Şimdi Ara

Gitarda Serçe Parmak Yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

klasik gitar calıyorum ve sololarda vs. serçe parmağımı cok kullanamıyorum , hareket ettirdiğimde parmağımı altındaki kemik cıkıcak gibi oynuyor. Parmağımı geliştirmek için egzersiz , alet vs. varmıdır. Neler Önerirsiniz arkadaşlar ?

• 1-2-3-4 diye calisicaksin surekli.Anca oyle alisirsin.hatta onun bi teknik ismide vardi ama hatirlamiyorum.songsterdede egzersizler var onlarada bakanilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hammer on ve pull offlarla şu şekilde git her telde.

1-2-1-2-1-2-1-3-1-3-1-3-1-4-1-4-1-4-1-3-1-3-1-3-2-3-2-3-2-3-2-4-2-4-2-4-3-4-3-4-3-4-2-4-2-4-2-4

Tele vurmak yok.
  • Her gün 1 saat , sadece serçe parmağı ile çalış. Her hangi bir parçayı sadece serçe parmağı ile çal , biraz ilerletirsek Drop D'de 5'li akorları serçe parmağı ile bas.

Ayrıca ucuyla basmaya dikkat et , serçe parmağını tellere vurarak değil basarak çalmak çok çok önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonArtikBuİsim -- 30 Haziran 2012; 22:55:12 >
  • teşekkürler arkadaşlar , hepsini dikkate alıp deneyeceğim. birde planet wawes'in gripmaster adında bir aleti varmış , işe yararmı o bilgisi olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackester12

teşekkürler arkadaşlar , hepsini dikkate alıp deneyeceğim. birde planet wawes'in gripmaster adında bir aleti varmış , işe yararmı o bilgisi olan ?

Yaramaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.