Şimdi Ara

GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.039
Cevap
79
Favori
258.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun nefis bir oyun olacak gibi görünüyor. Bu oyun ile aksiyon oyunları çağ atlayacak gibi.
  • Çok çok iyi gözüküyor.Umarım sadece far crydaki gibi kampla doldurmazlar haritayı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2020 Yaz aylarında geliyormuş ulan ne kadar sevindim anlatamam yazın geceleri mis gibi gider bu oyun.

2020 yılı yargı dağıtmaya geliyor enfes bir yıl bizi bekliyor.

şöyle çıkış sırasına göre sıralama yaptım ertelenme olmazsa

Ori and the Will of the Wisps 11 Mart 2020
    RE3 Remake - 3 Nisan 2020
    Cyberpunk 2077 - 16 Nisan 2020
    Dying Light 2 - İlkbahar 2020
    The Last of Us Part 2 - 29 Mayıs 2020
    Ghost of Tsushima - Yaz 2020
    Assassins Creed Ragnarok - 2020 Sonbahar
  • Gecenin en güzel sunumu olmuş müthiş bir deneyim bizleri bekliyor. Teşekkürler Sony biz oyuncuları böylesine özel yapımlarla buluşturduğun için.

• Oynanış yine havada kaldı, oynanış gibi duran kısımlar müthiş gözüküyor ama ne kadar gerçekçi, şaşkınlık verici derecede iyi gözüküyor çünkü, keşke direk bir oyun içi görebilseydik. Sekiro'ya yakın bir mekanik olmasını isterim, bence katana kullanımı konusunda Sekiro zirve nokta.

• quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Oynanış yine havada kaldı, oynanış gibi duran kısımlar müthiş gözüküyor ama ne kadar gerçekçi, şaşkınlık verici derecede iyi gözüküyor çünkü, keşke direk bir oyun içi görebilseydik. Sekiro'ya yakın bir mekanik olmasını isterim, bence katana kullanımı konusunda Sekiro zirve nokta.
    Karakterin ok attığı sahne vb. sahnelerde oynanış görüntüleri var. Karışım yapmışlar oyun içinden.
  • Türkçe altyazılı:

• PS4 Pro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 13 Aralık 2019; 13:54:5 >

• Oyunda ki atmosferler çok kaliteli, renk uyumu müthiş, ışıklandırma zaten uçuruyor kaliteyi, özellikle karlı bölüm dikkatimi çekti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu oyun last of us part 2den daha fazla heyecanlandırdı beni. Umarım sekiro gibi saçma bi zorluğu olmaz. Bitirmeden satmıştım sekiroyu...

• dimontales kullanıcısına yanıt
    Sucker Punch oyununda öyle bir şey olacağını sanmam, zorluk seviyeleri illa ki olacaktır.

• Çok güzel görünüyor
  • oyun kalite kokuyor inanılmaz bir oyun
  • Tam baba oyunlar çıkıyorken baba olacağım..
    Sanırım oyunlari oynamak için herkesten çok ben beklicem..
    Anca çocuk büyüyünce nasip olur oynamak

• 2013'de çıkan, o zaman bile tablet işlemcili diye dalga geçilen cihazın şu grafikleri vermesi inanılmaz.

• Yalnız Japonlar ne gurur duymuştur varya :)

Fromsoftware GOTY aldı birde bu oyun çıkıcak adamlar evlerinin camlarına kapak resmini asmıştır.
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    Stüdyo görsel bakımdan iyi işler yapıyordu zaten Second son onca şehir görüntüsüne ve npc'ye karşın iyi görünüyordu. Hele ağaç, çimen, orman ağrlıklı devamlı insanların olmadığı bir oyunda gelişen teknolojinin de etkisiyle bunu yapamazlarsa şaşırırdım. Tabi bu iyi görünümde oyunun görsel, sanatsal ekibinin de kalitesi çok büyük etken. Birde normal ps4 görüntülerine bakmak lazım bunlar sonuçta Pro'dan alınma.

Atmosfer güzel, umarım oynanış ve içerik olarakta tekrarı az bir oyun olur. Second Son tekrar konusunda biraz zayıftı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 13 Aralık 2019; 14:17:3 >
  • Türkçe altyazı resmi açıklama yapılmadı galiba sanırım gelmeyecek.

• tayo3327 kullanıcısına yanıt
    Türkçe altyazılı fragman yayınladılar.
  • tayo3327 kullanıcısına yanıt
    İnşaallah gelir, türkiyeden de bu oyun ilgi yüksek, hzd gibi olmaz umarım

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.