B

Onbaşı
29 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 6 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba, sakalim cenede duzgun olarak cikiyor fakat yanaklarda vb yerlerde ne sakal kadar sert, ne tuy kadar yumusak yani ikisinin karisimi seklinde siyah ve garip olarak cikiyor. Sorunum hic sakalim olmayip nasil cikar degil bahsettigim uzere dogru duzgun cikmamasi. Ya adam gibi ciksin yada cikmasin yani.

> heryerde yaziyorlar tamam cok sakaliniz var , ileride cok cikicak ve rahatsiz edici durum fakat anlayin boyle daha kotu cidden yardimlarinizi bekliyorum.
Merhaba arkadaşlar.

Steamde metro 2033,dota 2, dirt 3 vb. oyunları hdmi ile televizyonda oynayamıyorum. Girer girmez televizyondaki görüntü gidiyor. Fakat garry's mod tarzı oyunları oynayabiliyorum. bunların bir çözümü var mıdır acaba ? Yardımlarınızı bekliyorum.
Merhaba arkadaslar,

laptop kullanıyorum ve markası lenovo. Ekran Kartım bozuldu ve oyunlara giremiyorum. 200 tl ye kadar ekran kartı onerilerinizi bekliyorum. çok iyi birşe olmasına gerek yok , oyunlara girsin yeter.

Önceden Sagolun...
merhaba arkadaşlar ,

dün one v aldım ve beklediğimden coook daha iyi çıktı. İnternetteki resimler beni telefondan sogutmustu ama elime alıp kullanmaya başlayınca bütün kötü görüşlerim silindi. İnternetteki fotoğraflara aldanmamak gerek bence.

4S kullanıcısı olarak one v yide cok begendim.

Bence + Lar ,

İnternet sitelerinde one v , iphone 4s ten daha iyi geldi bana.
Ses Seviyesi İyi , birde kulaklıktan dinleyince beats desteği ile daha güçlü ses alabiliyoruz.
İnternet , google play store vs.vs cok iyi, bayağı ücretsiz uygulama var. Pocket cs bile var ve cok guzel :D
Menü geçişlerinde kasmalar olmuyor , widgetleri güzel , facebook , twitter vs. isteğinize gore anında bildirim geliyor ve yukarda gosteriyor.
En beğendiğim özelliği EKRAN GORUNTUSU COK İYİ.
Fotoğrafları hızlı ve NET cekiyor.
Flashplayer desteği var ve neredeyse bütün sitelere giriyor
Şarjıda kullanıma bağlı olarak 1 gün civarı gitti.

Bence - Ler

512 mb ram olduğundan uygulamalar kapalıyken ortalama 200 mb civarı kullanıma serbest ram kalıyor ve bence geliştirilmeliydi.

Fiyat / Performans bakımından alınabilecek bir telefon. 800-850 tl bütcesi olan arkadaslara öneririm.

Resimleri ek kısa surede ekleyeceğim..
arkadaslar bugun htc one v aldım, ama wireless hariç internete giremiyorum , ayarları nerden ve nasıl yapabilirim. avea kullanan arkadaslar ayarlarını yazarsa cok memnun olurum ,

iyi forumlar

birde telefonu sarja taktım ilk şarjı , ekranın koselerınce kırmızı dikdörtgen cıkıyor bazen neden acaba bilen var mı ?

edit ;http://forum.donanimhaber.com/m_60346921/tm.htm bu konudaki PANTURK adlı arkadasımızın dediğini yaptım ve sonuc basarılı. Ama kırmızı seyi hala cozemedim.

Avea yı 4. aramam sonucunda yapabildim her biri farklı birşey diyor internettede bir sürü şey var. Şu şekilde çalışıyor.

isim: Avea Internet (büyük küçük harfe dikkat edilerek yazılacak)
APN: internet

bu şekilde yapıp kaydet dedikten sonra telefonu kapatıp açınca düzeliyor diğer ayarlar telefondaki default ayarlar ama yinede ben söyleyim tamamı şu şekilde olacak.

isim: Avea Internet (büyük küçük harfe dikkat edilerek yazılacak)
APN: internet
Proxy: (ayarlanmadı-default)
Bağlantı noktası: (ayarlanmadı-default)
Kullanıcı adı: (ayarlanmadı-default)
Şifre: (ayarlanmadı-default)
Sunucu: (ayarlanmadı-default)
MMSC: (ayarlanmadı-default)
MMS vekil sunucu: (ayarlanmadı-default)
MMS bağlantı noktası: (ayarlanmadı-default)
Mobil ülke kodu:286
Mobil ağ kodu: 04
Onaylama türü: PAP
APN türü: internet + mms
Arkadaşlar merhaba ,

klasik gitar calıyorum ve sololarda vs. serçe parmağımı cok kullanamıyorum , hareket ettirdiğimde parmağımı altındaki kemik cıkıcak gibi oynuyor. Parmağımı geliştirmek için egzersiz , alet vs. varmıdır. Neler Önerirsiniz arkadaşlar ?
Arkadaslar win7 kullanıcısıyım ve rocketdock ile masaustumu biraz değiştirdim. Ustune de rainmeter ile 1-2 şey Ekledim fakat saat vs. bu resimdeki gibi nasıl yapabilirim bilgisi olan varmı. Alt Bar vs. benimde öyle.

İyi forumlar.
Arkadaslar win7 kullanıcısıyım ve rocketdock ile masaustumu biraz değiştirdim. Ustune de rainmeter ile 1-2 şey ekledim fakat
saat vs. bu resimdeki gibi nasıl yapabilirim bilgisi olan varmı. Alt Bar vs. benimde öyle.

İyi forumlar.
arkadaşlar oncelikle merhaba,

Karne ortalamam 2,91 kredim ise 99. 2 tanede zayıfın vardı. Ortalama yukseltmeye girdim ve biyolojiyi verdim. Fiziğim 1 kaldı sadece. Kredim ise 101 oldu. AL öğrencisiyim.

Buna gore ;

ortalamam 3.00 olduysa fiziği vermek zorundamıyım ?
Kredim 101 , yinede fiziği vermek zorundamıyım.

Önceden Teşekkürler.
Arkadaşlar Merhaba ;

arkadaşlar cappuccino'lu nargile soylediler. Bende tadını merak edip 2-3 kere çektim. Sonra Midem bulandı ve eve geldim. Hala midem bulanıyor , kusmadım da ne yapabilirim cok acil yardım edin lütfen.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 54
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 28.163 (Bu ay: 785)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.