Şimdi Ara

Gigabyte 3D Aurora 570 ( Resimli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
2.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 27
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • finansmen1 (35 mesaj) helsloot (19 mesaj) 865pe (6 mesaj) Fallout (6 mesaj) siennak (5 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Kasa/Güç kaynağı >> Gigabyte 3D Aurora 570 ( Resimli)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7311 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar uzunca bir araştırma sonucu Gigabyte 3D Aurora 570 aldım. kurdum resimleri paylaşmak istedim. yorumlarınızı bekliyorum.

Specifications:

Observed Dimensions: 571.5mm (L) x 542.9mm (H) x 206.3mm (W)

Observed Weight: 15lbs

Construction: Aluminum

Offered colors: Silver/Black

Drive Bays: (5) 5.25" External
    (2) 3.5" External
    (5) 3.5" Internal

Included Fans: (3) 120mm
    (2) Rear
    (1) Front

Mesh/Windowed Side Panel

Expansion Slots: 7

Expansion Slots designed for lengthy GeForce 8800 (up to 12.5 inches)

Motherboards: ATX/microATX

Tool free drive bays

Locking side panel

Liquid cooling support with dual tube outlets

"Patent Pending Customized Light Beam Projector"

Cable management

Front access ports: (2) USB 2.0, (1) FireWire, HD-AC97 audio

|
    |
    Q6600@3.8G__1.385v__Vid1.2125v_Thermalright Ultra-120 Extreme__ 2x NANOXIA FX12-1250 __DFI Lanparty DK P35-T2RS__Crucial Ballistix Tracer 2*2Gb_HİS 5850 Cooling_Thermalright HR-03 GT ___Sandisk 120GB Extreme SSD __ 22'' Samsung SyncMaster T220 __Logitech MX1000 _Logitech G15___ Nova Killer __GIGABYTE 3D AURORA 570 Case_ Silverstone Olympia 850W

Windows 7 x64

• Yarbay
    4557 Mesaj
    Bende bu kasaları çok beğeniyorum Çok güzel kasa almışsın Tebrikler valla lüzümsuz kasalardan değil.Güle Güle Kullan
    |
    |
    Volkswagen
    MacBook Air
    Airpods
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Bende bu kasaya yada 3D MARS olanına bakıyorumda buda iyiymiş,

bir şey soracagım yalnız,bu sizinn kasada arkada üste 2 fan arka altta 1 fan ve üstte 1 fan yan şeffaf kapaktada 1 fan var bunlar orjinalinde varmıydı sizmi taktınız,ve fanlar ayarlanabiliyormu,kasanın içinin sogutması nasıl
    |
    |

Bir de Tracerler olayı bitirmiş...

ahh birde o kasanın içinde His HD3870 Iceq Turbo X olacaktı iki tane... Offff

O zaman buna artık kasa denmez, dense dense şey denirdi...
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: Fettah34

Kasa harbiden çok güzelmiş..

|
    |
    Q6600@3.8G__1.385v__Vid1.2125v_Thermalright Ultra-120 Extreme__ 2x NANOXIA FX12-1250 __DFI Lanparty DK P35-T2RS__Crucial Ballistix Tracer 2*2Gb_HİS 5850 Cooling_Thermalright HR-03 GT ___Sandisk 120GB Extreme SSD __ 22'' Samsung SyncMaster T220 __Logitech MX1000 _Logitech G15___ Nova Killer __GIGABYTE 3D AURORA 570 Case_ Silverstone Olympia 850W

Windows 7 x64

• Teğmen
    236 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Fettah34

Kasa harbiden çok güzelmiş..

darbeli matkap
    |
    |

Orjinalden alıntı: mamoogul

Bende bu kasaya yada 3D MARS olanına bakıyorumda buda iyiymiş,

bir şey soracagım yalnız,bu sizinn kasada arkada üste 2 fan arka altta 1 fan ve üstte 1 fan yan şeffaf kapaktada 1 fan var bunlar orjinalinde varmıydı sizmi taktınız,ve fanlar ayarlanabiliyormu,kasanın içinin sogutması nasıl

