Şimdi Ara

GİTTİ GİDİYOR'DA APPLE TÜRKİYE GARANTİLİ iPHONE 4 8GB 499 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
123
Cevap
5
Favori
7.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 97
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • turkeytv (7 mesaj) BatuKır (4 mesaj) inexo (3 mesaj) quarisma2005 (3 mesaj) 480mrt (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (52 mesaj) Tablet (8 mesaj) Mini (5 mesaj)
  • @
-17 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> GİTTİ GİDİYOR'DA APPLE TÜRKİYE GARANTİLİ iPHONE 4 8GB 499 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    58 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    GİTTİ GİDİYOR'DA APPLE iPHONE 4 8GB 499 TL. 24 Ay Apple Türkiye Garantili

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-iphone-4-8gb-orjinal-sifir-161045949#product-information

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alibrk -- 13 Nisan 2015; 8:56:37 >

• Yarbay
    6427 Mesaj
    2 sene oldu ederini buldu nihayet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    4s de bu civarlara gelmesi lazim artik hala 1000 TL den 4s satmaya calisiyorlar iphone 4 cikali 5 iphone 4s cikalida 4 sene oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-48562487 -- 13 Nisan 2015; 9:16:33 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    588 Mesaj
    Satıcının mesajı "ÜRÜN ORİJİNAL KUTUSUNDA DEĞİL BRİGHTMOBİL KUTUSUNDA GÖNDERİLECEKTİR. KUTU İÇİNDE ŞARJ ALETİ VE KULAKLIK BULUNMAMAKTADIR."
    |
    |
  • Binbaşı
    1412 Mesaj
    ÜRÜNLER SIFIR OLUP, 2 YIL APPLE TÜRKİYE GARANTİSİNDEDİR.ÜRÜN ORİJİNAL KUTUSUNDA DEĞİL BRİGHTMOBİL KUTUSUNDA GÖNDERİLECEKTİR. KUTU İÇİNDE ŞARJ ALETİ VE KULAKLIK BULUNMAMAKTADIR.
    |
    |
    Babaya alınır mı ki acaba şarzı nasıl 4 lerin? Birde kasma donma var mı bu fiyata tek alternatif lumia 820 var baba için hangisi doğru seçim olur?
  • Yüzbaşı
    331 Mesaj
    %10 gelirse alınabilir
    |
    |
  • Binbaşı
    1177 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    9143 Mesaj
    iphone 4 mü kaldı beyler yapmayın etmeyin allah aşkına. 100 lira bile verilmez artık. Son güncellemelerden sonra iyice perti çıktı cihazın.

Uzak durun.
  • Yüzbaşı
    403 Mesaj
    ios 6 ile bir çok android telefondan daha üstün performans vereceğine eminim. Anne Baba Akrabalar için ideal
  • Yüzbaşı
    353 Mesaj

Güncelleme yapmak zorunda değilsiniz. İçinde IOS kaç ile geldiği esas önemli nokta bence. IOS 6 olsa canavar gibi olur ama sanmıyorum. IOS 7 de bi nebze idare eder ama.
    |
    |
    ExpendabLes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

iphone 4 mü kaldı beyler yapmayın etmeyin allah aşkına. 100 lira bile verilmez artık. Son güncellemelerden sonra iyice perti çıktı cihazın.

Uzak durun.

hocam dediğiniz gibi normal kullanıcıya alınmaz belki ama baba ya anneye ilk akıllı telefon olarak da alınmaz mı acaba? Tek yaptığı internetten haberlere bakmak birde telefon konuşması?
  • Yüzbaşı
    304 Mesaj
    Adamlar sırf isim satıyor. Şunu alana yazık günah. Buna verilen 500tl 6ya verilen 2.5 3 milyardan daha çok ziyan bence...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: malilion

Adamlar sırf isim satıyor. Şunu alana yazık günah. Buna verilen 500tl 6ya verilen 2.5 3 milyardan daha çok ziyan bence...

6 plus 64gb a kredi çekip 2831 tl nakit verdim
    şimdi aynı fiyata satın almak isteyenlere vermiyorum
    altın gibi mübarek

• Yarbay
    11292 Mesaj
    DOA ürün sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1476 Mesaj
    Vayy be zamaninda 1480 liraya (oda kacak-sahte imei) le almisdim.biton taksit borca girdim.sonra zirt pirt imei kapanma mesaji geldi her seferinde saticiyla muattap birakip en fazla 2 ay icinde tekrar kapaniyordu.Allah dan sorununu soyleyip brine satmisdimda kurtulmusdum.bi fiyata alinir mi tabiki alinir.bicok telefondan kaliteli ha ben bi daha alirmiyim.apple bitti benim icin android candir.

• Çavuş
    56 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BatuKır

quote:

Orijinalden alıntı: malilion

6 plus 64gb a kredi çekip 2831 tl nakit verdim
    şimdi aynı fiyata satın almak isteyenlere vermiyorum
    altın gibi mübarek

İlginç,
    Çok daha ucuza sıfırını almak varken sizin 2. el telefonunuza neden o paraları vermek istiyorlar ki anlamadım
  • Yüzbaşı
    913 Mesaj
    ÜRÜNLER SIFIR OLUP, 2 YIL APPLE TÜRKİYE GARANTİSİNDEDİR.ÜRÜN ORİJİNAL KUTUSUNDA DEĞİL BRİGHTMOBİL KUTUSUNDA GÖNDERİLECEKTİR. KUTU İÇİNDE ŞARJ ALETİ VE KULAKLIK BULUNMAMAKTADIR.

yazmış neden ki?
  • Yarbay
    3916 Mesaj
    Surumu ne acaba. Ios 6 ise anne babalara ideal olabilir.

|
    |
  • Yüzbaşı
    264 Mesaj
    wifi açınca otomatik güncelliyor diye biliyorum ios. soruyormu yoksa android gibi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
konkasör
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.