Şimdi Ara

GittiGidiyor 11.02.20 Çekler (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
14
Favori
28.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanlış Bilgi vermeyim bilmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • plutonium35 P kullanıcısına yanıt
    Arkadaş o vakumda satılanlardan al sen. Beni de yorma. Sen aslında anladın da anlamaza oynuyorsun
  • Zeytinyağı almak isteyen varsa gg da palamidas markasının fiyatları şu an için çok uygun. Ben trendyol muhteşem cuma kampanyasından Kasım ayında 5 teneke yeşil renk tenekeden almıştım. Diğer siyah olan da güzeldir. Tavsiye ederim.

https://www.gittigidiyor.com/supermarket/2019-20-hasadi-palamidas-soguk-sikim-ozel-harman-nat-sizma-zeytinyagi_pdp_511765994

https://www.gittigidiyor.com/supermarket/palamidas-2019-20-erken-hasat-soguk-sikim-nat-sizma-zeytinyagi_pdp_497033573

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liberty_15 -- 12 Şubat 2020; 8:9:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

Çaykur turist cayi
    26,6 a geliyor..

Sizce nasıl arkadaşlar?

Yerel markette 29tl

Alsam mı karar veremedim.

3-4 ay önce 33 TL ye kadar çıkmıştı

çok tozlu hocam. tiryaki daha iyi. Bana göre en iyisi altınbaş

• Arkadaşlar bulaşık makinesi deterjanı alacağım çekle uygun fırsat yakalayan oldumu (tercihim fairy platinium ya da pril gold olabilir)

• tm7119 T kullanıcısına yanıt
    Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Deterjanı Kapsülü Limon Kokulu 115 Yıkama:
    https://www.gittigidiyor.com/supermarket/fairy-platinum-bulasik-makinesi-deterjani-kapsulu-limon-kokulu-115-yikama_pdp_521025108

Fairy Platinum Plus 100 Yıkama Bulaşık Makinesi Deterjanı Kapsülü:
    https://www.gittigidiyor.com/supermarket/fairy-platinum-plus-100-yikama-bulasik-makinesi-deterjani-kapsulu_pdp_522760175

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Satıcı mesaj atmış. Çamura yatıyor. 5 adet alırsanız kargo ücretsizdir haberiniz olsun falan diye.
    Ne yapalım şimdi gittigidiyor a mı şikayet edelim.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serin_su842 -- 2 Temmuz 2020; 2:59:21 >
  • abrooke139 kullanıcısına yanıt
    Neyi anladı anlayan.

Ben zaten 5 kilo almıştım. 2 teker olmaz dedi açtım telefonla işimi hallettim.
    Diğer arkadaşlarında şiparişi için konuştum sorun giderildi.5 kilo aldım diye tadımlık çeçil istedim onu bile yollamıyor.
    Sen ne anladın acaba. Biz iyi niyetimizden senin gibi insanları arkadaşımız diye görüyoruz.

GittiGidiyor 11.02.20 Çekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plutonium35 -- 12 Şubat 2020; 10:24:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serin_su842 -- 2 Temmuz 2020; 2:59:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serin_su842

.
    Bana da aynı mesaj gelmiş.
    Gece yarısı gittigidiyordan giden mesaj da etkili olmuş herhalde.Müşteri hizmetlerindeki eleman uykulu muydu,sinirli miydi bilmiyorum.Ben şimdi bir uyarı mesajı yazarım kesin gönderirler size demişti.
  • 10-15 kuruşluk ürün alınca iptal etmeyecek satıcı veya ürün biliyor musunuz?

Ya da bilen bir arkadaş buradan wallpaper ilanı açsa da alsak. Tabii alanlar iptal etmek gibi bir saçmalık yapmayacak!
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

yeni alışveriş yaptıgım hesaba hiçbişey gelmemiş.
    daha önce alışveriş yapip uzunca zaman bekleyen hesabıma 100/25
    normal bi vakitte yeni açtıgım hesaba sıfır alışveriş 100/10
    Yeni hesabın açılış tarihi ne zaman?
  • 75/15 gelmiş nerde kullanabilirim?
  • plutonium35 P kullanıcısına yanıt
    Ben seninle ne hakkında konuşuyorum veya sen ne anlatmaya çalışıyorsun gerçekten anlamadım. Ben teker kaşar derken, dilimlenmemiş demedimki. Dilimlenmiş halde vakumlanmış ve marka, etiket konulmuş olanlar iyi değil dedim. Dilimlenmeden zaten satamazlar. Bütün koca tekeri alacak değilsin ya! Hepsi 15-20 kilo gelir. Dilimler bir poşet içerisinde ve kutuya konularak da gönderilebilir. Yani hazır vakumlu değil, açık halde dilimlenmiş olacak. Gerçeğini hemen tadından anlarsın zamanla. Vakumlular eritme peyniri gibi tadarken, gerçek kars kaşarı çok farklı tadıyor. Dokusu kat kat elle ayrılıyor. Daha ne söyleyeyim. Sen hiç açık halde satılanından almadın mı halden falan!
  • Toz deterjan önerisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

10-15 kuruşluk ürün alınca iptal etmeyecek satıcı veya ürün biliyor musunuz?

Ya da bilen bir arkadaş buradan wallpaper ilanı açsa da alsak. Tabii alanlar iptal etmek gibi bir saçmalık yapmayacak!
    satıcıya mesaj atmak yeterli
    https://www.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/meridyen-sunta-vidasi-3-5x40-1-adet_pdp_521486698
  • quote:

Orijinalden alıntı: eridim

Toz deterjan önerisi olan var mı?
    dikkat et çakma alma . evkiba-hayatkimya-marketcokk-happycenter-bizco gibi bilindik satıcılara bakabilirsin
  • abrooke139 kullanıcısına yanıt
    Neyse hocam vardır bir bildiğiniz. 2 adet teker 1 tanede vakumludan gelecek daaha iyi anlamış oluruz. Tşk bilgi için.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.