Şimdi Ara

Gintama - Ana Konu- (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
977
Cevap
10
Favori
43.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada filmin adı "Final Gintama: The Movie : Be Forever Yorozuya" Gene son diyerek trollüyor goril bizi. Hayır bir gün gerçekten bitecek inanmayacağız yeter artık bu 4 mü 5 mi oldu
  • İlk 13 bolumu izledim ama absurd ve saçma geldi ayrica pek guldugumude hatirlamiyorum.Yinede anime en iyi animeler içinde suan 2. sirada.Acaba hitman reborn gibi daha sonradan mı açilacak?Yoksa bende mi bir sorun var?Belki de bu tarz animeleri izlemek için yaşim geçiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Versalid

İlk 13 bolumu izledim ama absurd ve saçma geldi ayrica pek guldugumude hatirlamiyorum.Yinede anime en iyi animeler içinde suan 2. sirada.Acaba hitman reborn gibi daha sonradan mı açilacak?Yoksa bende mi bir sorun var?Belki de bu tarz animeleri izlemek için yaşim geçiyor

illa yaşının geçmesi yada anlayamamış olman gerekmiyor belki göndermelerden, ince esprilerden ve belaltı esprilerden hoşlanmıyosundur.

• Lan

• Film ters köşe yapacak

• Trailer çıkmış biri eklese güzel olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Versalid

İlk 13 bolumu izledim ama absurd ve saçma geldi ayrica pek guldugumude hatirlamiyorum.Yinede anime en iyi animeler içinde suan 2. sirada.Acaba hitman reborn gibi daha sonradan mı açilacak?Yoksa bende mi bir sorun var?Belki de bu tarz animeleri izlemek için yaşim geçiyor

Bi 13 bölüm daha izle bünyen alışır bu arada death note u yakın zamanda izlediysen 25. Bölümü (bütün bölüm boyunca yemek masasındalar) daha bir alırsın (bu arada full tuvalette geçen bölüm hamamda geçen bölüm kovatsu altında geçen bölüm hapishanede geçen bölüm gibi bölümleri de var ilk 13 ü izlediysen daha önce görmüş olduğun elizabet ile ilgili bölümlerde mevcuttur en iyisi sen bi onüç daha sabret

• Bu arada fragmanda anlaşıldığı kadarıyla gintoki ya paralel evrene geçti yada zamanda ileri atladı :)

• Uzun ama mutlaka izleyin. Çok uğraşmışlar. Çin'de bu kadar işşizi iyi bulmuşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adilazimdegilx -- 15 Haziran 2013; 4:33:57 >
  • Sakata-saaan , aho no sakata-san bu ayın kirasını almaya geldim

• film dün itibarı ile vizyona girmiştir efenim tüm forum ahalisine duyurulur
  • keşke devam etse gülmeyi özledim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakiphan

film dün itibarı ile vizyona girmiştir efenim tüm forum ahalisine duyurulur

DVD si çıkıp İnternet'e düşmesi bayağı sürer.
  • aynen steins gate in dvd si aralık ayında çıkacakmış ona endekslersek ocak yada şubat ayında falan anca gelir
  • cakiphan kullanıcısına yanıt
    Daha uzun aylar var DVD için.Gerçi bizi Blu ray den aşağısı kesmez.Gintama'nın filmini Full HD izlemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Madao

Gintama - Ana Konu-

202 deki Kagura filmde geri dönüyor

Tüylerim diken diken oldu...
  • dvd demişim blu-rayı aralıkta çıkacak neyse nerden baksan yarım yıl var daha da tekrara başlamayacak mı bu gintama 2013 sonbahar anime listesinde de gözükmedi ne zaman döner acaba
  • cakiphan kullanıcısına yanıt
    Daha uzun bir süre dönmez bence.2 yıl kadar sürer.
  • aynen
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.