Şimdi Ara

Gigabyte Marka Telefon Almayın/Aldırtmayın! (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
5
Favori
25.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Litminov

cevap için teşekkürler

yaa adamlar koca okyanusları geçiyor küçücük bir ahize hoparlörünü ayarlıyamıyorlar

vifi göstergesi gerçekleri göstermiyor söylediğin gibi daha iyi bir çekim gücü var ,root olayı mantıklı, kullanmadığın uygulamaları kaldırmak telefonu dahada rahatlatacaktır

hiç bir uygulama açmadan telefonun bosta olan 230 mb civarı ram var,internette bi kaç sekme ve iki üç uygulama acmak için yeterli bence

ben ramboster uygulamasını indirdim internetle işim bittikten sonra bu uygulamaya dokununca ram temizliği yapıp,telefonu tus kilidine alıyorum
    can sıkıcı bir kasılma yada kilitlenme olmadı hiç

tam bir ikilemdeyim şimdi, hediye çeki ve puanı düşersem 360 tl ye aldım 12 taksit ve ağustosda ödenmeye başlıyacak, bu paraya bu özellikler hayal (2 sene güvenilir garantili )

ayda 1 saati geçmeyen telefon görüşmesi yapan benim için, ahize sesin az duyulur olması mı yoksa küçük bir bilgisayarmı daha önemli karar veremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: alperenugur

quote:

cevap için teşekkürler

yaa adamlar koca okyanusları geçiyor küçücük bir ahize hoparlörünü ayarlıyamıyorlar

vifi göstergesi gerçekleri göstermiyor söylediğin gibi daha iyi bir çekim gücü var ,root olayı mantıklı, kullanmadığın uygulamaları kaldırmak telefonu dahada rahatlatacaktır

hiç bir uygulama açmadan telefonun bosta olan 230 mb civarı ram var,internette bi kaç sekme ve iki üç uygulama acmak için yeterli bence

ben ramboster uygulamasını indirdim internetle işim bittikten sonra bu uygulamaya dokununca ram temizliği yapıp,telefonu tus kilidine alıyorum
    can sıkıcı bir kasılma yada kilitlenme olmadı hiç

tam bir ikilemdeyim şimdi, hediye çeki ve puanı düşersem 360 tl ye aldım 12 taksit ve ağustosda ödenmeye başlıyacak, bu paraya bu özellikler hayal (2 sene güvenilir garantili )

ayda 1 saati geçmeyen telefon görüşmesi yapan benim için, ahize sesin az duyulur olması mı yoksa küçük bir bilgisayarmı daha önemli karar veremedim

Ben ses konusunda pek şikayetçi değilim, fakat bluetooth kulaklık güzel bir çözüm olabilir.

• benim hızım 3 mbit ve laptopun çekmediği yerde bile 3 mbit gösteriyor yalan değil bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Litminov bu root açıklaması ne oldu. Seni çok yormayacaksa paylaşırsan sevinirim.
  • arkadaşlar bende cihazı yeni aldım ve bu fiyata son derece memnunum ancak şu root olayını birisi açıklarsa sevinirim zira ilk android telefonum ve işleme yabancıyım
  • telefonun iadesi gün itibari ile kabul edilmiş

telefon ahize sesinin yüksek olması,

olmazsa olmazlarınızdansa bu telefona hiç bakmayın çünkü ahize sesi sizinde hiç hoşunuza gitmeyecektir ,kulaklık yada blutut kullanırım diyorsanız sorun yok
    internet ve genel olarak oyunların çoğu akıcı ve sorunsuz,, telefon kampanya ile birlikte tam bir f/p telefonu ,pili 4saat kadar vaad ediyor

haa usta o zaman 350 tl ye bu özellikte telefon söyle derseniz ,,
    türkiye garantili ve güvenilir bir marka olarak oda yok

sonuç ne derseniz ben bu deveyi güdemedim arkadaş ve bu diyardan gidiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperenugur -- 16 Nisan 2013; 14:16:27 >

• @alperenugur Hayırlı olsun. Sorunsuz bir şekilde iade olmuş en azından.

