Şimdi Ara

Gezi Parkı Olaylarını Desteklemeyenler? (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
883
Cevap
9
Favori
26.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YUNANLILAR BUGÜN SAAT 5:30 DA ATİNA TÜRK BÜYÜKELÇİLİĞİNDE GÖSTERİ YAPIP TAKSİME DESTEK OLUCAKLARM

YUNANLILARIN DESTEKLEDİĞİ BİR EYLEMİ BENDE DESTEKLEMİYORUM

Gezi Parkı Olaylarını Desteklemeyenler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOMIX

quote:

Orijinalden alıntı: PLAYEREG

quote:

Orijinalden alıntı: _QruToN

quote:

Orijinalden alıntı: PLAYEREG

ilk başta destekliyordum hatta taksime desteğede gittim ama bu tepki benim için gezi parkından polis çekilip halka açıldığında bitmiştir.Şuan ortalık provakatör terörist anarşist ve iktidar düşmanı kesime kalmıştır bu yüzden polis şu saatten sonra ne yapsa haklıdır bu anarşistlere.Ambulans yakan polis arabası gördümü lince girişen anarşist grubun karşısındayım.Halk tepkisini gösterdi geri çekildi şuan sokaktaki halk değil

http://media.tumblr.com/fa56a6e18636c9981882802a775a828b/tumblr_inline_mnrfq9g4NO1qz4rgp.jpg

bu ne şimdi bu ne saçmalık?Bunun taksimdeki olaylarla ne alakası var?Millet yazın ortasında montla geziyor heralde

ayrıca bildiğim kadarıyla bu resimde türkiyede çekilmedi istanbulda hiç çekilmedi

londradaki gezipark protestosundan o fotoğraflar devamı;

*.londra kuzey avrupa da bulunur, bu iklimi hakkında fikir verir sanırım.

Ordaki insanlar aptal yada kör mü ? Orda o kadar insan Türk bayrağı açmış bir şerefsizde apo bayrağı açmış neden birşey yapmıyorlar gerçekten son zamanlarda anlam veremediğim çok fazla olay yaşanıyor artık ne bok yerseniz yiyin diyorum bu tür şeylere.

• Benim kasdettiğim Başbakan değil.Yanlış anlaşılmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Honey Badger

quote:

Orijinalden alıntı: DeLPhinuSs

quote:

Desteklemiyorum. Polisin mudahalesini az buluyorum

Az mı buluyorsunuz ? İsterseniz direk kurşun atsın . Sizde orda durup "kafasına sık kafasına dersiniz". Kesmezse sizi kimyasal silah kullansın. Şöyle sarin falan. O da yetmezse oy vermeyen %50 yi gaz odalarında yakalım olur mu ?

Teroristleri umursamiyoruz ve desteklemiyoruz.

Terorist dediğin kim açıklarmısın ? marjinal gruplar her kitlenin içinde vardır. Zamaninda şeriat isterrik diye ellerinde kılıçlarla gösteri yapan yokmuydu . su anda gösteri yapan herkese terrorist diyorsanız.yazık size

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• destekleyenler diye bir konu yok ,olsaydı muhtemelen kaldırılırdı çünkü ana konu var , bu konuda kaldırılmalı , isteyen istediğini ana konuda söylemeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakup13 -- 4 Haziran 2013; 16:36:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

İlk basta destekliyordum simdi desteklemiyorum asil tepki sandikta gosterilir

senin o sandık seçime doğru çeyiz sandığı olur bu günüde unutursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakup13

destekleyenler diye bir konu yok ,olsaydı muhtemelen kaldırılırdı çünkü ana konu var , bu konuda kaldırılmalı , isteyen istediğini ana konuda söylemeli

Yanlış, destekleyenler ana konuda zaten. Kendinden olmayanlara küfr ediyorlar. Hoş bu konuya gelip burayı da sabote etmeyi deneyeler mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihancndn -- 4 Haziran 2013; 16:34:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoLyZz!

Gezi Parkı'ndaki ağaç eylemini destekliyordum ama sonrasını desteklemiyorum.

En yakın seçimde de gideceğim AK Parti'ye oyumu vereceğim.

ağaç eylemimi iktidara geldiğinden beri binlerce ağaçı peşkeh çekmek için birilerine katleden akp ye 3 5 ağaç için bu kadar tepki haa :D sen akpye oy ver bencedee
  • Başta masumca başlayan ağaç eylemini destekliyordum fakat olaylar çığırından çıkınca eylemcilerin derdinin bambaşka olduğu anlaşıldı.

Kesinlikle desteklemiyorum, çok zarar verdi bu yaşananlar ülkemize.
  • Bu eylem kişilerin bu zihinlere taraf olanların nasıl bir çelişkide olduğunu anlayıp gerçeği görmesine vesile olduğuna inanıyorum. Bir zamanlar benim de farkettiğim gibi.

Bu zihniyet kadar ülkesini sırtından vuran olmadığını birkez daha ayyuka çıkardı. Faşist, anarşist, bozguncu, sabırsız yönlerini tarihte tekrar hatırlattılar. Kendi değerlerine ne kadar sahipsiz ve ahlaksız davrandıklarını gösterdiler. Bunların Cumhuriyet, Laiklik ve Demokrasi istemediği, istediği zaman istedikleri gibi davranacakları faşist bir muz cumhuriyeti istediklerini, kendi zihniyetine halk diyip geri kalan kocaman ülke insanlarını saymayacakları bir ülke istediklerini anlattılar bize. Hiçbir zulme maruz kalmadıkları halde nasıl mazlum edebiyatı yapılacağını, yalanlarla nasıl bir hayat yaşanılacağını da gösterdiler. O zihniyetlerle aramızdaki fark şu ki, biz Cumhuriyet olmadan Halka, Laiklik olamadan dine, Demokrasi olmadan da haklara sahip çıkarız ama o zihniyetteki insan bunların tümü varolduğu halde hiçbirine sahip çıkamıyor ve hatta kabullenemiyor. Sizin zihniyet çürük ve yalanlarla dolu iken halk zaten düzgün düşünmenizi beklemiyordu ki işbirlikçilerinizle beklentileri boşa çıkarmadınız. Hep yazdığım gibi tekrar yazacağım: Tarihte utançla anılacaksınız. Her zamanki gibi.

