Şimdi Ara

Giriş için html bir işlem yapma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar HTML birşey yapmak istiyorum fakat heryerde aramama rağmen kodlarını bulamadım yardım ederseniz çok sevinirim...

http://www.sebnemferah.info/

Bu sitenin en üstünde sanatçıların üzerine gelince rengi açılıp üzerinde isimlerinin yazılı olduğu başka bir resim geliyor ya bende siteme böyle birşey yapmak istiyorum girişine şöyle olacak simsiyah bir sayfada tek bir resim olacak mouse ile üzerine gelince rengi açılıp veya işte 2. resim gelecek o resime tıklayıncada kullanıcı foruma yönlenecek işte.

Bunu bir türlü yapamadım şimdi normalde kocaman bir sayfada resim yapabiliyorum direk üzerine gidip tıklayınca siteye girilen ama mouse ile üzerine gelince değişen resim yapamıyorum bunu bir türlü ...

Yardım ederseniz çok sevinirim...

• Dreamweaver 'da Common sekmesinde Rollover Images isimli bir buton var ona tıklayıp önceden oluşturduğun 2 resmi seçmen yeterli..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kopfnickerz

Dreamweaver 'da Common sekmesinde Rollover Images isimli bir buton var ona tıklayıp önceden oluşturduğun 2 resmi seçmen yeterli..

O program çok karışık bir türlü kullanamıyorum :(
  • Gözünde büyütme çok basit dreamweaver senin yerine yapıyor ne gerekiyorsa

Konuyla ilgili bir açıklama aşağıdaki link sana yardımcı olacaktır,

http://www.dw.gen.tr/makale/detay/dreamweaver-rollover-image-resim/
  • Dreamweaver aslında kolay bir program yapabılrsın bı gunde bıtırebılırsın
  • dreamweaver zor gelirse daha basit html editörler var , şuan aklıma gelmiyo ismi ama yada html rollover image diye google'dan Aratabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pcoyuncy -- 16 Eylül 2010; 0:01:46 >
  • yanılmıyorsam web page maker ile yapabiliyorsun çok basit bir programdır kesinlikle denemeni tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.