Binbaşı
14 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşalar.

Yeni toplayacağım bilgisayarda GTX660TI olacak.
2 tane VGA çıkışlı monitörüm var.
Bu ekran kartında HDMI çeviricisi olmadan, sadece DVI-I ve DVI-D çıkışlarını VGA'ya çevirerek sorunsuz bir şekilde kullanabilir miyim?

Kartta bulunan çıkışlar:
DisplayPort
Dual Link DVI-D
Dual Link DVI-I
HDMI

Şimdiden teşekkürler.

http://www.nvidia.com.tr/object/geforce-gtx-660ti-tr.html#pdpContent=2

http://www.avadirect.com/images/items/VCX-ASU-GTX660TIDC22GD5.jpg


EfsaneCraft; lagsız, ücretsiz Türk Minecraft sunucusu arayan Minecraft oyuncularının imdadına yetişiyor!

EfsaneCraft, son yıllarda oldukça popüler olan Minecraft'ın bir Türk sunucusudur. EfsaneCraft'ın diğer Minecraft sunucuları yerine tercih edilmesinin başlıca sebepleri; Ücretsiz olması, oyunda lag olmaması, ilgili yöneticileri, iyi dengelenmiş oyun düzeni, yüzde yüz Türkçe olması ve yoğun ilgi gösteren oyunculara sahip olmasıdır. Bunların dışında Türkiye'de yeterli kapasiteye ve kaliteli bir yapıya sahip olan tek Minecraft sunucusu olması da oldukça önemli bir özelliğidir.EfsaneCraft ile Minecraft'ta PvP Deneyimi

EfsaneCraft ile Minecraft'a yeni bir boyut geliyor. Minecraft'ı sadece ev yapma ve hayvan yetiştirme oyunu olarak görüyorsanız henüz hiç EfsaneCraft oynamamışsınız demektir. EfsaneCraft'ta oyuncular hem ev yapabiliyor hem hayvan yetiştirebiliyor hem de diğer oyuncularla PvP yapabiliyorlar... PvP için oluşturulan özel alanlarla EfsaneCraft, oyuncularına eşsiz bir PvP deneyimi sunuyor.Survival, Türkçe, Etkinlik Dolu ve PvP Yapılabilen Minecraft Suncusu: EfsaneCraft

EfsaneCraft, survival bir sunucuda oynamak ve aynı zamanda PvP yaparak oyundan keyif almak isteyenler için açılmış bir Minecraft survival sunucusudur. Minecraft'a üye olmaya gerek duymadan direk EfsaneCraft.com üzerinden oyun IP adresiyle bağlanılarak kolayca erişilebilir bir Minecraft Türk sunucusu olması da oyuncuların hızlı üye olması ve rahatça oyuna başlayabilmesi açısından oldukça önemlidir. Ayrıca EfsaneCraft yöneticileri her hafta farklı bir alanda çeşitli etkinlikler düzenleyerek Minecraft'ı daha keyifli bir oyun haline getiriyor. EfsaneCraft etkinliklerinden bazılarını aşağıda görebilirsiniz.

EfsaneCraft Özel Etkinlikleri:

PvP Alanındaki Etkinlikler: Savaşlar (Kale Savaşları, Açık Alan Savaşları ve Arena Savaşları.), Baskınlar, Düellolar ve Clan Savaşları
Ekonomik Etkinlikler: Yöneticiyi Bulma Etkinliği (Haritada gizlenen yöneticiyi bularak bazı hediyelere sahip olabileceğiniz bir etkinlik.), Hediye Kapma Etkinliği ve Özel Blok Kırma Etkinliği (Haritada belirtilen bir noktada bir çok değerli eşya bloklar halinde dizilir ve kapışma başlar.).
PvE Etkinlikleri: Özel Boss Arenası Etkinliği (Tüm oyuncular özel boss arenasına davet edilir ve daveti kabul ederek arenaya gelen oyuncular çok değerli eşyalar için oyunun en güçlü boss'larıyla kıyasıya mücadeleye başlar.), Boss Kalesi Fethetme (Normalde kapalı olan boss kaleleri açılarak oyunculara duyurulur ve kendine güvenen oyuncular kaleyi aşağıdan yukarıya doğru fethederek büyük boss'u kesmeye çalışır.) ve Ormandaki Boss Etkinliği (Vahşi bir boss ormanda gizlenir ve oyuncuların onu bulmasını bekler. Boss'u bulan oyuncular zorlu bir mücadelenin ardından çeşitli ödüller kazanır.).