• Kesinlikle deskteklemiyorum
  • 10 senenin birikimi; vandalizimciler hariç. zarar taraflısı değilim sadece direniş ve sesimizi duyurma; farkındalılık yaratma çabası içerisindeyim.
  • Bu tesbitleriniz üzerine ancak şapka çıkarılır azizizim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihancndn

quote:

Orijinalden alıntı: yakup13

destekleyenler diye bir konu yok ,olsaydı muhtemelen kaldırılırdı çünkü ana konu var , bu konuda kaldırılmalı , isteyen istediğini ana konuda söylemeli

Yanlış, destekleyenler ana konuda zaten. Kendinden olmayanlara küfr ediyorlar. Hoş bu konuya gelip burayı da sabote etmeyi deneyeler mevcut.

Bizler iki güne kadar "hükümet istifa" dediğimizde linç ediliyorduk. Bakıyorum şimdi çark döndü, sanalda bile muhalefete tahammül edemiyorsunuz.

Ana konuda küfür ediyorlarmış. Oldu canım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Desteklemiyorum. Polisin mudahalesini az buluyorum

Az mı buluyorsunuz ? İsterseniz direk kurşun atsın . Sizde orda durup "kafasına sık kafasına dersiniz". Kesmezse sizi kimyasal silah kullansın. Şöyle sarin falan. O da yetmezse oy vermeyen %50 yi gaz odalarında yakalım olur mu ?

Teroristleri umursamiyoruz ve desteklemiyoruz.

Terorist dediğin kim açıklarmısın ? marjinal gruplar her kitlenin içinde vardır. Zamaninda şeriat isterrik diye ellerinde kılıçlarla gösteri yapan yokmuydu . su anda gösteri yapan herkese terrorist diyorsanız.yazık size

Kimin ne mal oldugunu herkes biliyor. Halk bunu goruyor , sandikta da gerekli cevabi verecektir.

• Bu olayları desteklemeyenlerin niklerini ilk mesajda toplarsan güzel olur.
  • hmmm barolar birliği tabipler birliği ve coğu büyük üniversitenin finalleri erteletiği pek çok büyük gazetenin ve yazarın muhakafazarlarda var tabibler birliğinin psiyat. pdf gibi pek çok birliğin desteklediğini siz desteklemiyorsunuz hmmm anladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kulak Misafiri

Bu eylem kişilerin bu zihinlere taraf olanların nasıl bir çelişkide olduğunu anlayıp gerçeği görmesine vesile olduğuna inanıyorum. Bir zamanlar benim de farkettiğim gibi.

Bu zihniyet kadar ülkesini sırtından vuran olmadığını birkez daha ayyuka çıkardı. Faşist, anarşist, bozguncu, sabırsız yönlerini tarihte tekrar hatırlattılar. Kendi değerlerine ne kadar sahipsiz ve ahlaksız davrandıklarını gösterdiler. Bunların Cumhuriyet, Laiklik ve Demokrasi istemediği, istediği zaman istedikleri gibi davranacakları faşist bir muz cumhuriyeti istediklerini, kendi zihniyetine halk diyip geri kalan kocaman ülke insanlarını saymayacakları bir ülke istediklerini anlattılar bize. Hiçbir zulme maruz kalmadıkları halde nasıl mazlum edebiyatı yapılacağını, yalanlarla nasıl bir hayat yaşanılacağını da gösterdiler. O zihniyetlerle aramızdaki fark şu ki, biz Cumhuriyet olmadan Halka, Laiklik olamadan dine, Demokrasi olmadan da haklara sahip çıkarız ama o zihniyetteki insan bunların tümü varolduğu halde hiçbirine sahip çıkamıyor ve hatta kabullenemiyor. Sizin zihniyet çürük ve yalanlarla dolu iken halk zaten düzgün düşünmenizi beklemiyordu ki işbirlikçilerinizle beklentileri boşa çıkarmadınız. Hep yazdığım gibi tekrar yazacağım: Tarihte utançla anılacaksınız. Her zamanki gibi.

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: |Eren|

quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Bu olayları desteklemeyenlerin niklerini ilk mesajda toplarsan güzel olur.

Bir de imza yapalım . Yapmayın Allah aşkına bu konu sakin küfürsüz ve başka insanların fikirlerine saygı gösteren kişilerin gelip fikirlerini özgürce ifade ettiği bir konu yani ortada bir kulüp havası oluşturmayalım bence

Kesinlikle, galeyana getirmeye çalışanlar var onları direkt şikayet edelim. Konuda küfürlü/hakaret/terbiyesiz postlar bulundurmayalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TSForever

Bu teröristlerin nesini destekleyeyim ki?Huzur azgınlığından devrimcilik oynayan zengin veletleri işte...

Teröristlerle yapılanlar belli. Polise saldıranlara istediğini de ama ordaki insanlara bunu diyemezsin. Oturma eylemi yapanlara üstlerinden (akp) sabahın 5inde resmen vur emri gelip saldırtırlarsa polise olacağıda bu.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.