Bekliyorum
    |
    |
    Hayırlı olsun. Ayrıca tebrikler, çok iyi bi seçim yapmışsın. Bende de siyah olanı var. Resimlerini çektikten sonra yarın ben de toplayacağım. O kadar kasaya baktım, inceledim, bu kasa gibisini göremedim. Enermax Chakra bu kasanın yanında kuru teneke gibi kalıyor valla.
    Hatta kasanın ön kısmına tuttuğun takımı veya kendi adını da yazıp koyabilirsin. Gece karanlığında süper görünür. Bir de aşağıda fazlalıklar için bir kutu yapmışlar. Çok iyi düşünülmüş bir aksesuar bence. Böylelikle dağınıklığı toparlayabiliyorsun. Arkadaki fanların rengi nefis (açık mavi), görür görmez bayılmıştım. Yarın ben de resimleri koyacağım inşallah. Güle güle kullan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi finansmen1 -- 15 Ocak 2008; 21:46:38 >
    |
    |

"Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır!" M.K.ATATÜRK
    |INTEL i7 6700k 4,00@4,00 Gunluk|.| ASUS Maximus Hero VIII Z170 Anakart|.| GSKİLL TridentZ2x8Gb DRR4 3200Mhz|.| MSI GTX980ti Golden Edition 6GB |.| SAMSUNG 950 pro m.2 SSD 256 Gb|. | SAMSUNG 850 EVO 120 Gb|. | OCZ Vertex2 100 Gb|. |SAMSUNG 250 GB SATA2 8 MB|.|SAMSUNG 250 GB SATA2 8 MB|.|SEAGATE 320 GB SATA2 8 MB|.| ANTEC Nineteen Hundred Kasa|.|THERMALTAKE Toughpower QFan 750W|.|Cooling By SILVERSTONE Tundra TD03-E|.| PHILIPS 238C4Q IPS|. |Daily LOGITECH V450 Nano|.|Gamer LOGITECH G9|.| PSP 3004 Gran Tourismo|. | PS3 350 Gb|.| PHILIPS 46PFL9705|. ||SAMSUNG NX300|.| SAMSUNG [color=black

• Yarbay
    8822 Mesaj
    Kasa gerçekten güzel ama yandan da fan olsaymış daha iyi olurdu!!!
    |
    |
    çok cıks bişi
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: max975

Var ya şeffaf olan yan kapakta
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: mamoogul

quote:

Orjinalden alıntı: max975

Var ya şeffaf olan yan kapakta

tt bt ın fanı yan kapakta yok
    |
    |
    Volkswagen
    MacBook Air
    Airpods
  • Yarbay
    7311 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: finansmen1

Hayırlı olsun. Ayrıca tebrikler, çok iyi bi seçim yapmışsın. Bende de siyah olanı var. Resimlerini çektikten sonra yarın ben de toplayacağım. O kadar kasaya baktım, inceledim, bu kasa gibisini göremedim. Enermax Chakra bu kasanın yanında kuru teneke gibi kalıyor valla.
    Hatta kasanın ön kısmına tuttuğun takımı veya kendi adını da yazıp koyabilirsin. Gece karanlığında süper görünür. Bir de aşağıda fazlalıklar için bir kutu yapmışlar. Çok iyi düşünülmüş bir aksesuar bence. Böylelikle dağınıklığı toparlayabiliyorsun. Arkadaki fanların rengi nefis (açık mavi), görür görmez bayılmıştım. Yarın ben de resimleri koyacağım inşallah. Güle güle kullan.

sanada hayırlı olsun. sende epey incelemişsindir almadan. gerçekten kasanın çok artıları var. görsel olarak şekil itibari ile göz dolduruyor. ( ben biraz Land rower e benzettim) kasada hiç civata kullanılmıyor montaj esnasında, HDD bölümleri çok uygun yerde ayrıca HDD için önde gene mavi 12cm lik everflow kaliteli ve çok sessiz fan var.19db. önceki kasada HDD 38-40c iken su anda 29-31c arası geziyor. arkada 2x120mm lik fan olması çok büyük bir avantaj. su soğutma için kasada hortum çıkışları hazır 240mm lik radyatör hemen taklabilir durumda. yan kapak için hem şeffaf cam mika hemde kendi orjinal boyasında delikli ızgara geliyor isterseniz takabiliyorsunuz 2 seçim sunmuşlar.geniş bir kasa. bana göre tek eksi yanı şeffaf çama büyük bir fan konulabilirdi grafik kartını soğutmak için
    |
    |

