Şimdi Ara

Gigabyte 3D Aurora 570 ( Resimli) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
3.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aman abi yok, ben dokunmam bi daha. kasayı tuttuğum gibi yine vegaya götürürüm. biliyorsunuz ben de butonlar eksik çıkmıştı nkasanın. neme lazım, belki bir arızası vardır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: finansmen1

quote:

Orjinalden alıntı: helsloot

yaw o benim ama ben ön KAPAĞI Söktüm kardeş

pardon ama nasıl yani? ön panel ne ön kapak ne?

kusura bakma. nasıl okuduysam o sıra mesajı? nasıl sormuşum kapak ne panel ne diye. pardon.

• Arkadaşlar duyduğum kadarıyla Kasanın ön tarafına yansıtılan Neon ışıkta yazan Gigabayt yazısı yerine başka yazı yazmakta mümkünmüş, nasıl olduğunu bilen varmı acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kmp16

Arkadaşlar duyduğum kadarıyla Kasanın ön tarafına yansıtılan Neon ışıkta yazan Gigabayt yazısı yerine başka yazı yazmakta mümkünmüş, nasıl olduğunu bilen varmı acaba?

eğer bu iş için led kullanılıyosa ledlerin yerini değiştirerek olur sanırım
  • quote:

Arkadaşlar duyduğum kadarıyla Kasanın ön tarafına yansıtılan Neon ışıkta yazan Gigabayt yazısı yerine başka yazı yazmakta mümkünmüş, nasıl olduğunu bilen varmı acaba?

Bunun için gigabyte sayfasında word dökümanı var. O şablonlara göre istediğiniz logoyu yazdırıp yerine takarsanız olur.
  • quote:

quote:

Bunun için gigabyte sayfasında word dökümanı var. O şablonlara göre istediğiniz logoyu yazdırıp yerine takarsanız olur.

Teşekkür ederim, ilgili dökumanın 14. Sayfasında açıklması var
  • gerçekten güzel kasaymış eyer ihtiyacım olursa tek geçerim.
  • quote:

finansmen @ nasıl yaw o açma kapama düğmeleri yokmu diyorsun yani ön kapağı cıkarınca ? eğer öyleyse bi bak bakalım ordan cıkmış olabilir, aşağıya resmini koydum ordaki düğmeler yokmu sende yaw ??

Gigabyte 3D Aurora 570 ( Resimli)

flaş! flaş! flaş!
    helsloot @ hatırlarsan senin yardımın ile kasadaki sorunun ne olduğunu anlamış ve kasayı kaptığım gibi Vega Bilgisayar'a götürerek eksik olan power butonlarını (yeni bir kasadan çıkartılan???) taktırmıştım. Sonra kasayı sorunsuzca topladım ve sistemi çalıştırdım. İki haftadır kullanıyorum. Daha sonraki mesajlarımda belirttiğim gibi kasanın ön panelini takıp çıkartmakta zorlandığım için logoya ışık veren led'in neden yanmadığını araştırma zahmetine girmedim. Ve bugün o zahmete girmeye karar verdim, çünkü araba serviste ve ben tekrar kasayı kucaklayıp götürmek istemiyorum. Ve şimdi hazır olun duyduğunuza inanamayacaksınız >>> Led yok !!!! Evet, gerçekten led yok. Yani logoya ışık veren çıkıntıya gelen kısmında led yok. Öndeki parçayı söküp baktım. Daha acaibini söyliyim. Power butonunun yanlarına yerleştirilmiş, öndeki power butonuna ışık verek iki adet led'den bir tanesi yanıyor fakat diğeri yanmıyor.
    Şimdi sabırsızlıkla yarın sabahı beklemeye başladım. Nezaketlerinden ve ilgilerinden hiç şüphe etmediğim Gigabyte Türkiye ve Vega Bilgisayar yetkilileri ile görüşüp kasanın değiştirilmesini rica edeceğim. Ne dersiniz? Haksız mıyım sizce. 199 USD + KDV vermiştim kasaya. Hadi fiyatı önemli değil, ama Gigabyte gibi bir markanın ürünü nasıl bu kadar hatalarla dolu olur.
    Görüşlerinizi bekliyorum.

