Şimdi Ara

GIGABYTE 3D ROCKET COOLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bu urunu nasil bilirsiniz valla ben cok memnun kaldim diyebilirim benim bilgisayar stok fanla 62 66 derece arasinda degisiyordu yuklenince 70 bile oluyordu ama bu fan sayesinde simdi bosta 46 ile 48 yuklenincede 55 falan oluy bayagi bi memnun kaldim islemcim d930 sizce benmi yaniliyorum yoksa isi yi makul bi seviyeye cekmismiyim az da diil yaklasik 15 derece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klebinho -- 4 Aralık 2006; 1:02:29 >

• Yükte 55 hala daha yüksek bir değer.İşlemciye macun sürdün mü veya fan tam olarak yerine oturdu mu?
  • macun surdum hemde iyi bir macun surdum ama 55 yuksek diyosun zaten bu islemcinin calisma sicakligi hs de 63.4 olarak gozukuyo normalde su an 47 derecede yaklasik 6 saattir calisio bilgisayar su an 47 derece oyun oynaninca 53 55 oluyo kac olmasi gerekir bosta ve yuklenince bi bilgi vrerisen sevinirim
  • değerler bence de fazla gibi.. macun çok surmuş olabilirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykunsezer -- 4 Aralık 2006; 18:50:46 >
  • bnde 3d rocket warken p4 630 @4.0 ıdle 43 t load 53 cıvarıydı
  • rockford kardes o zaman benim degerler fena diilmi demek istiyosun macunu cok degil tam olara 1 damla yani 1 mercimek tanesi kadar surdum ama macunun etki edebilmesi icin en az 72 saate gerek varmis forumda bi arkadas ole demisti galiba yinede p4630 43-53 ise d930 45-55 iyi degilmi lutfen yorumlara devam edin vereceginiz bilgiler cok onemli bnm icin
  • ya arkadaslar bu sicaklik konusunda acaba anakartin degerleri yanlis olcmesi sozkonusu olabilirmi bole sorunlar olabiliyomus birde dikkatimi ceken everest de cpu isisi yukselince anakartin isisida yukselio dusunce anakartta dusuo ama sicakliklari hep ayni 45-45 50-50 gibi acaba bios dan dolayi bir sorunmu va cunku bi tuhaflik var bu iste
  • rocket cooler la anca bu kadar olur tt golden orb tercih edilmeliydi aynı fiyata
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.