Şimdi Ara

💟💟💟GITTIGIDIYOR'da 16 - 30 Nisan 100 TL'ye varan Bonus (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
15
Favori
15.232
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birisi dedigin gibi oldu karttan cekti aldiklarimda gorunmuyo ekran goruntusu felan istediler..20 bonus icin 40 takla attik en sonunda pes ettim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sivribey S kullanıcısına yanıt
    Hocam bu soruyu burda sordum koskoca forumda bir Allah'ın kulu çıkıp olumlu- olumsuz cevap vermedi. Sanki bu zamana kadar kimsenin başına gelmemiş gibi!!
    Herneyse tekrar sorayım; iki kez iptal olan siparişi 3. kez verdim diyorsunuz. 100TL bonus yüklemesi yapılacak mı? Çünkü şartlarda ilk alışveriş dikkate alınacaktır yazıyor.

Şu an öyle bir moddayım ki yüklemeseler bankayı anlayacağım, ama şu forumda 3 gün önce sorduğum bu soruya cevap vermeyen kitleyi anlamıyorum. Biraz paylaşım lütfen ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Orijinalden alıntı: sivribey

En iyisini yapmisin..2 sefer garanti pay ile yaptim ikiside iptal oldu...en son 3dli yaptim aldim telefonu

İptal.sorun değil.bazi arkadaşlar garanti pay ile sipariş vermiş fakat sepet hala duruyor karttan çekmiş sipariş oluşmamış neyi ifade edebiliriz ki o vakit müşteri hizmetlerine gg da çok tehlikelidir

Bende de aynısı oldu. Bir daha sipariş vereyim dedim. Ödeme işlemizi devam ediyor dedi. Uygulamadan alışverişin şekli bu sandım. İptal olsa nasıl olsa param iade olur dedim. Şimdi baktım para çekilmiş.
  • Şu an ben ggye ulaşamıyorum benim başıma da geldi bu iş...para hesaptan çekildi ancak ürünler sepette görünüyor siparişi dün vermiştim. Bakalım nolacak

• Bende bir ürün aldım %5 indirim geldi iptal edip yeniden sipariş verdim ama karta iade olmadan sipariş verdiğim için olmadı. ilk işlem iade olunca baktım işlem yapılmamış gözüküyordu bu sefer işlemim kabul edilmez diye yeniden siparişi iptal ettim 3. Kez almış oldum şuan sorun yok 2. İşlemde karta iade oldu

• Bonusların bugün yatması gerekiyordu fakat halen bende yatan puan falan yok...
  • gulyunus kullanıcısına yanıt
    5 mayıs da yatacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: mx0131

5 mayıs da yatacak

özür.. haklısınız..
  • Garanti pay ile odedim, puan sorunsuz yatti.

💟💟💟GITTIGIDIYOR'da  16 - 30 Nisan 100 TL'ye varan  Bonus

• Yatacak dedim

Yattı.

Yatmaz diyenlere gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

Yatacak dedim

Yattı.

Yatmaz diyenlere gelsin

eyvallah hocam
  • 100 bonus yattı, konu sahibine teşekkür ederim. drvimu

• quote:

Orijinalden alıntı: teacher3584

100 bonus yattı, konu sahibine teşekkür ederim. drvimu

Teşekkürler

• TEB ile alışveriş yapıp puanı yatan var mı ?
  • benim anlamadığım bonus flexi kartı olanlar için sanal kart oluşturup kampanyaya öyle katılın diyen arkadaşlar oldu hiç öyle yapmadanda puan yüklendi kim neye göre diyor bilen yok
  • mrtsrky45 M kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen sahibinden.com kampanyasinda şöyle birşey yaşadim muhtemelen o yuzden diyorlardir. Alisverisi normal kart ile yapmistim ama kampanya sanal kart kisminda gozuktugu icin kampanya ait isleminiz bulunmamaktadir diyordu, ben de iptal edip sanal kartla tekrar aldim bu sefer sikintisiz kampanya takip kisminda gozukuyordu. Alisveris yapmadan once hangi kartin kampanyasi olduguna bakmamiz lazim sanirim. Gozlemim bu sekilde baska bir sey varsa bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoBiN*

Hocam geçen sahibinden.com kampanyasinda şöyle birşey yaşadim muhtemelen o yuzden diyorlardir. Alisverisi normal kart ile yapmistim ama kampanya sanal kart kisminda gozuktugu icin kampanya ait isleminiz bulunmamaktadir diyordu, ben de iptal edip sanal kartla tekrar aldim bu sefer sikintisiz kampanya takip kisminda gozukuyordu. Alisveris yapmadan once hangi kartin kampanyasi olduguna bakmamiz lazim sanirim. Gozlemim bu sekilde baska bir sey varsa bilmiyorum.

benim sanal kartım yok yani olsaydı sizin gibi asıl karttan yapıpta sanalda gözükmeside benim için yeni bir bilgi.
  • Beyaz Eşya aldıydım ondan da 40 tl bonus geldi 140 TL Bonusum yattı benim de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: h4rml3ss

TEB ile alışveriş yapıp puanı yatan var mı ?

Cepteteb Puanı 50 TL Yattı. Az Önce Sms Geldi...

• 17 mayısta -100 tl gittigidiyor puan yapmışlar puanım eksiye düşmüş var mı başına gelen
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.