Şimdi Ara

--Ghost X--(yardım ve rehber paylaşım noktası)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
3.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    oyunda yeniyim 2 lvl oldum ama hiç türkle karşılaşmadım öğrenmek istedigim tonla şey war bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim
    nick:RainHearth
    sorularım var size cevaplarsanız minnetar olurum
    1-nano botu nasıl evole ediyoruz yani geliştirip değiştirebiliyoruz
    2-giysiler vb. itemler nerden temin ediliyor
    şimdiden teşekkürler daha önce benim hiçbi oyunda görmedigim bir konsepte sahip bir oyun video herşeyi anlatır sanırsam

oyun hakkında hiçbir türkçe kaynak bulamadım ama kısaca anlatmam gerekirse oyunda 3 tane farklı class nanobotdan birini seçiyoruz bu karakter yaratma ekranında değil tutorial tarzı ilk bölümde seçiliyor nanobotları sağdan sola özellik olarak söylersek
    ilk olarak pencesi olan nanobotla birleştigimizde elimizde pence tarzı birşey oluşuyor benim hoşuma gitmedi ama gelişince cok güçlü oluyor
    ikinci olarak ortadaki üstünde ve altında uzantılar olan nanobot iki elle tutulan bir kılıça dönüşüyor ve yüksek atak+fazla moba vurabilme sağlıyor azcıkda yavaş
    üçüncü olarak üstünde uzantısı olan nanobot bu tek elle tutulan bir kılıc oluyor hızlı ama atagı dügerlerine göre daha az yine aynı şekilde fazla moba vurabiliyoruz ama digerlerine göre yine daha az bir oranla bu classla ilgili yaptıgım bir analiz doğru mu bilmiyorum ama anladıgım kadarıyla diyelim ileriki seviyelerde çift kılıç veya kılıç kalkan şekline dönebilmemiz
    oyunda nanobotları değiştirebiliyor veya soldaki 2 tane slota 2 nanobot daha koyup 3 nanobot kullanabiliyoruz değişimli olarak tabiki
    anime tarzı grafikleri var ama cok iyi grafiklere sahip değil canınız sıkıldıgında girip oynayabileceginiz bir oyun mission sistemi sie cok güzel odalar şeklinde diye biliriz ama oyuncu sınırı ve bekleme yok ister tek başınıza görevleri alıp tek tek yapıyorsunuz(örnek:mission 1 haritasında 9 tane görev var ama cok kolay)ister başkalarını bekleyip gruplar kurarak oynaya biliyorsunuz bir lobby yok oyunda
    benimde bilmedigim birçok şey var eğer oyun hakkında bilgisi olan arkadaşlar rehber hazırlarlarsa çok iyi olur lakin birşeyler bilsem ben hazırlıyıcam ama mevcut bilgilerim buna el vermiyor beğenmeniz umuduyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siber_batu -- 29 Ağustos 2009; 0:46:20 >

• bende burdan gördüm oyuna başladım 1bucuk saatte indirdim bu tür oyunları sevmesemde hoşuma gitti baya giysiLeri falan shop mağazaların oldu yer vbar ordan alIyorusda evoLveyide öreninirs bişekiLde ya:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sLeight

bende burdan gördüm oyuna başladım 1bucuk saatte indirdim bu tür oyunları sevmesemde hoşuma gitti baya giysiLeri falan shop mağazaların oldu yer vbar ordan alIyorusda evoLveyide öreninirs bişekiLde ya:D
    oyunu indirdim bende fakat maile aktivasyon kodu falan gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quirah

oyunu indirdim bende fakat maile aktivasyon kodu falan gelmiyor

Alıntıları Göster
    üye oLurken Bizz member deiLde personel memberdan üye olmamız gerekio sanırım ben Ordan oLdum ordan oLunca maiL falan gelmio
  • quote:

üye oLurken Bizz member deiLde personel memberdan üye olmamız gerekio sanırım ben Ordan oLdum ordan oLunca maiL falan gelmio

