Şimdi Ara

gigabyte msi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• İkiside 3 true phase ve analog vrm yani bir fark yok fakat Z97-G43 modeli sorunsuz bir model G43 tercih ederdim.

Ayrıca G43 modelinin PCB üzerinde ki komponentlein yerleşimi daha düzgün + normal ATX boyutlarında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

İkiside 3 true phase ve analog vrm yani bir fark yok fakat Z97-G43 modeli sorunsuz bir model G43 tercih ederdim.

Ayrıca G43 modelinin PCB üzerinde ki komponentlein yerleşimi daha düzgün + normal ATX boyutlarında.

Teşekkür ederim yorumunuz için. Normal atx derken gigabyte olan modelde matx değil normal atx diye biliyorum ?
    Ayrıca stabilite ve dayanıklılık servis imkanları gibi mevzularıda ele aldığımızda yinede bu iki model arasında msi mı ağır çıkardı ?

Bu arada kasam buhttp://www.vatanbilgisayar.com/xigmatek-asgard-pro-pure-black-edition-80plus-600w-midt-atx-siyah-kasa.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi valentino_vip -- 28 Mayıs 2015; 13:00:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: valentino_vip

quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

İkiside 3 true phase ve analog vrm yani bir fark yok fakat Z97-G43 modeli sorunsuz bir model G43 tercih ederdim.

Teşekkür ederim yorumunuz için. Normal atx derken gigabyte olan modelde matx değil normal atx diye biliyorum ?
    Ayrıca stabilite ve dayanıklılık servis imkanları gibi mevzularıda ele aldığımızda yinede bu iki model arasında msi mı ağır çıkardı ?

Bu arada kasam buhttp://www.vatanbilgisayar.com/xigmatek-asgard-pro-pure-black-edition-80plus-600w-midt-atx-siyah-kasa.html

Evet, mATX değil fakat ATX'de değil vida deliklerine bakarsan ne demek istediğimi anlarsın.

Kasaya sığar, bu iki model arasında G43 almalısın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.