Şimdi Ara

Gitar ve Aksesuarları ile ilgili her türlü Soru, Bilgi, Öneri, Tavsiye, [ANA KONU] (624. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.674
Cevap
55
Favori
493.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 622623624625626
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Neytiri

Müzik marketlerde ya da elektrikcilerde 2-3 liraya satılan jak buyutuculer işinizi görür 2.5 tan 3.5a büyütenden alın yalnız. Ucu büyük olur anlarsınız zaten görünce. Hangi amfiyi almıştınız siz hayırlı olsun bu arada

Çok sağolun hocam. Amfi, Roland Micro Cube.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radiohead

quote:

Orijinalden alıntı: macpo333

quote:

quote:

Beyler benim gitarı halletsek.Neyle yapışabilir piyasadaki en sağlam yapıştırıcıyı söyleyin bana

Mad Wolf Aktivatörlü Yapıştırıcı

Sağol hocam

önemli değil,yanlız dikkatli ol yapıştırırken eline yüzüne bulaşmasın çok deriyle anca çıkar diyorlar

Hocam gittim Tekzen'e adam hızlı yapıştırcıyla deniz yapıştırıcısı gösterdi.Tekzen'de yok aktivatörlü yapıştırıcı

• quote:

Orijinalden alıntı: batuhanry

quote:

Orijinalden alıntı: Hells Bells

Vintage Modified 70's alırdım ben olsam,bugün baktım çok sağlam gitar ses olsun tasarım olsun

Dediğine uydum hocam, hakikaten güzelmiş, arkadaşta onayladı ve aldım bu gitarı.

Amfi de çok iyi çıktı. Birşey soracağım, amfi için kulaklığımı taktım fakat oturmuyor. Sanırım bir değiştirici/dönüştürücü falan almam gerekiyor. Amfinin kulaklık girişi benim kulaklığın jakından geniş. Bunun için bildiğiniz bir dönüştürücü var mı acaba?

Hayırlı olsun hocam,hangi rengi aldınız, ben beyaz olanı seviyorum ritchie blackmore ve malmsteen hayranlığımdan dolayı,siz siyahi aldınız galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler benim gitarı halletsek.Neyle yapışabilir piyasadaki en sağlam yapıştırıcıyı söyleyin bana

Sağol hocam

önemli değil,yanlız dikkatli ol yapıştırırken eline yüzüne bulaşmasın çok deriyle anca çıkar diyorlar

Hocam gittim Tekzen'e adam hızlı yapıştırcıyla deniz yapıştırıcısı gösterdi.Tekzen'de yok aktivatörlü yapıştırıcı

adam lanetli

• quote:

Orijinalden alıntı: Hells Bells

Hayırlı olsun hocam,hangi rengi aldınız, ben beyaz olanı seviyorum ritchie blackmore ve malmsteen hayranlığımdan dolayı,siz siyahi aldınız galiba.

Sağol hocam senin de baya bir yardımın oldu.

Benimde onlara baya bir hayranlığım var fakat, siyahı direk David Gilmour'un gitarıydı. İşin içine o girince aklıma hiç Malmsteen veya Blackmore gelmedi. O yüzden direk siyahı sordum ama kalmamış ben de neyse dedim artık daha da uzatmanın manası yok, Taksim bu sıcakta hiç çekilmiyor. Gayette memnunum şuan herşeyinden. Hakikaten çok hoş bir gitarmış her ne kadar şu an hakkını veremiyor olsam da, vermek için çalışacağım.

Bu arada Micro Cube denildiği kadar güzel bir alet. Kulaklık için üstteki arkadaşın dediği dönüştürücüyü aldıktan sonra herşey için hazır olacağım.

Yaklaşık bir ay kadar internetten ve Selim Işık'ın videolarından faydalanmayı düşünüyorum. Nedeni ise üniversiteye yeni bir şehirde başlayacak olmam. Gittiğim yerde de kursa yazılmayı düşünüyorum.

• Beyler funk ve blues çalmak istiyorum,bana hangi bas gitarı önerirsiniz ve fiyatları hangi aralıkta?

Ayrıca Türkiye'de Music Man marka bas gitar satan bir yer var mı?
  • gitar için grup msni varmı varsa katılayım bende
  • Beyler :(
    Bayadır elime alamıyorum gitarı. Zaman bulamıyorum :(
    üni kazanana kadarda bu böyle devam edecek gibi. :(
    üni 1 yıl kazanamazsam 2 3..
    Eski forma dönmek uzun sürer mi acaba?
    Kafaya çok taktım. :(
    varmı benim gibi üni sınavına hazırlanırken ara verip ünide devam eden. ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @cetger burada öyle bir arkadaş vardı pek sıkıntı yaşamadı.

orta şeker marshall amfi arıyorum.avt olursa çok iyi olur.vox vt 20 ile takas edebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: meteor4in

gitar için grup msni varmı varsa katılayım bende

çok güzel olur aslında. whatsapp felanda yapabiliriz hatta.
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Benim ucuz ama kaliteli bir explorer gitara ihtiyaçım var.Bana marka önerin(gibson yazmayın)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absolutely_TR

Merhaba Arkadaşlar,
    Benim ucuz ama kaliteli bir explorer gitara ihtiyaçım var.Bana marka önerin(gibson yazmayın)

jackson'ın var ucuza explorerları ama nasıldırlar bilmiyorum.
  • quote:

quote:

Merhaba Arkadaşlar,

jackson'ın var ucuza explorerları ama nasıldırlar bilmiyorum.

Teşşekürler,göz gezdiririm.
  • önemli değil.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sağol hocam

adam lanetli

Banda devam o zaman

• Arkadaşlar birşey sorucam, dün öyle pena almak için bir müzik markete girdim. Gitarlara da bakıyorum Jackson King V kasayaya benzer bir gitar vardı Jackson , sonra Cort x6 vs. vardı, laf arasında dedim bu Jackson ne kadar , güzel midir diye. adam şöyle bir cevap verdi:"Yea napıcan jackson u cort al gitsin hepsi zaten çinde üretiliyor bi kalite farkı yok.."

espri mi yaptı yoksa jackson falan çin üretimi mi? kalitesiz diyor bir de direk uzaklaştım oradan. E bari satıcısın yanlış bilgiler verme
  • Jackson Stealth Ex Pro '92 Japon buldum bir tane 900 TL'ye kendi şehrimde. Almalı mıyım? Kendi gitarım çok kötü ve acil yorum yaparsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Echoes

Arkadaşlar birşey sorucam, dün öyle pena almak için bir müzik markete girdim. Gitarlara da bakıyorum Jackson King V kasayaya benzer bir gitar vardı Jackson , sonra Cort x6 vs. vardı, laf arasında dedim bu Jackson ne kadar , güzel midir diye. adam şöyle bir cevap verdi:"Yea napıcan jackson u cort al gitsin hepsi zaten çinde üretiliyor bi kalite farkı yok.."

espri mi yaptı yoksa jackson falan çin üretimi mi? kalitesiz diyor bir de direk uzaklaştım oradan. E bari satıcısın yanlış bilgiler verme

bir tane bass gitar alıp ağzına vursaydın
  • quote:

Merhaba Arkadaşlar,

Ucuz ama orta seviye LTD EX-50
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightwish

quote:

Merhaba Arkadaşlar,

Ucuz ama orta seviye LTD EX-50

Teşekkürler,incelerim.
  • 
Sayfa: önceki 622623624625626
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.