Alıntıları Göster
    tamam hallettim ya ben nickname ile login olmaya çalışıyormuşum launcherda update yapıyor şuan birazdan oyundayım
  • quote:

tamam hallettim ya ben nickname ile login olmaya çalışıyormuşum launcherda update yapıyor şuan birazdan oyundayım

Alıntıları Göster
    oyun zevkLi birazda kasma olayı sıkıntılı gibi gözüküo :D daha iLk lwllerde zor sonrasını düşünemiom :D
  • quote:

oyun zevkLi birazda kasma olayı sıkıntılı gibi gözüküo :D daha iLk lwllerde zor sonrasını düşünemiom :D

Alıntıları Göster
    aynen oyun zevkli geldi bakalım daha 2 lvlim
  • quote:

aynen oyun zevkli geldi bakalım daha 2 lvlim

Alıntıları Göster
    oyun s4 un baya çalıntısı olmuş ama s4 baya zevkli bi oyundu bu s4 un tamamen yakın dövüş üzerine kurulmuş olanı olmuş. zevkli bi oyuna benziyo bi ara denicem :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Nameless_

oyun s4 un baya çalıntısı olmuş ama s4 baya zevkli bi oyundu bu s4 un tamamen yakın dövüş üzerine kurulmuş olanı olmuş. zevkli bi oyuna benziyo bi ara denicem :D

yazdığının ne kadar saçma olduğunun farkındamısın

s4 fps
    ghostx rpg

daha burdan yanlış oluyor olay.
  • quote:

quote:

yazdığının ne kadar saçma olduğunun farkındamısın

s4 fps
    ghostx rpg

daha burdan yanlış oluyor olay.

Alıntıları Göster
    Nida ' dan sonra deneyeceğim bu oyunu da ,
    Oyun CB mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: byalfa

Nida ' dan sonra deneyeceğim bu oyunu da ,
    Oyun CB mi?

Alıntıları Göster
    alfa aman sen deneme :D Jd gibi yapan sonra :D
  • quote:

alfa aman sen deneme :D Jd gibi yapan sonra :D

Alıntıları Göster
    :D Nida 98% bakalm nasılmış :P
  • quote:

adamlar tamamen yeni bir tür yaratmış durumda anime grafikleri görünce s4 aklına geliyor olabilir ama dün girdim en son s4e nanobot ve nanobotu kılıc vb. seylere dönüştürme olayı yoktu
    bu arada evoled hey 5 level de bir oluyor slotlara 2 tane daha nanobot koyma işide cok meşakatli bi dolu item biriktirip alıp bulup herneyse 1 tane nanobot yapıon ama en ezik seviye yapmak bile ölüm ilerde artık kasmak cok zor değil aslında görevlerde cok seri kasılıo birde oyundaki stall sistemi cabaldaki lady sistemi gibi itemi oraya istedigin fiyata koyuyorsun alırlarsa ne ala :D birde bu banka-market(bu stall mevzusu) shop center ın en sağında göremeyenler için söyledim banka cok işinize yarıcak benim yarıyor xD itemlere özellik basmak için acayip şekilli sarı-mavi-açık yeşil-yeşil küremsi etrafı atom gibi şekilleri fln olan itemleri giysinin üstüne atıyoruz xD benim tek sorunum para oyunda para kasmak bence gercekten cok zor dikkatli kullanmak lzm ilginiz için teşekkürler arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: siber_batu

quote:

adamlar tamamen yeni bir tür yaratmış durumda anime grafikleri görünce s4 aklına geliyor olabilir ama dün girdim en son s4e nanobot ve nanobotu kılıc vb. seylere dönüştürme olayı yoktu
    bu arada evoled hey 5 level de bir oluyor slotlara 2 tane daha nanobot koyma işide cok meşakatli bi dolu item biriktirip alıp bulup herneyse 1 tane nanobot yapıon ama en ezik seviye yapmak bile ölüm ilerde artık kasmak cok zor değil aslında görevlerde cok seri kasılıo birde oyundaki stall sistemi cabaldaki lady sistemi gibi itemi oraya istedigin fiyata koyuyorsun alırlarsa ne ala :D birde bu banka-market(bu stall mevzusu) shop center ın en sağında göremeyenler için söyledim banka cok işinize yarıcak benim yarıyor xD itemlere özellik basmak için acayip şekilli sarı-mavi-açık yeşil-yeşil küremsi etrafı atom gibi şekilleri fln olan itemleri giysinin üstüne atıyoruz xD benim tek sorunum para oyunda para kasmak bence gercekten cok zor dikkatli kullanmak lzm ilginiz için teşekkürler arkadaşlar

