Şimdi Ara

GittiGidiyor 11.02.20 Çekler (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
14
Favori
28.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trak39

bu arada arkadaşlar konu kars kaşarı iken bilgi paylaşayım, yaklaşık 2 ay önce kars merkezden aldıklarımı söyleyeyim ; kars eski kaşar kilosu 35 tl , tereyağı kilosu 45 tl , sarı yağ 55 tl (tereyağının eritilip içindeki suyun çıkarılması sonucu elde edilen saf tereyağı, markettekiler üstte yazdığım 45 tl olanlardan)
    eski kaşar gerçekten eski mi? yoksa sözde mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

eski kaşar gerçekten eski mi? yoksa sözde mi?

Alıntıları Göster
    35 tl olan eski kaşar minimum 6 aylık hocam, taze kaşarın kilosuda 25 tl ve ben tadı ile kokusunu çok sevdim (eşim sevmedi, illa market markaları olacak onun için) , 1 yıl ve üzeri olan kaşar peynirinin kilosu 45 tl civarıydı, bir de gravyer peyniri vardı, o da 90-95 tl civarıydı, gravyer peynirinde kaşar peynirinin 3-4 katı süt kullanılıyormuş, satıcı öyle demişti hocam (tabi bu fiyatlar yılbaşından önceydi, geçen taze kaşar peyniri aldım, 33 tl dedi kilosuna)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaşarı nerden alıyoruz şimdi satıcı önerin lütfen
  • Çekle bile kaşarın kilosu ucuza gelmiyor. Zaten kars kaşarının kilosu 32 - 40 TL arası değişiyor. Gerçek kars kaşarı 3 yıllık mahsen kaşarıdır onun da kilosu 44 lira ancak size onu göndermezler. 6 ay ya da 1 yıllık gönderirler.
    https://www.buyukzavotlar.com/peynir-cesitleri/kars-mahsen-ka%C5%9Far%C4%B1-3-y%C4%B1ll%C4%B1k-k%C4%9F.html
  • mucoyaho kullanıcısına yanıt
    Hocam daha önce eski kaşar tüketmemiş biri için tavsiye edermisiniz? Tadı farklı gelir mi? Bu satıcıda orta eski kaşarda mevcut o mu bu mu iyi olur acaba bizim için? Bunun dış kısmı çok fazla küflümüdür, zaiyat nasıl olur?
  • Konu eski kaşar muhabbetine dönmüş.

• quote:

Orijinalden alıntı: seeder

Hocam daha önce eski kaşar tüketmemiş biri için tavsiye edermisiniz? Tadı farklı gelir mi? Bu satıcıda orta eski kaşarda mevcut o mu bu mu iyi olur acaba bizim için? Bunun dış kısmı çok fazla küflümüdür, zaiyat nasıl olur?
    Eski kaşar herkesin damak tadına uymaz. Ben tükettim ama tadı biraz ağır taze kaşar gibi değil. Eğer denemediyseniz fazla almayın. Tüketemezsiniz.
  • Konuda bir kaşarcı var anlaşılan.
    Bu ne arkadaş baştan sona kaşar da kaşar...
    Sanki başka bir ürün yokmuş gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi press-tij -- 14 Şubat 2020; 12:13:40 >
  • Toz deterjan önerisi olan var mı?

• Çek geldi bizi bi düşünce sardı; acaba ne alsak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaşar dışında neler alınabilir? Tavsiyeler bekliyoruz.
  • gittigidiyor sütaş mağazası marketler ile aynı fiyata satıyor oradan bir şeyler alabilirsiniz, ben süzme peynir kaşar falan alıyorum hep ama artık sınır getirmiş her üründen 1 adet ekleniyor sepete. az önce alttaki sepeti sipariş geçtim çek ile 76 lira tutuyor kargo ücreti yok.

https://www.gittigidiyor.com/cadde/sutasmarket

GittiGidiyor 11.02.20 Çekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 14 Şubat 2020; 23:43:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

gittigidiyor sütaş mağazası marketler ile aynı fiyata satıyor oradan bir şeyler alabilirsiniz, ben süzme peynir kaşar falan alıyorum hep ama artık sınır getirmiş her üründen 1 adet ekleniyor sepete. az önce alttaki sepeti sipariş geçtim çek ile 76 lira tutuyor kargo ücreti yok.

https://www.gittigidiyor.com/cadde/sutasmarket

1 den fazla ürün alınamaması benim de dikkatimi çekti. Satıcıya mesaj attım, biraz geç de olsa şu cevabı gönderdi:

"Değerli tüketicimiz,
    Platform yönetimi Gittigidiyor ekibi tarafından yapılmaktadır. Konuyla ilgili biz şikayetinizi iletiyoruz"

Ama bu açıklama bana saçma geldi. Gittigidiyor benim kaç tane alacağıma niye karışsın ki?
    Sonra biraz kurcalayınva şöyle bir çözüm buldum. Satın almak istediğiniz ürünü sepete atıyorsunuz, sonra tekrar ürün sayfasına gelip tekrar sepete ekle diyorsunuz, oluyor.

• benim eski kaşarlar geldi gayet begendim 42 tl di ilanda 3 tane vardı kapattım hepsini kilosu 33 tl ye kargo dahil geldi bedava bu fiyata https://www.gittigidiyor.com/supermarket/kars-eski-kasar-1-kg_pdp_529172015
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

benim eski kaşarlar geldi gayet begendim 42 tl di ilanda 3 tane vardı kapattım hepsini kilosu 33 tl ye kargo dahil geldi bedava bu fiyata https://www.gittigidiyor.com/supermarket/kars-eski-kasar-1-kg_pdp_529172015
    Alındığını görünce fiyat yükselten satıcıdan 10 TL'ye de verse alınmamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyaraziz

1 den fazla ürün alınamaması benim de dikkatimi çekti. Satıcıya mesaj attım, biraz geç de olsa şu cevabı gönderdi:

"Değerli tüketicimiz,
    Platform yönetimi Gittigidiyor ekibi tarafından yapılmaktadır. Konuyla ilgili biz şikayetinizi iletiyoruz"

Ama bu açıklama bana saçma geldi. Gittigidiyor benim kaç tane alacağıma niye karışsın ki?
    Sonra biraz kurcalayınva şöyle bir çözüm buldum. Satın almak istediğiniz ürünü sepete atıyorsunuz, sonra tekrar ürün sayfasına gelip tekrar sepete ekle diyorsunuz, oluyor.

Alıntıları Göster
    Bende olmadı

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.