Şimdi Ara

💟💟💟GITTIGIDIYOR'da 16 - 30 Nisan 100 TL'ye varan Bonus (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
15
Favori
15.235
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HONyzkDA

Ben yaptım.

20 tl verdi

Ayrıca gg den 0.00 tl kazandınız yazıyor

Sonucu tarihi gelince öğreneceğim.

Biraz risk aldım ama sanki olacak gibi.

Ikinci defa alsammı kararsızım riski

garanti pay ile birleşmesi çok iyi olmuş teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih KARAHAN

Sarıkız işi garanti değil sistem sorgusu yaparlarsa olmaz.Alıcak olan risk de alıcak boşuna kesin verir mi diye yazmayın

kesin verecek
  • garantipay ile ödeme nasıl yapılıyor? gittigidiyor ve n11'in app'lerinde ödeme kısmında garantipay seçeneği yok.
  • damienn kullanıcısına yanıt
    Mobil uygulamadan deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eXPLoSioN26 kullanıcısına yanıt
    hocam öyle yaptım zaten de, benim telefonda çıkmadı. sonra arkadaşın telefonda deneyince oldu. benim telefonun versiyonundan kaynaklı galiba. teşekkürler.
  • garanti pay ile ödeme yaptım gg den, 20 tl pay puanı tamam, ama gg için bonuş flaş ta 0 tl puan kazandınız yazıyor bilgisi olan var mı ?
  • Le.Mans L kullanıcısına yanıt
    sistemsel sıkıntı var sanırım bendede öyle görünüyor.. ayrıca elektronik alışverişlerinde 40 tl bonus kampanyası başladı.. 1000 tl üzerine 160 tl bonus kazanılabiliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

garanti pay ile ödeme yaptım gg den, 20 tl pay puanı tamam, ama gg için bonuş flaş ta 0 tl puan kazandınız yazıyor bilgisi olan var mı ?

müşteri hizmetlilerini aradım geçerliymiş,

bonuş flaştan gg kampanyası, 1000 tl üstü beyaz eşya kampanyasına katılıp garanti pay ile öderseniz toplamda 160 tl puan kazanırsınız 1000 tl ye
  • Arkadaslar garanti bankasinin bir suru kredi karti var hangisini oneriyorsunuz. Sizlerde hangileri var. Aidatsiz olan flexi sanirim. Bunu kullanmanin digerlerinden eksisi dezavantaji var midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: propesyonel

Arkadaslar garanti bankasinin bir suru kredi karti var hangisini oneriyorsunuz. Sizlerde hangileri var. Aidatsiz olan flexi sanirim. Bunu kullanmanin digerlerinden eksisi dezavantaji var midir?

Flexi her zaman her kampanya ya dahil olmuyor, dahil olduğu zaman kampanya ücreti kesiyor (4,99 TL) , ayrıca bazen taksit yapmıyor, bazende taksit kısıtlı oluyor. Ona göre karar verin. En uygunu standart bonus.
  • Sari kiz kesin gecerli mi? coh kararsiz kaldim bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PCkopat065

Sari kiz kesin gecerli mi? coh kararsiz kaldim bak.

kesin geçerli
    flaş ile alırsan
    100
    beyaz eşya elektronik ten
    40
    garanti paydan
    20
    160 gelir
    GRAM ALTIN İLE
  • quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

quote:

Sari kiz kesin gecerli mi? coh kararsiz kaldim bak.

kesin geçerli
    flaş ile alırsan
    100
    beyaz eşya elektronik ten
    40
    garanti paydan
    20
    160 gelir
    GRAM ALTIN İLE

ata lira almak daha mantikli sanki. 1012 liraya var.

beyaz esya kategorisinden de mi 40 geliyor alinca?
  • Sarıkızda 100 tl puan vermeyebilir. Lütfen kesin verir diye yazmayın.. Milleti yanlış yönlerdirmeyin, alacak olan riskide göze alıp alabilir. En azindan 40 elektronik + 20 pay kesin gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: gulyunus

Sarıkızda 100 tl puan vermeyebilir. Lütfen kesin verir diye yazmayın.. Milleti yanlış yönlerdirmeyin, alacak olan riskide göze alıp alabilir. En azindan 40 elektronik + 20 pay kesin gelir

Bak yine arada kaldim :(

Baska sitede ata lira 985 liraya satiliyor, kampanya icin gittigidiyordan 1012ye alayim diyorum ama...

satin alip, puan kazanamayanlar da var sanirim. kesin dememek lazim evet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PCkopat065 -- 27 Nisan 2017; 18:30:28 >
  • Bonus Flexi karti olanlar ;

Kampanyalar arasindan Gittigidiyor'u bulup takip et deyin. Takip et diyince sanal kartiniza ekleniyor kampanya.

Daha sonra kampanya takip kismina girdiginizde "baska kart ekle" butonuna tiklayip asil kartiniz icin de onay verip kampanyayi tanimlayabilirsiniz. (musteri hizmetleri, katilimin ucretsiz oldugunu soyledi)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gulyunus

Sarıkızda 100 tl puan vermeyebilir. Lütfen kesin verir diye yazmayın.. Milleti yanlış yönlerdirmeyin, alacak olan riskide göze alıp alabilir. En azindan 40 elektronik + 20 pay kesin gelir

Bak yine arada kaldim :(

Baska sitede ata lira 985 liraya satiliyor, kampanya icin gittigidiyordan 1012ye alayim diyorum ama...

satin alip, puan kazanamayanlar da var sanirim. kesin dememek lazim evet.

Ata almayın

7 gram iar külçe altın alın

• Teb Bonus kart Bonus flaşta kullanılmıyor mu ? Eğer öyleyse tavsiye ettiğiniz kredi kartı hangisidir? Aidatı olmayan mesela

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cepteteb geçiyor mu bulamadım hiç bir yerde

• bmözdemir16 kullanıcısına yanıt
    Kullanılamıyor maalesef. O nedenle en fazla 50 bonus alabiliyorsunuz. Garanti kartları geçerli oluyor.

Şu altın işi de havada bence. Kazandınız diye mesaj gelenlere bonus gelmeyebilir. Çünkü sitede açık olarak altında geçerli olmadığı belirtilmiş. Kesin diye kimseyi bilgilendirmemek lazım.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.