Şimdi Ara

GİGATEK ONLINE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR MERHABA YENİ SİSTEM ALACAĞIM SEÇTİĞİM PARÇALAR 64 BİT . ALIŞVERİŞ İÇİN GİGATEK'İ DÜŞÜNÜYORUM . FİYATLARI ÇOK MAKUL . NE DERSİNİZ GÜVENİLİR BİR YER Mİ ?

• arkadaşlar yardımcı olurmusunuz
  • ben anakart ve ram aldım. cuma günü eft yaptım. Hesaplarına pazartesi günü gelmiş salı günü siparişler geldi. şahsen gigatekten çok memnunum.

forumu aratırsan benzer konular açılmıştı. forumu araştır bulursun.
  • www.gigatek.com.tr den memnun olanlar çok henüz bir olumsuzluğa rastlamadım.Fiyat konusunda oldukça iyiler.Müşteri memnuniyeti açısındanda iyi deniliyor.

Yakın zamanda sanıyorum bende oradan alışverişe başlayacağım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: junglee

ARKADAŞLAR MERHABA YENİ SİSTEM ALACAĞIM SEÇTİĞİM PARÇALAR 64 BİT . ALIŞVERİŞ İÇİN GİGATEK'İ DÜŞÜNÜYORUM . FİYATLARI ÇOK MAKUL . NE DERSİNİZ GÜVENİLİR BİR YER Mİ ?

merhaba merak etme gözün kapalı alışveriş yapabilirsiz gigatek online'da tek
  • gigatek iyidir, tek geçerim bu alemde

• 2 hafta önce MSI9800pro aldım online olarak. Siparişi sabah verdim, akşama kargoya verdiler, ertesi gün elime geçti. Aynı şekilde benden önce bir kişi daha aldı, çalıştığım yerden, ona da ertesi gün geldi. Sonuç olarak ben de memnunum.
  • evet gigatek den bende memnun kaldım. şu anda en iyi alışverişlerden yapılacak yerlerden biri.
  • Ben online alışveriş sitelerinden almam aldırmam (aldım bi kaç kezde garanti tam bir sorun)
  • Gigatek.le hiçbir sorun yaşamadım. Problem olduğunda da ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar. Garanti durumlarında ithalatçı firma.nın da bekletme yattığı dikkate alınmalı bence. Ayrıca yeni birüründe problem çıktığında sizibekletmeden direkt kendileri değişim yapıyorlar. Ben birçok kez alışveriş yaptım ve memnun kaldım.
  • evet bi sorun yaşamazsın müşteriye yaklaşımlarıda çok iyi
  • ben kasayı goturdum bıseyde almnadım. baktılar vede para bıle almadılar. bırder musterılerı olsaydım gerısını sen dusun. saglam yer...
  • sorun yok gigatek te..
  • test edildi onaylandı
  • kesinlikle hiç bir sorun yasamazsın.. aksine çok memnun kalacağından eminim.. çok alış veriş yaptım fiyatları çok uygun vede guvenilirler. msn den yardımcıda oluyorlar...
  • arkadaşlar teşekkürler alışverişimi yaptım sorunsuz eve teslim
  • peki bi$ey sorayim. havale yapinca nasil anliyorlar parayi sizin yatirdiginizi ? kredi karti yerine havale genelde daha ucuz oluyor ama sistem otomatik degil galiba, birisi hesabi mi kontrol ediyor napiyor ? havaleyi yollarken anakart $u modeli $u diye not mu du$mek gerekiyor ? havaleyle ali$veri$ yapan arkada$lar bi el atsinlar mumkunse
  • ben önce üye oldum, sistem toplama kısmından seçeceklerimi seçtim, sepete attım. (direk sepete atma yerini bulamadım ).
    ana menüde siparişlerime tıkla, senden eft yada havale bilgilerini, herşeyi soruyor (adres isim filan). yazıyorsun sipariş nosu alıyorsun, takip ediyorsun falan...
    akşam 8'de telefon da ettim çok iyi ilgileniyorlar.

NOT: arkadaşlar eft yapmayın, eft'ler bankalarca bazen sonraki gün diğer hesaba aktarılıyor. tabi adamlar hesaplarında parayı görmeyince sipariş onayı veremiyor.

fiyatları uygun ama kargo ücretini sen ödüyorsun, belki büyük siparişlerde onlar hallediyordur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.