EfsaneCraft'taki bu etkinlikler sürekli oyuncuların yönlendirmelerine göre güncellenmekte ve oyunculara daha iyi bir oyun sunulmaya çalışılmaktadır. Ayrıca Minecraft son sürümü kullanılarak yapılan EfsaneCraft sunucuları, özel serverlarda hem yedek alınarak hem de hızlı bağlantı sağlanarak yayınlanmakta ve oyuncuların emekleri en iyi şekilde korunmaktadır.EfsaneCraft'ın Bazı Özellikleri:

IP Adresi: 185.12.111.6

EfsaneCraft Resmi Web Sitesi: EfsaneCraft.com

7/24 online sunucu
Sürekli aktif ve ilgili yöneticiler
Tam 52 adet plugin
PvP sürekli açık
MobArena, DevArena, Kazialani ve Market gibi bir çok warp
/mail send Nish komutunu kullanarak kolayca yöneticiye ulaşılabilir

EfsaneCraft'ın tek eksiği sizsiniz!

Hepimiz internet sitelerimizde reklam yayınlıyoruzdur ancak sitelerimiz ne kadar hit alırsa alsın reklamlardan aldığımız ücret bunu bir iş gibi görmemize engel olup emeğimizin karşılığı olmamakta bu yüzden webmasterların düşük reklam ücreti sıkıntısına bir çözüm bulduk ve Webmaster dayanışma zincirini kurduk.

Sistemimiz henüz yepyeni ve hizmete açılalı daha 2 hafta bile olmadı ama şimdiden onlarca dayanışmacımız var!

aramıza katılarak reklam gelirlerinizi yükseltmek isterseniz e-mail göndermeniz yeterlidir.

cihatkisa@gmail.com
Selam arkadaşlar, 3-4 gün içerisinde bir arkadaşıma oyun laptobu almam lazım. Maximum 2.000 tl fiyatında olcak. İsteğim yeni çıkan oyunları rahatlıkla oynatabilmesi ve uzun süre idare etmesi. Araştırmalarım sonucu asusun x77 adlı bir laptobu 2010 ocakda çıkmış, oyun için onu öneriyorlar, fakat nette aradım taradım satılan bi yer bulamadım. İllaki asus x77 olcak die bişey yok :) bana öneride bulunabilirmisniz?

şunu buldum ama sizce nasıl?
http://www.vatanbilgisayar.com/packard-bell-tj75-jo-112tk-tj75-core-i5-430m-2.26-ghz-3072mb-320gb-dvdrw-15,6-1024mb-hd5650-bt-cam-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=44086
Evet arkadaşlar oyunda yeni sayılırım...
Bir çok farklı realmda 20 30 lvle kadar çeşitli sınıflarda karakterler kasdım, en son karar verdimki Paladin benim için yapılmış
Şuanda sonuna kadar devam etmeye karar verdiğim Xavius realmında, bana yardımcı olacak, oyun içinde sohbet ortamı olacak, sıkılmamı önleyecek bir Türk Guildi arıyorum
Teşekkürler
Öncelikle bir paket ve crack kurmanız gerekecek

Paket:
http://www.oyunsohbeti.com/download/Titan_patch_1.01.rar
Crack:
http://www.oyunsohbeti.com/download/Crack_Titan_1.01.rar

Rar şifreleri:www.oyunsohbeti.com

Dosyaları rardan çıkarın, paketi kurun ve crack yapın.
Daha sonra hamachiyi açın, ağa bağlanın.
Ağa bağlandıktan sonra Başlat > Ağ Bağlantılarım > Ağ Bağlantılarını Görüntüle > ve internet bağlantınızı devredışı bırakın.
Oyuna girin Multiplayer > LAN/Direct IP > Nickname yazın ve oka basın, sonra oyunu aşağıya alın ve internet bağlantınızı etkinleştirin.
Hamachi'nin yeniden bağlanmasını bekleyin, bağlandıktan sonra oyuna dönüp Host tuşuna basarak odayı kurabilirsiniz.
Odaya girecek diğer arkadaşlarımızda aynı işlemi yaptıkları taktirde LAN Games bölümünde odayı kuran arkadaşımızın odasını göreceklerdir.

İyi oyunlar arkadaşlar;)
Dünyanın en popüler internet oyunlarından World of Warcraft, boşanma davalarında karı-kocaların miras paylaşımına kadar konu olan yeni nesil bir bağımlılık türü.