Gigabyte 3D Aurora 570 ( Resimli)

• Sabah ilk işim Vega Bilgisayar'ı aramak oldu. Aldığım cevabı sizlerle paylaşmak istedim. Firmanın yetkili kişisinden aldığım cevap şu: "Aurora'ların logo ışığı zaten yok. Poseidon'ların logo ışığı var. Teknik servisteki arkadaşlar araştırıp size döncek." Power butonundaki ledlerden birinin yanmadığı konusunda ise hiç cevap vermediler.
  • Okuyor musunuz son mesajlarımı?
  • bende aynı kasadan kullanıyorum çok memnunum fakat yan taraftaki fanı kendınız ilave ettnız herhalde
  • quote:

Orjinalden alıntı: orhangazi16

bende aynı kasadan kullanıyorum çok memnunum fakat yan taraftaki fanı kendınız ilave ettnız herhalde

nerede gördünüz yan taraftaki fanı? ben herhangi bir resimde rastladığımı hatırlamıyorum!!
  • güzelmiş hayırlı olsun nerden - kaça aldın ?
  • Power düğmesinde 2 tane mi led var? Gerçi şimdi bakınca ışık simetrik değil gibi. Yani 2 tane led olması muhtemel. Ama mesajı görene kadar böyle bir şeyin farkında değildim.

Nasıl çalıştığı hakkında bir fikir edinirseniz burada anlatın lütfen...
  • Kasa çok güzel ve kalite duruyor. Arkaya 2 tane fan takılabilmesi güzel. Fakat sanırım ön tarafa fan takılamıyor. Öndede fan olsaydı kusursuz olurdu bence.
  • Power düğmesinde bir tane led var o logoyu yansıtan led usb bağlantılarının hemen altında plasitik bir kapsülün içinde oraya bak finansmen
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fallout

Power düğmesinde 2 tane mi led var? Gerçi şimdi bakınca ışık simetrik değil gibi. Yani 2 tane led olması muhtemel. Ama mesajı görene kadar böyle bir şeyin farkında değildim.

evet, simetrik değil, çünkü sizde de ledlerden bir tanesi yanmıyor anlaşılan. power butonunun altında biri sağda diğeri solda olmak üzere iki led var. bir tanesi harddis led'i. Servisteki arkadaş kabloyu bağlayamamışsınızdır dedi fakat alakası yok. Bu işlerden anlayan biri iseniz siz de bir ilgilenin lütfen derim.

• quote:

Power düğmesinde bir tane led var o logoyu yansıtan led usb bağlantılarının hemen altında plasitik bir kapsülün içinde oraya bak finansmen

uzun bir aradan sonra seni burada görmek güzel bişi hakkaten. bu işten anlayan nadir kişilerdensin. o dediğin yere baktım. yok orada led. yukarıdaki mesajlarımı okuduysan power butonunun altındaki ledlerden biri de yanmıyor aynı zamanda. Vegateknomarket kasayı değiştirmeyi kabul etti. fakat stoklarında yokmuş. bir ay oldu neredeyse sorunu kendilerine bildireli, hala kasa gelecek. başka kasadan söküp takarız dediler ama bu sefer kabul etmedim.
  • quote:

quote:

Power düğmesinde bir tane led var o logoyu yansıtan led usb bağlantılarının hemen altında plasitik bir kapsülün içinde oraya bak finansmen

uzun bir aradan sonra seni burada görmek güzel bişi hakkaten. bu işten anlayan nadir kişilerdensin. o dediğin yere baktım. yok orada led. yukarıdaki mesajlarımı okuduysan power butonunun altındaki ledlerden biri de yanmıyor aynı zamanda. Vegateknomarket kasayı değiştirmeyi kabul etti. fakat stoklarında yokmuş. bir ay oldu neredeyse sorunu kendilerine bildireli, hala kasa gelecek. başka kasadan söküp takarız dediler ama bu sefer kabul etmedim.

dostum orda power düğmesinin led'i dışında başka bir led yok zaten , alttaki logoyu aydınlatana led dediğim gibi hemen usb bağlantılarının altında eğer onun içinde led yok ise eksiktir kasan hiç uğraşma değiştir yenisi ile

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Fallout

Power düğmesinde 2 tane mi led var? Gerçi şimdi bakınca ışık simetrik değil gibi. Yani 2 tane led olması muhtemel. Ama mesajı görene kadar böyle bir şeyin farkında değildim.

evet, simetrik değil, çünkü sizde de ledlerden bir tanesi yanmıyor anlaşılan. power butonunun altında biri sağda diğeri solda olmak üzere iki led var. bir tanesi harddis led'i. Servisteki arkadaş kabloyu bağlayamamışsınızdır dedi fakat alakası yok. Bu işlerden anlayan biri iseniz siz de bir ilgilenin lütfen derim.

harddisk ledi kulaklık cıkışının hemen yanında finansmen , power düğmesinin orda sadece bir led var

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.