Alıntıları Göster
    evet Bende Şimdi nano 5 lwl Olunca o yanda yukardaki nano resmi yeşil oLuo basınca evrim geçirio :D evrim geçirirkende söylediği şey amann vücudumm dioo şapadak kolları cıkıo :D:D

edit arkadaşLar oyunun forumunda şöle bi Konu buLdum nanoların kaç lwlde evrim geçirdine dair resimLi bi konu
    http://ghostx.gamengame.com/bbs/ArticleView.jce?gotoPage=1&bbsidx=7&search=0&keyword=&filter=-1&contentIdx=1975
    linkden bakabiLrsniz ayrıca yanlış anlamadıysam umarımki yanlış anladım 10 lwlden itibaren nanoLara evrim geçirtmek için 2 çeşit nano istior sanırım :S 2 nanoyu combine edio gibi bişi :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sLeight -- 26 Ağustos 2009; 18:40:09 >

• quote:

evet Bende Şimdi nano 5 lwl Olunca o yanda yukardaki nano resmi yeşil oLuo basınca evrim geçirio :D evrim geçirirkende söylediği şey amann vücudumm dioo şapadak kolları cıkıo :D:D

edit arkadaşLar oyunun forumunda şöle bi Konu buLdum nanoların kaç lwlde evrim geçirdine dair resimLi bi konu
    http://ghostx.gamengame.com/bbs/ArticleView.jce?gotoPage=1&bbsidx=7&search=0&keyword=&filter=-1&contentIdx=1975
    linkden bakabiLrsniz ayrıca yanlış anlamadıysam umarımki yanlış anladım 10 lwlden itibaren nanoLara evrim geçirtmek için 2 çeşit nano istior sanırım :S 2 nanoyu combine edio gibi bişi :S

Alıntıları Göster
    İndiriyorum bakalım nasılmış :)

• quote:

malesef yanlış anlamamışsın veya ikimizde yanlış anlamışısızdır umarım lütfen öyle olsun şimdi onları bulda şey ettirde oyundan soğurum walla ama yinede daha o levele gelmedik eğlencemize bakalım

• quote:

quote:

malesef yanlış anlamamışsın veya ikimizde yanlış anlamışısızdır umarım lütfen öyle olsun şimdi onları bulda şey ettirde oyundan soğurum walla ama yinede daha o levele gelmedik eğlencemize bakalım

Alıntıları Göster
    Yerden drop oLarak Nanobot düşüyo ayrıca şu duaL nanoyu nası yapıcaz bunu söleyebilcek varmı :D

• quote:

Yerden drop oLarak Nanobot düşüyo ayrıca şu duaL nanoyu nası yapıcaz bunu söleyebilcek varmı :D

Alıntıları Göster
    dual nano için arkadaşın verdigi linke bak derim ama kolay kolay yapılmaz yerden düşen nanobotlar ilk sectiklerinin 1 levelleri ilk başta öyle düşüyor ve direk kullanamıosun materiallerle seedi açman gerekiyor seede sağ tıklarsan liseteye eklenir ordan neler istedigine bakabilirsin ama tahmin ettigimiz gibiyse zor artık ne diyim

• quote:

dual nano için arkadaşın verdigi linke bak derim ama kolay kolay yapılmaz yerden düşen nanobotlar ilk sectiklerinin 1 levelleri ilk başta öyle düşüyor ve direk kullanamıosun materiallerle seedi açman gerekiyor seede sağ tıklarsan liseteye eklenir ordan neler istedigine bakabilirsin ama tahmin ettigimiz gibiyse zor artık ne diyim

Alıntıları Göster
    bendee gelioorumm

• quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

bendee gelioorumm

Alıntıları Göster
    Paketleri Yüklüyor... Bi Deniyelim
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.