Şimdi Ara

Gigabyte RTX 2070 WINDFORCE alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?pid=10022 (linki kopyala yapıştır yapın)

Bayağı iyi indirime girmiş.https://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-gigabyte-rtx-2070-windforce-8g-gv-n2070wf3-8gc-256-bit-gddr6-8-gb-fiyati,391980482.html

5700 XT, 2070 Super ile boy ölçüşüyor diye 5700 XT istiyorum, ama bekleye bekleye bir hal oldum; sürücü sorunları da cabası. 8 yıldır Nvidia ekran kartımla bir kez olsun sürücü sorunu yaşamadım, 5700 XT alırsam her gün başka sürücü kurup kaldırmak istemiyorum. Durum hakikaten bu kadar vahim mi? İndirimden 5700 XT mi bekleyeyim yoksa bu 2070 Super alınır mı?

• Alinmaz.bunun yerine amazondan red devil veya trden nitro alinir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    RTX 2070 3133,82TL, Sapphire RX 5700 XT Nitro+ 3549 TL. Red Devil piyasada bulunmuyor, bulunan yerlerde de fiyatı uçuk. (dün Amazon ve Newegg'de satışa çıkmış gerçi, Avrupa'da yok gibi) Nitro+ 3100 civarına düşse anında alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 6 Ekim 2019; 17:13:24 >
  • Windforce modelinin soğutması zayıftır. Yük altındayken sıcaklık değeri 85 dereceye kadar ulaşabilir ve fan sesi rahatsız edebilir.

Eğer bütçeniz yetiyorsa aşağıdaki kartı almanızı öneririm.
    https://www.amazon.de//dp/B07WZ6FWPK
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    2070 Super'in fiyatları uçuk. Düz RTX 2070, 5700 XT'ye alternatif olur mu diyordum; olmuyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Windforce modelinin soğutması zayıftır. Yük altındayken sıcaklık değeri 85 dereceye kadar ulaşabilir ve fan sesi rahatsız edebilir.

Eğer bütçeniz yetiyorsa aşağıdaki kartı almanızı öneririm.
    https://www.amazon.de//dp/B07WZ6FWPK
    ..? Kartları karıştırıyor olmayısınız?

Gigabyte Windforce modeli belki de soğutması en iyi olan model serisidir(hele ki fiyatı düşünüldüğünde). Neye göre böyle bir atmasyon sallamasyon da bulundunuz?

Sanırım çok bilinmeyen bi seri olduğu için olsa gerek.

• Windforce kötü bence. KDV indirimi bekle MSI armor veya MSI gaming alırsın 2900-3100 TL arasına. Bende bu zamana kadar 5700 XT önerdim sürekli ama geçen arkadaşta topluyordu bilgisayar ona aldık 5700 XT doğru düzgün oyun oynayamadı çocuk. Oyunlarda donma, atma, crashlar, monitör no signal hataları... Artık bende bıraktım AMD ekran kartı önermeyi. RTX 2070 al aynı fiyata bazı oyunlarda 2070 geçiyor bazı oyunlarda 5700 XT. Hiç gerek yok AMD maceralarına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BttomleS B kullanıcısına yanıt
    Windforce kötü deyip msi armor önermek...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gigabyte windforce alınmaz. Git amazon,reddit kullanıcı yorumlarına bak sonra gel hadi. Armor modelinde ne var? Boş yorum.

• BttomleS B kullanıcısına yanıt
    Aynısını armor modeli için sana iade ediyorum dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BttomleS

Gigabyte windforce alınmaz. Git amazon,reddit kullanıcı yorumlarına bak sonra gel hadi. Armor modelinde ne var? Boş yorum.
    Sen kullandın mı? Hayır!

Gerekçe?

işte falanca da filanca da şöyle böyle yazıyor...

aslında neden windforce serinin muadillerine göre bu kadar uygun fiyatlı olduğunu daha iyi anlıyorum.

varsın millet kötü bilsin ;)
  • 2070 nasil o kadar isinabilir yahu kim diyor boyle seyler. Gainward'in 2 slotlu rezalet sogutmali kartini da Founders Edition karti da kullandim 2070'de hicbir isinma sorunu olmadi. Windforce kaldi ki uc fanli kocaman kart, hic ihtimal vermiyorum boyle bir seye. 5700XT ile kiyaslarsak hic isinmaz 2070. Kaldi ki ben ITX sistemde kullandim.

Fiyatini falan bilemem ama 2070 iyi karttir, AMD tarafi veya 1080 ile falan kiyaslarsak oldukca az isinan ve oldukca yuksek performans veren bir karttir ayrica.
  • Madnessisme M kullanıcısına yanıt
    Güzel indirim, ama performans olarak 5700 XT'nin muadili 2070 Super. 1440p için daha aşağısı yetersiz kalabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 7 Ekim 2019; 12:45:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitokiri_johndoesai

Güzel indirim, ama performans olarak 5700 XT'nin muadili 2070 Super. 1440p için daha aşağısı yetersiz kalabilir.
    Bana sorcak olursan 2080ti bile 1080p karti, ac oddseyde agliyor

• hitokiri_johndoesai H kullanıcısına yanıt
    Bazı oyunlarda RTX 2070 ile aynı bazılarında RTX 2070 bile geçiyor. Örneğin rainbow six siege de RTX 2070 daha iyi 5700 XT’den. Bf5 gibi oyunlarda da 5700 XT önde.

• Bence 3250 TLye rog strix 2060 super kaçırılmaz.

• Ben de bunu çok duydum windforce 2060 için ve şimdi sipariş verdim fakat tereddutteyim hala. 2060 windforce modelleri için aşırı ısınıyor diyenler var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.