Şimdi Ara

💟💟💟GITTIGIDIYOR'da 16 - 30 Nisan 100 TL'ye varan Bonus (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
15
Favori
15.235
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: juba09

quote:

Orijinalden alıntı: HONyzkDA

Ben yaptım.

20 tl verdi

Ayrıca gg den 0.00 tl kazandınız yazıyor

Sonucu tarihi gelince öğreneceğim.

Biraz risk aldım ama sanki olacak gibi.

Ikinci defa alsammı kararsızım riski

garanti pay ile birleşmesi çok iyi olmuş teşekkürler.

Arkadaşlar bende de aynısı oldu ödeme yaptım Garantipay dan 150 tl ve üzeri alışverişlerde 20 puan bonus hediye verdi
    gittigidiyor kampanyasından bonus flaştan katıldım 1500 tl lik ürün aldım 100 tl bonus vermesi lazım ama vermedi ?
    bonus flas bildirimlerde gittigidiyordan 0.00 tl kazandınız yazıyor (ödeme onaylandı)

şimdi dikkatli okursanız kampanya başka garanti bankası kampanya ile birleştirilemez yazıyor. (açıklamalarda iyice okuyun)

şimdi bunlar 100 bonus yerine 20 bonus vermiş olmasın bize detaylı öğrenelim bunu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hpc4280 -- 28 Nisan 2017; 0:41:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: YSNYNR

Gittigidiyordan 1000 tl üzeri bir alışveriş yapsam ve garantipay ile ödesem 100+20 tl puan gelirmi deneyen var mı?

denedim şu an için 20 tl bonus geldi (bildirim) 100 tl bonustan haber yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hpc4280 -- 28 Nisan 2017; 0:30:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

quote:

Orijinalden alıntı: PCkopat065

quote:

Orijinalden alıntı: gulyunus

Sarıkızda 100 tl puan vermeyebilir. Lütfen kesin verir diye yazmayın.. Milleti yanlış yönlerdirmeyin, alacak olan riskide göze alıp alabilir. En azindan 40 elektronik + 20 pay kesin gelir

Bak yine arada kaldim :(

Baska sitede ata lira 985 liraya satiliyor, kampanya icin gittigidiyordan 1012ye alayim diyorum ama...

satin alip, puan kazanamayanlar da var sanirim. kesin dememek lazim evet.

Ata almayın

7 gram iar külçe altın alın

Hocam bunu bi bilgiye dayanarak mi soyluyosunuz?

• PCkopat065 kullanıcısına yanıt
    1060 tl lik 7 gram külçeyi 1015 den bozdurdum bugün. Bonus gelirse ne ala gelmezse bulaşmam bir daha
  • sanal kartla alışveriş yaptım, 40 tl ok, 100 tl'den haber yok (bonuşflaşta 1125 tl harcadınız 0,0 tl kazandınız gibi bir ibare var).
    zaten kazananlar kulübüne üye yapmadılar diye zorladım bir sürü forumdan aldım sonra parayla, şimdi de bonusun üzerine yatarlarsa işimiz var.
  • Bende cocuga akulu araba almistim...

Islemlerde yapilan alis veris gözüküyor. Ama 0 bonus kazandiniz yaziyor...

