Şimdi Ara

Gigabyte Marka Telefon Almayın/Aldırtmayın! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
5
Favori
25.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Litminov

Demin ebay'den baktım bayağı bir aksesuarı varmış kılıf olarak ancak yine silikon arka kılıflarından yok. Ekran koruyucusu da 1-2 tane var sanırım fiyatları da çok ucuz.

bende ebaydan baktım var eğer birisi toplu olarak getirtirse 2 tane almaya talibim belirtiyim :)
  • Link verebilir misiniz? Eğer alırsam ya da istek olursa getirtirim 2-3 tane..

• Mat olanlar 28 dolar diğeri ise 10 dolar bence çok fazla bir tane koruyucu için..
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justpassenger -- 8 Nisan 2013; 21:39:35 >
  • Ben 20 adet satın aldım arkadaşlar gelesini bekliyrum. 2 adet telefon var bende 4-5 adetini kendime arıyacam. Diğerleri makul fiyata gönderebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kankabir

Ben 20 adet satın aldım arkadaşlar gelesini bekliyrum. 2 adet telefon var bende 4-5 adetini kendime arıyacam. Diğerleri makul fiyata gönderebilirim.

geldiğinde bende alabilirim uygun bir fiyata verirseniz.
  • quote:

Ürün 431 liraya düşmüş hepsiburada'da bence bu fiyata alınır arkadaşlar..

bu arada 431 Tl+ Kdv yane toplam 508 tl oluyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34İSTANBUL58

quote:

Allah allah nasıl görmemişim ben onu ya hep de bu sitede gezerim halbuki.. :)

kankabir biz seni bekleyelim o zaman eğer elinde kalırsa bizde alıcıyız. Bizi ilk sıraya yaz. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justpassenger -- 8 Nisan 2013; 21:41:27 >
  • quote:

quote:

quote:

Allah allah nasıl görmemişim ben onu ya hep de bu sitede gezerim halbuki.. :)

Benimde baya alışverişim olmasına rağmen hepsiburadadan bazen bende şaşırıyorum normal :)
  • Selam arkadaşlar
    Bende hepsi buradanın kampanyasından faydalanıp bu gün aldım telefonu,philips w536 yada bu, gsmart gs202 vardı aklımda
    Philips w536 olmadığı için, bunu tercih ettik 100 tl hediye çeki ve 50tl puanla tam bir f/p telofonu olacak benim için,umarım

Sayfadaki yorumlar almamda etkili oldu, %70 telefon %20 internet %10 oyun amaçlı diyebilirim kullanma şeklime,

Tek eksi yönü batarya performansı gibi görünüyor yorumlarda ,ekran filmine bende talip olabilirim düzgün bir film uyduramazsam
    Biraz inceledikten sonra bende görüşlerimi yazarım,cube mini tablet ile kıyaslama yapabilirm,bakalım nasıl olacak

İyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: alperenugur

Selam arkadaşlar
    Bende hepsi buradanın kampanyasından faydalanıp bu gün aldım telefonu,philips w536 yada bu, gsmart gs202 vardı aklımda
    Philips w536 olmadığı için, bunu tercih ettik 100 tl hediye çeki ve 50tl puanla tam bir f/p telofonu olacak benim için,umarım

Sayfadaki yorumlar almamda etkili oldu, %70 telefon %20 internet %10 oyun amaçlı diyebilirim kullanma şeklime,

Tek eksi yönü batarya performansı gibi görünüyor yorumlarda ,ekran filmine bende talip olabilirim düzgün bir film uyduramazsam
    Biraz inceledikten sonra bende görüşlerimi yazarım,cube mini tablet ile kıyaslama yapabilirm,bakalım nasıl olacak

İyi forumlar

Hayırlı olsun telefonunuz memnun kalacağınızdan eminim :)

• quote:

Hayırlı olsun telefonunuz memnun kalacağınızdan eminim :)

Teşekkürler
  • BU TELEFONU 21 03 2013 TARIHINDE BORNOVA BIMEKSTEN ALDIM TELEFON GAYET IYI FAKAT 1 HAFTA SONRA EKRAN GITTI DEGISIMINI TALEP ETTIM BAKALIM DEGISIM MI OLUCAK YOKSA TAMIR MI MERAKLA BEKLIYORUM.
  • ilk 30 gün içinde arızalanan ürünlerde sizin istediğinizi yapmak zorundadır ,
    üretici,ithalatcı yada satıcı

elektronik malesef birazda şans işi, umarım sıfır ile değisen cihazınızı sorunsuz kullanırsınız ,,tabiki bende
  • HOCAM BU TELEFONA GÖRE SILIKON KILIF BULABILIRMIYIZ BIRDE EKRAN KORUYUCU OLAYINI NOTE 2 NINKINI KESIPTE YAPMAK MANTIKLIMIDIR NASIL BULCAZ BILGIN VAR MI.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İustitua

HOCAM BU TELEFONA GÖRE SILIKON KILIF BULABILIRMIYIZ BIRDE EKRAN KORUYUCU OLAYINI NOTE 2 NINKINI KESIPTE YAPMAK MANTIKLIMIDIR NASIL BULCAZ BILGIN VAR MI.

Silikon arka kılıf yok ancak üst mesajlarda güzel bir kılıf göstermişti bir arkadaş. Ekran koruyucuyu ise telefoncuya gidip htc, note vs telefon kılıflarını deneyerek en uygunu hangisiyse onu keserek yaptırabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • anladım hocam sağol bu arada teknık servıs aradı telefonum yenısıyle degısım olmus gercekten sevındım teknık servısı ben 10 puan aldı yani :)
  • Arkadaşlar bu v14 versiyonuna nasıl güncellediniz siz ben bilgisayardan v14 indirip sd carddan güncelliyorum ancak hala ayarlarda v13 yazıyor deli olacam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: İustitua

anladım hocam sağol bu arada teknık servıs aradı telefonum yenısıyle degısım olmus gercekten sevındım teknık servısı ben 10 puan aldı yani :)

Telefonu ilk aldığım dönemde teknik servis ile bir telefon görüşmesi yapmıştım ve ilgilenen kişi Gigabyte'ın sıkıntılı ürünleri değiştirme konusunda kolaylık sağlamalarını istediğini söylemişti. Anladığım kadarıyla Gigabyte piyasaya girerken müşteriyi üzmeme konusunda ciddi bir hassasiyet gösteriyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.