Şimdi Ara

💳💳💳gittigidiyor 1-15 eylül de 100 tl ye varan Worldpuan (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
11
Favori
7.828
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanyaya sadece World Cuzdan uzerinden katildim fakat mesaj gelmedi. Acaba mesaj gelmesi gerekiyor mu yada hem mesaj atip hem de cuzdan uzerinden mi katilmamiz gerekiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadir_yilmaz kullanıcısına yanıt
    Mesaj gelmiyor. Ben sonradan sms attım katıldınız diye mesaj geldi.
  • Dün bir ürün aldım ancak 2 saat sonra iptal ettim. Para iadesi geldi. Yani puan falan kazanmadım. Şimdi tekrar alışveriş yapmak istiyorum ancak worldpuan kazanma hakkımı kaybettim mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    cidden bu nedir yahu :)
  • Akbell kullanıcısına yanıt
    hayır kaybetmediniz. yine kazanırsınız.
  • Gittigidiyor kazananlar kulübü hesabımdan arkadaşa ürün aldık world puan kampanyasına katıldı. Şimdi ben kendi kartımı kullanacağım farklı kart. Aynı hesabı kullanınca world puan gelir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulutcuk

hayır kaybetmediniz. yine kazanırsınız.

Müşteri hizmetlerini aradık net bilgi vermedi ama kazanamayacağımız yönünde konuştu. Ne yapsak bilemedim.
  • Akbell kullanıcısına yanıt
    hocam gg iptal etti siparişimi para iade oldu yeniden sipariş verdim kazandım puan geçen ay. ortada yatan puan yok sizin. puanınız yatar. gittigidiyor karar vermiyor banka karar veriyor. verin siparişinizi kesin yatar cüzdandan katılsaynız içinizin rahat olması içinde arayın yapıkredi müşteri hizmetlerini teyit alın. kazanmışınız şu tarihte yatar der
  • bulutcuk kullanıcısına yanıt
    Kampanya banka müşterisi bazında. Gittigidiyor hesabıyla ilgili değil. Geçmişte aynı hesaptan farklı kartlarla alışveriş yapıp kazanmıştım. Ama gittigidiyor sıkıntı çıkarabilir mi? Orasını bilemem.
  • bulutcuk kullanıcısına yanıt
    Gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bulutcuk

hocam gg iptal etti siparişimi para iade oldu yeniden sipariş verdim kazandım puan geçen ay. ortada yatan puan yok sizin. puanınız yatar. gittigidiyor karar vermiyor banka karar veriyor. verin siparişinizi kesin yatar cüzdandan katılsaynız içinizin rahat olması içinde arayın yapıkredi müşteri hizmetlerini teyit alın. kazanmışınız şu tarihte yatar der

Yapıkrediyi aradım kadın olumlu yanıt verdi hatta başkalarına da sordu beni bekletip onlar da oluyor demiş ama içi rahat etmedi herhalde yarın sizi arayacağız falan dedi. Eğer oluyorsa siparişi geçeyim şimdi. 2 haftadır telefonsuzum, bugün de almazsam pazartesiye kadar gelmez telefon

• geçen ayki kampanyanın ilk kısmı yüklendi
  • Evet işlem yapılabilir puan yattı

• Kol saati aliverisverisinde puan gelir mi arkadaşlar?

• Geçen ayki kampanyadan milplus ile alım yapmıştım. Puan yüklenmemiş görünüyor. Milplus ile alım yapıp puanı yüklenen var mı?

• Astforum A kullanıcısına yanıt
    Milplus puanları henüz yüklenmemiş. Gece 12ye kadar yüklenir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gittigidiyor da alışveriş yaptım iptal edildi. tekrar sipariş verirsem worldpuan kazanma engel olur mu? puan yüklenir mi?
  • adioses A kullanıcısına yanıt
    Tamamdır.

Bilgi için teşekkürler

• ysf4455 Y kullanıcısına yanıt
    Yüklenir.

• maksimum üzecek mi ses seda yok :(
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.