Şimdi Ara

Girne Üniversitesi hukuk devam zorunluluğu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
3.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Tm3 57k dayım
    Normalde örgün psikoloji istiyordum ama maalesef 44-46 k da kapatır en iyi ihtimalle. Bu nedenle özel hukuk düşünüyorum. Devlet memuru olduğum için hem devam zorunluluğu olmaması hemde kıbrıs hukukların düşük sıralamalı olması beni cezbetti. Şimdi soruma geçelim sıralama olarak ve en düşük fiyat olarak girne Üniversitesi (g. Amerikan. Ü. değil) görünüyor. Şimdi ben burayı yazsam genelde devam zorunluluğu yok ama bazı ünilerde var sınavdan sınava gitmek istiyorum kıbrısa okuyan bilen var mıdır forumda? Ayrıca bu denklik olayı çok sıkıntılı bişey mi okulu bitir gel bide onla uğraş bilmiyorum yani detay verecek arkadaş varsa yardımlarını bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Hukuk okuyacaksan tercihin Yakın doğu olsun. Ama orada devam zorunluluğu var mı bilmiyorum. Fakat hukuk konusunda gerçekten de sağlam bir kadroya sahipler ve iyi zorluyorlar öğrencileri. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesinde ise devam zorunluluğu bulunmuyor. Eğer gelip ev tutacaksan girne taraflarından bir üniye gitme çok pahalı evler. Yaşam da oldukça pahalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: gizemli56

Hukuk okuyacaksan tercihin Yakın doğu olsun. Ama orada devam zorunluluğu var mı bilmiyorum. Fakat hukuk konusunda gerçekten de sağlam bir kadroya sahipler ve iyi zorluyorlar öğrencileri. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesinde ise devam zorunluluğu bulunmuyor. Eğer gelip ev tutacaksan girne taraflarından bir üniye gitme çok pahalı evler. Yaşam da oldukça pahalı.

Hocam Doğu Akdeniz Üniversitesi nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: aykut4118

quote:

Orijinalden alıntı: gizemli56

Hukuk okuyacaksan tercihin Yakın doğu olsun. Ama orada devam zorunluluğu var mı bilmiyorum. Fakat hukuk konusunda gerçekten de sağlam bir kadroya sahipler ve iyi zorluyorlar öğrencileri. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesinde ise devam zorunluluğu bulunmuyor. Eğer gelip ev tutacaksan girne taraflarından bir üniye gitme çok pahalı evler. Yaşam da oldukça pahalı.

Hocam Doğu Akdeniz Üniversitesi nasıl?

Doğu Akdeniz güzeldi. Ama yarı özel olunca çoğu kişi başka okullara geçti. Özellikle o kadar büyük ki hocaları yerinde bulamadığın çok oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.