Bonus flashta sistemsel bir sorun mu var.. Yoksa bu oyuncagi filandami sartlardaki otomobil-motorsikletler urunleri gibi kapsam disina aliyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hpc4280 kullanıcısına yanıt
    ben zaten kategori dışında alışveriş yaptım (külçe). herhalde ondan 0 tl yazıyor diye düşündüm. 100tl alamayıp yerine 20tl alırsak çok kötü olur. garanti pay ile alışveriş yapmayanlar ve kategori dışında alışveriş yapanlar kampanya ekranında ne görüyorlar acaba? herhalde birleşmese kampanyaya katılmış gibi gözükmezdi. Ayrıca bu yada diğer konuda müşteri hizmetlerini arayıp 100tl + 20tl garantipay + 40tl elektronik indirimiyle ggden garantiye özel 160tl kazanılabileceğini öğrenip yazmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juba09 -- 28 Nisan 2017; 8:37:15 >
  • silver_eagle S kullanıcısına yanıt
    aynı kampanya birkaç ay önce N11.comda vardı ordanda 1000 tl lik alışveriş yaptım üstelik bonusflaşta 100 tl bonus kazandınız bildirimi yazıyordu daha sonra bonus yükleme zsamanı geldi 05-15 tarihleri arası geçerli bonusu yüklememişler mail attım müşteri hizmetlerini aradım sonra bidaha mail attım derken kampanya bitiminin son 2 günü bonusu yatırdılar üstüne düşmesek bonus gidecek işyerinden bir arkadaş da aynı şekilde benim yönlendirmemle buzdolabı almıştı 2000 tl ye onun bonusu yatırmadılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hpc4280

aynı kampanya birkaç ay önce N11.comda vardı ordanda 1000 tl lik alışveriş yaptım üstelik bonusflaşta 100 tl bonus kazandınız bildirimi yazıyordu daha sonra bonus yükleme zsamanı geldi 05-15 tarihleri arası geçerli bonusu yüklememişler mail attım müşteri hizmetlerini aradım sonra bidaha mail attım derken kampanya bitiminin son 2 günü bonusu yatırdılar üstüne düşmesek bonus gidecek işyerinden bir arkadaş da aynı şekilde benim yönlendirmemle buzdolabı almıştı 2000 tl ye onun bonusu yatırmadılar

Ne almistiniz hocam?

Bi de bu altin isi tamamen duses anladigim kadariyla. Yatirmiyoruz derlerse itiraz edecek bi done yok.

• quote:

quote:

Ne almistiniz hocam?

Bi de bu altin isi tamamen duses anladigim kadariyla. Yatirmiyoruz derlerse itiraz edecek bi done yok.

Ekran kartı almıştım

• Son DURUM 1000 TL YE 100 TL 150 TL 20 TL BONUS

(gittigidiyor satıcı msj attı ödeme onaylandı bu gün kargoya vercez diye)

bu sabah garanti müşteri hizmetlerini aradım 1500 tl alışveriş yaptım garantipay üzerinden dedim 20 tl bonus gözüküyor 100 tl bonus gözükmüyor, telefondaki bayan tam tersini söyledi bizde 100 tl bonus gözüküyor 20 tl bonus gözükmüyor gittigidiyor kampanyasına katılımınız gözüküyor 100 tl bonus yüklenecektir dedi.

bonuşflaşta gittigidiyor alışverişim gözükmüyor gittigidiyordan 0.00 kazandınız yazıyor

SONUÇ OLARAK bunlar 100 tl bonusu vermeyebilir
  • quote:

Son DURUM 1000 TL YE 100 TL 150 TL 20 TL BONUS

bu sabah garanti müşteri hizmetlerini aradım 1500 tl alışveriş yaptım garantipay üzerinden dedim 20 tl bonus gözüküyor 100 tl bonus gözükmüyor, telefondaki bayan tam tersini söyledi bizde 100 tl bonus gözüküyor 20 tl bonus gözükmüyor gittigidiyor kampanyasına katılımınız gözüküyor 100 tl bonus yüklenecektir dedi.

bonuşflaşta gittigidiyor alışverişim gözükmüyor gittigidiyordan 0.00 kazandınız yazıyor

Aynen ben de aradım, 100 bonus gözüküyor ayrıca elektroniğe 40 da gözüküyor dedi. ama bende de 40 ok, 100 tl yanında 0,0 yazıyor.

bana da yatmayabilir uğraştırırlar gibime geliyor ama öyle olsa da canları sağ olsun derim,
    bonus flexi'ye 1 kuruş para vermeden bana kazandırdığı, ykb'nin pahalı ve özel kartı world platinum'um 10 katı filandır.

