Şimdi Ara

GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.038
Cevap
79
Favori
258.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tek kelimeyle harika gözüküyor. Çok umutluyum bu oyundan. Mutlaka oynanmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 ün son özel oyunu türkçe çıkmazsa yıkarım ortalığı, 3 senedir aç küpek gibi bekliyorum şu oyunu
  • Far Cry gibi bölge ele geçirme olsa bile hayvani derecede yine zevk verecektir, zaten her Ana ve Yan görevlerde oyuncuyu sıkmamak adına çeşitliliği olabildiğince arttırmaya çalışacaklardır Sucker Punch, Grafikler ise, Downgrade değil kesinlikle, yoğun bir oyun olmasından ziyade, Doğa odaklı oyun, yani NPC gibi şeyleri çok göremeyeceğimiz için, genel olarak stabilize çalışacaktır, buna eksik bile denmezken (çünkü oyunun teması bu) Sucker Punch yine de yan gelip yatmayıp, nasıl daha fazla öğe'yi canlandırabiliriz diye onun hesabını yapmış, Yani diyeceğim, oyun zaten efsane olacakta, ben daha çok Downgrade mevzusuna değinmek istedim, Rockstar Red Dead Redemption 2 yerine, Gta 6'yı çıkarmış olsaydı mesela, o grafiklerde FPS düşmesinden oyunu oynayamazdık, Rockstar bu şekilde akıllılık yaptı işte, Sucker Punch'de bunları gayet iyi biliyor ki, istedikleri oyunu yapıyorlar şu an, yani anlayacağınız, mükemmel denk getirildi ve eşsiz bir oyun bizi bekliyor, Gece mısır tarlasında koşturduğumuz sahneler neydi öyle be? Peki çadırların, kıyafetlerin, her ortamın, kusursuz şekilde aynı tarihte ki gibi yansıtılması? Çok orjinal, benzersiz bir oyun deneyimi yaşayacağız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsushima -- 18 Aralık 2019; 22:49:47 >

• Şu güzelim oyunun resmi ağızlardan Türkçe olacağı haberini almayı bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

Şu güzelim oyunun resmi ağızlardan Türkçe olacağı haberini almayı bekliyorum.
    Olacaktır inşallah hocam herşeyden önce M.Yiğit yok artık yüzden bir sııkıntı çıkmaz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Tsushima

Far Cry gibi bölge ele geçirme olsa bile hayvani derecede yine zevk verecektir, zaten her Ana ve Yan görevlerde oyuncuyu sıkmamak adına çeşitliliği olabildiğince arttırmaya çalışacaklardır Sucker Punch, Grafikler ise, Downgrade değil kesinlikle, yoğun bir oyun olmasından ziyade, Doğa odaklı oyun, yani NPC gibi şeyleri çok göremeyeceğimiz için, genel olarak stabilize çalışacaktır, buna eksik bile denmezken (çünkü oyunun teması bu) Sucker Punch yine de yan gelip yatmayıp, nasıl daha fazla öğe'yi canlandırabiliriz diye onun hesabını yapmış, Yani diyeceğim, oyun zaten efsane olacakta, ben daha çok Downgrade mevzusuna değinmek istedim, Rockstar Red Dead Redemption 2 yerine, Gta 6'yı çıkarmış olsaydı mesela, o grafiklerde FPS düşmesinden oyunu oynayamazdık, Rockstar bu şekilde akıllılık yaptı işte, Sucker Punch'de bunları gayet iyi biliyor ki, istedikleri oyunu yapıyorlar şu an, yani anlayacağınız, mükemmel denk getirildi ve eşsiz bir oyun bizi bekliyor, Gece mısır tarlasında koşturduğumuz sahneler neydi öyle be? Peki çadırların, kıyafetlerin, her ortamın, kusursuz şekilde aynı tarihte ki gibi yansıtılması? Çok orjinal, benzersiz bir oyun deneyimi yaşayacağız
    İyide sen kimsin ? Adamlar kendi oyununu böyle savunamaz ismini bile tsushima yapmış

