Şimdi Ara

GİTTİ GİDİYOR'DA APPLE TÜRKİYE GARANTİLİ iPHONE 4 8GB 499 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
5
Favori
7.249
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bana da dua edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: STND

wifi açınca otomatik güncelliyor diye biliyorum ios. soruyormu yoksa android gibi?

Yanlış biliyosun hocam, sen istemediğin taktirde güncelleme olmaz.
  • Muhtemelen tamir görmüş veya kullanıcı hatası nedeniyle garanti kapsamından çıkmış cihazları ücretli yenilendiğinizde verilen telefonlar.

Hangi sürümle geldiğine bağlı, evde 4 ve 4S var, 4'ü iOS 6'nın üzerine güncellediğimde iflah olmayacağına eminim, eski 3GS'i yıllar önce son sürüme güncelledığimde cihaz bildiğin ucuz çin malı tabletlere dönmüştü, ana ekranda bile dolaşamıyordum. Neyse ki sattık.

Birçok arkadaş Apple'ın yıllarca güncelleme vermesiyle övünüyor, cihaz kağnıya döndükten sonra ne yapayım güncellemeyi?

Apple dediğin klasik kapitalist bir firma işte, sinirden çıldırıp yeni cihaz alın diye birçok neden yaratıyorlar, App Store'dan inmeyen uygulamalar, güncellenmeyen 4S'lerde bulunan iOS sertifikasının geçerlilik süresinin dolması(!) nedeniyle FaceTime'ın çalışmaması, eski sürümlere geri dönememe vesaire...

Bence 200 gibi bir fiyat verilir ama 500 değmez. Kaç yıllık cihaz, bunlar gibi birçok sorun yaşamanız olası. Uygulama yükleyemeyeceksiniz ve saçma sapan yaptırımlara maruz kalacaksanız.

4S bile bu fiyata değer mi bilinmez ama bence çıktığı zaman için efsanevi cihazdır. İlla iOS cihaz alacaksanız ikinci el iPod falan bakın bence (onda bile performans sorunları var).

Yine de karar sizin.

http://www.donanimhaber.com/mac-os-x/haberleri/iOS-6-kullanicilari-FaceTimei-kullanamaz-oldu.htm
    http://www.donanimhaber.com/mac-os-x/haberleri/Apple-iOS-6da-FaceTime-sorununu-gidermek-icin.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infinitum -- 14 Nisan 2015; 0:13:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: VatandA.Ş.

quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

iphone 4 mü kaldı beyler yapmayın etmeyin allah aşkına. 100 lira bile verilmez artık. Son güncellemelerden sonra iyice perti çıktı cihazın.

Uzak durun.

hocam dediğiniz gibi normal kullanıcıya alınmaz belki ama baba ya anneye ilk akıllı telefon olarak da alınmaz mı acaba? Tek yaptığı internetten haberlere bakmak birde telefon konuşması?

Alınır hocam gayette anne babalar telefonu ne kadar yoruyorki zaten3-5 şey yüklerler o kadar .Benim annem yeni 4s kullanmaya başladı whatsapp fln yetiyo zaten.Birde nete girmeyi öğrendi o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VatandA.Ş.

Babaya alınır mı ki acaba şarzı nasıl 4 lerin? Birde kasma donma var mı bu fiyata tek alternatif lumia 820 var baba için hangisi doğru seçim olur?

Cihazda ios5-6 yuklu ise kasma yok
    Fakat ios7 surumunude aldi son kez cihaz
    7 kasiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 yıllık telefona bu saatten sonra yapılan indirimin içine edeyim donuyor sürekli zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotlevel

ÜRÜNLER SIFIR OLUP, 2 YIL APPLE TÜRKİYE GARANTİSİNDEDİR.ÜRÜN ORİJİNAL KUTUSUNDA DEĞİL BRİGHTMOBİL KUTUSUNDA GÖNDERİLECEKTİR. KUTU İÇİNDE ŞARJ ALETİ VE KULAKLIK BULUNMAMAKTADIR.

yazmış neden ki?

Yenilenmiş cihaz verecek o halde. Ben bright mobil üzerinden Atrix almıştım. Piyasada 680 iken 499a gelmişti.

• Lumia alın daha ii..

• Gerçekten iPhone4 'ün durumu bu kadar kötü mü arkadaşlar? Eşimin eski telefonu 3GS kayınvalidede hala canavar gibi çalışıyor.Son aldığı güncelleme ios 6 idi sanırım.

Eder-etmez durumuna gelecek olursak bence de bu fiyat etmez.Sıfır kutulu bile olsa verilmez bu para.Kutulu 4S olsa alınırdı ama

EDIT: @iyidebanane13 , o Atrix'lerin bize yaşatmadığı sorun kalmamıştı en son iade aldılar:)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • bu saatten sonrada 4 alınmaz ya
  • ABD biraz daha kazansın bizim gibi 3. Dünya ülkelerinden

• Satıcı mesajıma cvp vermiş ürün ios 7 ile gönderiliyor.Ayrıca ellerinde beyaz değil sadece siyah kalmış.Valide için bitane sipariş vermeyi düşünüyorum.Perşembe A101'e lumia 630'lar gelecek 450 lira civarında.İkisi arasında kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuyo -- 14 Nisan 2015; 19:22:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuyo

Satıcı mesajıma cvp vermiş ürün ios 7 ile gönderiliyor.Ayrıca ellerinde beyaz değil sadece siyah kalmış.Valide için bitane sipariş vermeyi düşünüyorum.Perşembe A101'e lumia 630'lar gelecek 450 lira civarında.İkisi arasında kaldım.

Çok beklenti yoksa eğer Nokia Lumia 820 öneririm.
  • 249a verirseniz alırım diye mesaj attım gg den

• Ürün kapanmış galiba konu kaldırılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Vayy be zamaninda 1480 liraya (oda kacak-sahte imei) le almisdim.biton taksit borca girdim.sonra zirt pirt imei kapanma mesaji geldi her seferinde saticiyla muattap birakip en fazla 2 ay icinde tekrar kapaniyordu.Allah dan sorununu soyleyip brine satmisdimda kurtulmusdum.bi fiyata alinir mi tabiki alinir.bicok telefondan kaliteli ha ben bi daha alirmiyim.apple bitti benim icin android candir.

siz kullanamamissiniz markanin sucu yok

• iPhone u iPhone yapan kasa 4 kasadır.tabi 4s i tercih ederim ama duruşu şekli bence çok iyi...

• Bugün geldi. Kullanıp hevesimi aldım. Isteyen olursa 450 e vereceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 4s kullanıyorum canavar gibi seri akıyor o çöp möp diyenler bişey bilmiyor

• Kimse 3.5 inchlik ekrandan bahsetmemiş. Çok küçük degil mi günümüz için?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.