• quote:

quote:

Ne almistiniz hocam?

Aynen öyle işbankası da geçen aya kadar altın alımına puan veriyordu ama artık nasıl olduysa çözmüşler olayı artık iş bankası altına puan vermiyor. Ben çok ta zorladım almak için internetten şikayetvara yazdım müşteri hizmetlerini falan aradım kaç kere neden yatmıyor puanım diye. Sonra dönüş yapıldı alışverişiniz uygun değil falan diye tabii altın diye tespit olmadığı için tekrar talepte bulundum ondan sonra tekrar dönüş yaptılar altın alışverişi yaptığınız için puan kazanamadınız diye mail attılar :)
    İş bankasında artık kesin olarak altın alımına puan verilmiyor bunu net yazıyorum herkesin bilgisine...

• quote:

Orijinalden alıntı: natbolad

quote:

Son DURUM 1000 TL YE 100 TL 150 TL 20 TL BONUS

Aynen ben de aradım, 100 bonus gözüküyor ayrıca elektroniğe 40 da gözüküyor dedi. ama bende de 40 ok, 100 tl yanında 0,0 yazıyor.

bana da yatmayabilir uğraştırırlar gibime geliyor ama öyle olsa da canları sağ olsun derim,
    bonus flexi'ye 1 kuruş para vermeden bana kazandırdığı, ykb'nin pahalı ve özel kartı world platinum'um 10 katı filandır.

Sanırım genel bir problem bu. Bende normal alışveriş yaptım bonusflash uygulamasında 100TL bonus kazandığım bildirimi geldi ama bonus flash uygulamasında kampanyalara baktığımda katıldığım ve 0.00TL kazandığım görünüyor. Ama seve seve yatıracaklar çünkü öyle altın falan almadım.
    World konusunda da harcama yapıyorsanız yıllık ücreti iade ediyorlar. 2005ten beri 5 kuruş para vermedim her zaman aidat yansıyor bi telefonla anında iptal ediliyor bilginize...

• Ya 10 mesajın 9 u aynı

Yazıp yazıp yazık etmeyin

Okuyup geçin arkadaşlar

Her ay aynı muhabbet olmasın...

• Benim de 1100 tl lik bir alışverişim olacak ama ne yapsam bilemedim şimdi. (altın değil)
  • Ya hakikaten okumanız mı yok nedir? Bonus flash ta bana özeli tıklayıp bildirimlere bakınca gittigidiyor dan 100 bonus kazandınız yazıyor.takibe tıklayınca 0 yazıyor.her şekilde yatar.bunları yazıp yazıp işkillendirmeyin adamları.

• quote:

Orijinalden alıntı: universty3

Ya hakikaten okumanız mı yok nedir? Bonus flash ta bana özeli tıklayıp bildirimlere bakınca gittigidiyor dan 100 bonus kazandınız yazıyor.takibe tıklayınca 0 yazıyor.her şekilde yatar.bunları yazıp yazıp işkillendirmeyin adamları.

Şimdi yaptım alışverişi, bahsettiğiniz menüden giriyorum;

Gittigidiyor' da 100 TL Bonus

(İşlemin yaninda yeşil onay ikonu olmasına ve Gittigidiyor alışverişim gözükmesine rağmen) 0.00 TL Bonus Kazandınız.

Elektronik ve Beyaz eşya alışverişlerinizde 40 TL Bonus

Tebrikler 40 tl Bonus Kazandınız.

GarantiPay' le 20 TL Bonus

Tebrikler 20 TL Bonus Kazandınız.

Bu arada belirteyim, bu altın alışverişi değildi.
  • W.Amadeus kullanıcısına yanıt
    Hocam bildirimler ve kampanyalar kısmına bakın.takibe girmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: universty3

Hocam bildirimler ve kampanyalar kısmına bakın.takibe girmeyin.

Bende boyle gozukuyor.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.