Açıkçası ben telefondan son derece memnunum. 500 liralık -ki bana da 375 liraya geldi- bir telefonun bazı eksikleri tabi ki olacak. alperenugur arkadaşımızın da dediği gibi bu fiyata başka bir telefon göstermek mümkün değil. Kendi adıma X10 kullanıp ciddi bir hayal kırıklığı yaşadıktan sonra bir telefona fazla para vermeye korkar oldum.
  • telefon çift çekirdek mi tek çekirdek mi
  • Bunu ben de merak etmiştim ve bir önceki sayfada cevabı mevcut.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: netkingv

Şu Gs202'nin çift çekirdek olup olmadığı meselesi netleşti mi, ben okuduklarımdan bir türlü kesin bir sonuca varamadım.

Evet ss koymuştum benchmarklardan çift çekirdek yazıyor.

...
  • Telefonda mtk6575 tek çekirdekli 1ghz işlemci kullanıldığı yazıyor

bencmark sonucunda yazan şey sanırım, grafik işlemcisi ile beraber verilen sonuç
  • root olayını kimse açıklamamış daha. bilen yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperenugur

Telefonda mtk6575 tek çekirdekli 1ghz işlemci kullanıldığı yazıyor

bencmark sonucunda yazan şey sanırım, grafik işlemcisi ile beraber verilen sonuç

Olabilir, ben de emin olamamıştım.

Root olayını Litminov anlatacaktı, fakat herhalde bir süre buralarda yok...
  • Konuya bir açıklık getiriyim telefon Çift çekirdek işlemciye sahip hala kuşkuda olanlar şuradan işlemci tipini inceleyebilir.

http://www.datastar.com.tr/b2c/product.asp?ProID=151933

buradan ürün özet bilgiye gelip çift çekirdekli bilgisini görebilirsiniz..
  • ben inceledim ama fiziksel olarak çift çekirdek olduguna dair bir bilgi göremedim

islemci modelini google amcaya sordum !! 40 nm ile üretilmiş 1ghz hızında çalısan 8mp kamera ve 720p kayıt yapmaya kadar destek veren

grafik işlemcisi olarak pover vr531 kullanan ""TEK"" cekirdekli bir işlemci olduğunu
    Qualcomm'un Snapdragon MSM7227A sından bir parça üstün bir işlemci olduğunu
    çin ve hindistan pazarındaki 200 dolar altı telefonlar için düşünüldüğünü söyledi bana

çift çekirdekli olduğunu yazan bir yer varsa bende görmek isterim
  • Datastar'ın sitesinde verdiği bilgi muhtemelen yanlış. Bana da sanki tek çekirdekli gibi geliyor.
  • arkadaşlar root yapmak isteyenler şu şekilde yapabilir ancak OLUŞABİLECEK HER TÜRLÜ HASARA KARŞI HİÇBİR MESULİYET KABUL ETMEDİĞİMİ BAŞTA BELİRTİYORUM burda yazdıklarım kendi yaptığım ve sorunsuz olarak kullandığım yoldur.

1-telefonu usb den bağlayın ancak daha önce usb hata ayıklamayı açın(ben cihazı mtp olarak kullanıyorum)
    2-http://developer.android.com/sdk/index.html bu adrestedi dosyayı indirin
    3-sdk manager i başlatın ve extralar kısmanda google usb driver ı indirin
    4-Root_with_Restore_by_Bin4ry adlı programı indirin ve çalıştırın daha sonra 1 numaralı seçeneği seçin ve programın yönergelerini izleyin sizden yedekleme için izin ve şifre isteyecek ben root işlemine başlamadan önce bir şifre belirlemiştim ve onu kullanarak onay verdim
    5-telefon yeniden başlatıldıktan sonra root işlemi tamamlanmış olacak

orjinal kaynak :http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2170162&page=2 buradan da nasıl yapıldığını kontrol edebilirsiniz

• philips w536 mı gs202 mi? ikisi arasında kaldım
  • Arkadaşlar merhabalar ;

ürünü 5 gündür kullanıyorum sanki arkadaki ses çıkışı bozuldu gibi son sese alınca bozulma oluyor gibi normal mi yoksa datastara göndermelimiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhzekeriya

philips w536 mı gs202 mi? ikisi arasında kaldım

Ahize sesi önemli ise w536 +uzun pil ömrü+daha güçlü işlemci

Düşük ahize sesi,kısa pil ömrü,yeterli işlemci,ıps biraz daha büyük ekran+(hepsiburada hediye çeki ve world puan ile şaka gibi fiyat 360 tl)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.