Windows 7 x64

• Yarbay
    6460 Mesaj
    Hayırlı olsun hocam. Çok güzel kasa.

Fiyatı ne kadar bu kasanın? Yakında zamanda Xclio A380 almayı düşünüyordum ama bu kasa epey ilgimi çekti.
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: 007Fatih

Fiyatı ne kadar bu kasanın? Yakında zamanda Xclio A380 almayı düşünüyordum ama bu kasa epey ilgimi çekti.

hocamben 259ytl ye aldım
    |
    |

Windows 7 x64
  • Yarbay
    9647 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: 865pe

quote:

Orjinalden alıntı: 007Fatih

hocamben 259ytl ye aldım

ben 200'e
    |
    |

• Yarbay
    4117 Mesaj
    @helsloot hocam nerden aldın o fiyata söle biz de alalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALPEREN A. -- 16 Ocak 2008; 0:25:26 >
    |
    |
    @helsloot
    Herkese günaydın. Dün büyük bir hevesle sistemi toplamaya koyuldum. İncelemelerde kullanılmak üzere her bir bileşenin resimlerini falan çektim. Yüzlerce poz. Fakat sistemi çalıştırmaya gelince çalışmadı. Kabloları tek tek çıkardım, pinleri falan kontrol ettim, yok, çalışmıyor. PSU High Power 560, ona elektrik gidiyor fakat sistem açılmıyor. Bu sefer ön kapağı çıkarıp, power düğmesini kontrol etmek geldi aklıma. Ön kapağı çıkarınca power ve reset düğmelerinin arkasına herhangi bir butonun denk gelmediğini farkettim. Daha önceki kasam Aopen, tam power ve reset düğmelerinin arkasına ufak butonlar geliyor, ön paneli çıkarınca da bu düğmelere basarak sistemi çalıştırabiliyorsunuz. Fakat Gigabyte'da bu butonlar yok. Acaba ayrıca takmam gereken bişiler mi var? Aklıma kasanın hatalı üretim olabileceği de gelmiyor değil. Ön panel olmadan kasayı çalıştırdığınıza göre bir düğme gibi bişiy olmalı. Ayrıca diyelim ki sistemi açıkta kurdum, kasaya monte etmeden. Bu durumda sistemi çalıştırmak için ne yapmam gerekiyor. Bana bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
    |
    |

"Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır!" M.K.ATATÜRK
    |INTEL i7 6700k 4,00@4,00 Gunluk|.| ASUS Maximus Hero VIII Z170 Anakart|.| GSKİLL TridentZ2x8Gb DRR4 3200Mhz|.| MSI GTX980ti Golden Edition 6GB |.| SAMSUNG 950 pro m.2 SSD 256 Gb|. | SAMSUNG 850 EVO 120 Gb|. | OCZ Vertex2 100 Gb|. |SAMSUNG 250 GB SATA2 8 MB|.|SAMSUNG 250 GB SATA2 8 MB|.|SEAGATE 320 GB SATA2 8 MB|.| ANTEC Nineteen Hundred Kasa|.|THERMALTAKE Toughpower QFan 750W|.|Cooling By SILVERSTONE Tundra TD03-E|.| PHILIPS 238C4Q IPS|. |Daily LOGITECH V450 Nano|.|Gamer LOGITECH G9|.| PSP 3004 Gran Tourismo|. | PS3 350 Gb|.| PHILIPS 46PFL9705|. ||SAMSUNG NX300|.| SAMSUNG [color=black

• Yarbay
    5147 Mesaj
    Cevap yok mu arkadaşlar?
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.