İlk olarak 1994 yılında hayatımıza giren World of Warcraft; ya da daha popüler ismiyle WoW bugün 14 milyona yakın abonesinin halen her gün oynadığı bir sanal dünya. Her kişinin belirli bir karakteri canlandırdığı oyunda seçtiğiniz ırk ve göreve göre kendinizi geliştirebilmek için sürekli çalışması, kimi zaman da savaşması gerekiyor.

İşte genellikle WoW’un internet ve oyun bağımlılığıyla ilgili haberlere konu olmasına yol açan bu mecburiyet ilk defa bir polis takibinde işe yaradı. Uyuşturucu bulundurma ve satma suçlarından hakkında 2007 yılında tutuklama kararı çıkan Alfred Hightower adlı bir Amerikalı uzun süren takibe rağmen yakalanamadı ve ülkeyi terk etmeyi başardı. Takibi sürdüren polis Hightower’ın sıkı bir WoW oyuncusu olduğu bilgisine ulaştı. Kendisi de aynı oyunu oynayan Müfettiş Matt Roberson oyunun sanal dünyasında Hightower’ın peşine düştü.

Oyun içinde suçluyu bulan polis memuru takma adını oyunun üretici ve yöneticisi Blizzard firmasına verdiğinde kısa sürede aradığı kişinin IP numarasını, kullanıcı adı ve şifresini ve bağlandığı ülkeyi öğrendi.

Kanada’da tutuklanan Alfred Hightower cezasını çekmek üzere ABD’deki bir hapishaneye yerleştirildi. (http://worldofwarcraft.com)

Alıntı:http://www.oyunsohbeti.com/forums/wow_haberler/1954-torbaci_avi_wowda_son_buldu.html

Pekte inandırıcı gelmedi ama?
Öncelikle merhaba. Arkadaşlar bir arkadaşa laptop alacağız yardımcı olursanız çok sevinirim.
4 - 5 seneye çıkacak olan oyunları en yüksek performansta olmasada rahat oynatabilecek ve 1750 - 2250 TL arası bir sistem olsun istiyorum.
Bilmiyorum belkide söylediğim fiyata böyle bir laptop bulunmaz

Teşekkürler...
Tüm AoM-X Oyuncularını bu etkinliğe davet ediyoruz ancak sadece bir kişi (en iyi olan) nin kazanıcağınıda bilmenizi isteriz :)

Turnuvalar Hamachi üzerinden yapılacaktır.
Hamachi Ağları ve Şifreleri:
1. Ağ Adı: aom-x
2. Ağ Adı: aom-x2
3. Ağ Adı: aom-x3
Ağ Şifreleri: 123
Ağlara 1. ağdan katılmaya başlayınız. Birinci ağ dolarsa alternatif ağları kullanabilirsiniz.

Hamachi Hakkında Bilgi Edinmek için Linkleri Ziyaret Ediniz.

Hamachi Nedir? (Kurulumu ve Kullanımı):
http://www.oyunsohbeti.com/forums/genel/hamachi/546-hamachi-nedir-kurulumu-ve-kullanimi-full-rip-tek-link-oyun-indir.html

Hamachi'den Age of Mythology The Titans oynamak:
http://www.oyunsohbeti.com/forums/genel/hamachi/547-hamachiden-age-mythology-titans-oynamak-full-rip-tek-link-oyun-indir.html

Organizatör:
Oyun Sohbeti
Tür: Parti - Yerel Ağ içinde Oyun Partisi
Ağ: Küresel
Ücret: ÜCRETSİZ!
Tarih: 26 Eylül 2009 Cumartesi
Zaman: 18:00 - 23:55
Yer: İstediğiniz HERYER
Telefon: 05056755975
E-posta: visionfilmclub@hotmail.com

Turnuvayı Facebook'tan takip edebilirsiniz:
http://www.facebook.com/group.php?gid=2383439594#/event.php?eid=148975649296
Oyunun yapımcı ve dağıtımcı firması Zemi Interactive, oyuna yeni başlayanlar için bir etkinlik düzenliyor.
Yapılan açıklamaya göre, 28 Ağustos’ta başlayacak olan etkinlikte, düşük seviyedeki ve oyuna yeni başlayan oyunculara özel hediyeler kazanma şansı tanınacak. Yani 4Story'e başlayacaksanız tam zamanı Oyunun internet sitesine ulaşmak içinhttp://global.4story.com


alıntı:http://www.oyunsohbeti.com/forums/showthread.php?p=87#post87
Hakkında
Konum: İstanbul,Üsküdar
Meslek: Grafiker
İlgi Alanları: Web Tasarım
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Mesaj Sayısı: 1.647
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.126
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.353.786 (Bu ay: 242)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.