• Ne atmosfer yapmışlar be.Uzun süre sonra heyecanlandım, playStation yeni bir klasik kazanıyor sanırım.Bana tenchu,onimusha dönemlerini yaşatsın yeter

• Tsushima kullanıcısına yanıt
    Kıyafetlerin, ortamın döneme uygun olduğunu nereden biliyorsun? Japonolog veya uzakdoğu tarihçisi falan mısın? Kaldı ki onlar bile böyle kesin bir dille konuşamazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raskanikovv

İyide sen kimsin ? Adamlar kendi oyununu böyle savunamaz ismini bile tsushima yapmış

Alıntıları Göster
    "İsmini bile tsushima yapmış" diyen kişinin de Geralt adı altında bunları yazması güldürücü, diğer taraftan, istediğim şeyi, istediğim şekilde savunabilir veya kötüleyebilirim, bu seni de, kimseyi de ilgilendirmez ve haddi de değil, o yüzden boş yapmayı bırak ve üslubunu takın, sen kimsin diyor bana, sen kimsin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Olacaktır inşallah hocam herşeyden önce M.Yiğit yok artık yüzden bir sııkıntı çıkmaz :)

Alıntıları Göster
    Diğer oyunlarında Türkçe dublaja bile izin verdiklerine göre, Türkçe altyazı olur diye düşünüyorum.

• şu leş konsola nasıl böyle grafik yapıyorlar hayret yaw. ps5 de neler görücez kimbilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

Kıyafetlerin, ortamın döneme uygun olduğunu nereden biliyorsun? Japonolog veya uzakdoğu tarihçisi falan mısın? Kaldı ki onlar bile böyle kesin bir dille konuşamazlar.
    Yazdığım şeyler anlık heyecan ile yazılmış biraz abartı sözler olsa da, sen de abartmışsın, Orjinal durduğunu ve Dönemini gayet iyi yansıttığını söyleyebilirim, Az da olsa, o döneme ait gerçek kıyafetlerin, evlerin dahi nasıl olduğuna dair bilgiler ve görüntüler mevcut, 500'li yıllardan kalma şeyler dahi günümüzde erişilebiliyor olurken bunları yazman biraz saçma olmuş, bu adamlar o zaman kafalarına göre iş yapıp, rastgele tasarım mı yapıyorlar? bunun için Profesör Tarihçilerden yardım alınıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsushima -- 13 Aralık 2019; 18:25:59 >
  • Tsushima kullanıcısına yanıt
    Az veya çok döneme uygun yapılmış olabilirler ama o kadar kesin konuşman garip olmuş. Ayrıca oyunlarda popülist yaklaşımlar daha önde oluyor, bazı oyunlardaki boynuzlu miğferler gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu nesilde böyle görselliğe sahip oyunlar çıkabiliyorsa XSX ve PS5'de gözler bayram eder artık.

• O konularda sana katılıyorum kesinlikle, ama Ghost of Tsushima için konuşacak olursak, o tarz saçma ya da garip duran şeyler yok gibi

• Last of us 2 ve Ghost of tsushima gibi basit bir video oyunundan ziyade enfes ve orijinal bir hikayenin baş aktörü olmamıza izin veren bu 2 harika oyunu tam kapasite çözünürlük ve detay ile,4k 60fps ray tracingle oynamak için PS5in çıkışını bekleyeceklerdenim
    Böyle oscarlık film ayarında oyun yap canımı ye Sony

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smartboy38 -- 13 Aralık 2019; 19:50:32 >
  • Biraz önce tekrardan izledim videoyu.Muazzam bir oyun.Atmosfer aldı götürdü beni.
  • Atmosfer çok iyi ama yine adam akıllı gameplay göremedik. Combatı çok çok az gördük. Bunları da kısa sürede gösterirler umarım.
  • Türkçe altyazı olsa tadından yenmez çok iyi oyun.
  • Çok merak ediyorum bu oyunu ve oynamak istiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.