Şimdi Ara

Gigabyte GTX 680 2GB Görüntülendi..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
3.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gigabyte Firmasının yakında piyasaya çıkaracağı 2GB olan GTX 680

• nerde görülmüş ilk
  • quote:

Orijinalden alıntı: omeroksuzler

nerde görülmüş ilk
    Normalde gelecek 670 buydu demek
    Şu referans tasarımını bir değiştiremediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinCC

Normalde gelecek 670 buydu demek
    Şu referans tasarımını bir değiştiremediler

Alıntıları Göster
    Doğru testler gelsede nvidia ne yapmış görsek. Ona göre yeni kart almayı düşünüyorum. De hayde artık !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel.The.Heart

Doğru testler gelsede nvidia ne yapmış görsek. Ona göre yeni kart almayı düşünüyorum. De hayde artık !!

Alıntıları Göster
    Bırakın şu blower fanları artık yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tunyukuk

Bırakın şu blower fanları artık yahu

Alıntıları Göster
    Vaktim olsa o parayı gözden çıkarıp bu kartı alırım,Yoksa o karta o kadar para vermem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyotr Alekseyeviç

Vaktim olsa o parayı gözden çıkarıp bu kartı alırım,Yoksa o karta o kadar para vermem

Alıntıları Göster
    Referans tasarım hiçbir kartı kasama sokmadım bu güne kadar, sokmam da..
    Takip eder bekler, özel tasarım alırım. hem az ısınır, hem sessiz olur hemde daha iyi OC

• quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Referans tasarım hiçbir kartı kasama sokmadım bu güne kadar, sokmam da..
    Takip eder bekler, özel tasarım alırım. hem az ısınır, hem sessiz olur hemde daha iyi OC

Alıntıları Göster
    Sonunda ortaya çıktı gtx 680 bakalım performansı nasıl olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: battle35

Tam olarak ne demek istedin?
  • Merak icindeyiz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbo-powwer

Merak icindeyiz :)
    nvidia bu ram konusunda neden bukadar cimri anlamıyorum neden 3gb değilde 2gb yapıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: y.C.g

nvidia bu ram konusunda neden bukadar cimri anlamıyorum neden 3gb değilde 2gb yapıyorsun

4gb lık modelide gelecek deniyor ama geç çıkar tabi.
  • Ohhhhh beeee
  • quote:

en üst seviye kartı bu değil de ondan. en üst seviye tek gpu kartı 3 yada 4GB gelir büyük ihtimalle.

@dJ_bLoW paylaşım için teşekkürler kardeşim. aynen referans tasarım almayalım bundan sonra ellerinde kalırsa belki üretmekten vazgeçerler.
  • quote:

nividia cimri ya amd-ati kartlarda ramler uçuyor onunla yakın zamanlarda çıkan gtx 4xxx serilerinin ram hızları hem düşük hemde oc olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobi

quote:

nividia cimri ya amd-ati kartlarda ramler uçuyor onunla yakın zamanlarda çıkan gtx 4xxx serilerinin ram hızları hem düşük hemde oc olmuyor

Alıntıları Göster
    GTX 670 i, GTX 680 diye yedirecekler millete helal olsun sana Nvidia büyüksün

• quote:

Orijinalden alıntı: 865pe

GTX 670 i, GTX 680 diye yedirecekler millete helal olsun sana Nvidia büyüksün

Alıntıları Göster
    şahsen 7970 le arasında %5 10 gibi bir performans farkı olursa kartımı değiştirmem...bu 670 680 olarak piyasa sürülme dedikodusu konuşuluyorda peki gerçekte 680 olan kart acaba ne zaman hangi model olarak çıkıcak
  • quote:

şahsen 7970 le arasında %5 10 gibi bir performans farkı olursa kartımı değiştirmem...bu 670 680 olarak piyasa sürülme dedikodusu konuşuluyorda peki gerçekte 680 olan kart acaba ne zaman hangi model olarak çıkıcak

GK-104 ün GTX 660 Tİ - GTX 670 e, ait olduğu 3 ay öncesinden biliniyordu, GK-110 aslen GTX 680 dir.

ancak Nvidia GK-110 nun 7970 den %40-50 arası daha iyi olduğunu görünce, politika değişikliğine gitti.

GK-104 ün GK-110 a oranla daha ucuz maailiyeti var bunu bilmek için profösör olmaya gerek yok. sonuç itibari ile elindeki daha ucuz maaliyeti olan ürünü

daha pahalıya satma politikası bu. oysa ati nin 7970i %20 civarında daha performaslı olsaydı bu oyunu yapamicaktı sene sonuna doğru GK-110 GTX 685 olarak daha yüksek bir fiyattan çıkarsa şaşırmayın

• quote:

quote:

GK-104 ün GTX 660 Tİ - GTX 670 e, ait olduğu 3 ay öncesinden biliniyordu, GK-110 aslen GTX 680 dir.

ancak Nvidia GK-110 nun 7970 den %40-50 arası daha iyi olduğunu görünce, politika değişikliğine gitti.

GK-104 ün GK-110 a oranla daha ucuz maailiyeti var bunu bilmek için profösör olmaya gerek yok. sonuç itibari ile elindeki daha ucuz maaliyeti olan ürünü

daha pahalıya satma politikası bu. oysa ati nin 7970i %20 civarında daha performaslı olsaydı bu oyunu yapamicaktı sene sonuna doğru GK-110 GTX 685 olarak daha yüksek bir fiyattan çıkarsa şaşırmayın

Alıntıları Göster
    Beyler tekrar yaziyorum

680 = 590

belki 5% daha az olabilir

STOCK olarak konusuyorum.

7970 den 10% daha fazla olmasida gayet normal aslinda.

• quote:

quote:

Peki AMD'nin hiç mi kabahati yok desek. Yani 7970'i piyasaya sürerken 16 aylık 580'e bakıp eski mimarinin eski fiyatına göre fiyatlama yapması, hatta ilk serilerinde, kullanıcılar tarafından çok çabuk satıldığı haberlerinin gelmesiyle birlikte oluşan şartlarda neden Nvidia suçlu olsun.

Aynı görüşü ben de paylaşıyorum, bu kart aslında beklenen 680 değil ama çıtayı anlamsız şekilde yükselten AMD oldu. Ya da uzun zamandır düşündüğüm gibi
    gizli bir anlaşma var artık......

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.