabilecek miyim?açıklama kısmında (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışlarında geçmez.) diye bi ibare var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegasus_2

çok iyi oldu bu.şimdi sorumuza gelelim.

1150 tl ye tel alacağım.100 tl word puan kazanacağım ve 150 tl indirim kuponu gelecek.
    bu 150 tl lik kuponu araba lastiği alırken kullanabilecek miyim?açıklama kısmında (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışlarında geçmez.) diye bi ibare var.

Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için...lastik geçer
  • üstelik bir sonraki alışverişte kullanılacakmış.çöpün çöpü.n11 daha iyi.

• teşekkürler sipariş verdim bakalım
  • şimdi PS4 slim alacağım. bu alışverişten 100 world puan + 150 tl indirim kuponu mu kazanacağım?

sanırım doğru anladım

düzeltme: 150 tl lik kupon 750 tl ve üzeri alışverişte kullanılıyormuş.

ÇÖÖÖÖPPPP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qbert1903 -- 8 Eylül 2017; 12:52:4 >
  • Yanlız bende Gg yi sevmiyorum ama n11 de alışveriş yapın bir sonraki alışverişinizde geçerli şu kadar kupon kazanın tarzı kampanyaları var.

Örnek: masterpass

GG tok satıcı sanırım pek kampanyası Yok

• Gg kampanya yaptı mı gg yi kötüleyip n11 i yüceltiyoruz, n11 kampanya yaptımı n11i kötüleyip gg yüceltiyoruz

• Acaba yarin %5-7 indirim kampanyasi olur mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • farklı hesaplardan alınca kupon yükleniyor ama üyelik geçici olarak sipariş veremiyor diyor kuponun süresi bitiyor

önceki kampanyada 3 tane hesaptan aldım bu şekilde hata verdi kuponlar yandı

bunu aşmanın yolu var mı acaba
  • 5000 TL balyalandı 11 kasımı bekliyor n11 esas sınavı o zaman verecek.

• 5000 para mı artık, iyi bir dizüstü bile yok o paraya

• 3500 TL var güzel bir indirim yapan ilk firma bu parayı kapar. İndirim görünce dayanamıyorum ihtiyacım olmuyan şeyleri alıyorum N11 gittigidiyor hepsiburada ve Bankalara duyrululur.

Şu teoriye göre bankalar olmuyan parayı bir çok kişiye sattığı için %50 bonus bile yapsalar koymazlar herkes tüketim çılgını olur

• quote:

Orijinalden alıntı: İroniMan

3500 TL var güzel bir indirim yapan ilk firma bu parayı kapar. İndirim görünce dayanamıyorum ihtiyacım olmuyan şeyleri alıyorum N11 gittigidiyor hepsiburada ve Bankalara duyrululur.

Şu teoriye göre bankalar olmuyan parayı bir çok kişiye sattığı için %50 bonus bile yapsalar koymazlar herkes tüketim çılgını olur

Hayatimda izledigim eb sacma video .bende bankalara karsiyim ama surec bu sekilde odenmedigi surece isler odedikten sonra normal devam eder.eger boyle olsayfi bankslarda ev ve arac stoku siser amerika gibi mortgace krizi cikarda.mantikla uzaktan yakina alalasi yok...

• arabaya el koyup satmıyor. bir süre sonra sahibi kendi satıyor diyor. burda örnek vermiş sadece. en nihayetinde normal vatandaş parayı bankada tutmakta. zaten olmayan bir paranın döndüğü aşikar. sanal bir para var ortamda basılı kağıt yok. altınıda aynı işe çevirecekler, olmayan altını alıp satıyorlar, altını istediğin zaman ise fahiş komisyon alıyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.