Şimdi Ara

Gevey nedir ? acil yardım gerekiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
7.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yurtdışı simkilitli cihaz alsam gevey'le kullanılıyor mu ? çünkü gevey'ler çok uygun ve nasıl bu kadar kısa yoldan hallediliyor bu olay ?

• Gereksiz bir şey diyelim kısaca
  • Geveyli iphone lgpli bugattiye benzer.
    Güncelleme yapamazsın.
    Bazı geveylerde cihaz yeniden başlattığında geveyi tanıtman gerekir hemde her seferde.
    200 300 fazla ver sim kilitsiz cihaz al gönlünce kullan
    Cebinden bi miktar cıkmaya cıkacaksa farkını ver iyisi olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ac4601

Geveyli iphone lgpli bugattiye benzer.
    Güncelleme yapamazsın.
    Bazı geveylerde cihaz yeniden başlattığında geveyi tanıtman gerekir hemde her seferde.
    200 300 fazla ver sim kilitsiz cihaz al gönlünce kullan
    Cebinden bi miktar cıkmaya cıkacaksa farkını ver iyisi olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: berkmavi34

Arkadaşlar GEVEY konusunda her türlü sorunuzu bana sorabilirsiniz, sizlere yardımcı olurum. Bilmemezlik can sıkıcı sizleri anlayabiliyorum, bir zamanlar bende öyleydim.
    0 533 2319003
    Ersin

gevey satıcısı fason konu açıp (başka hesaptan) sonra konuya yorum yapıp reklam yapma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buradan geveyli cihaz almayi dusunen arkadaslara bir tavsiyede bulunayim , uzak durun. Biraz daha ucuz diye hic bulasmayin basiniza bela alirsiniz. Ozellikle sprint kilitli cihazlarin yanindan bile gecmeyin. Kisaca anlatiyim , geveyli cihazda hattiniz normal olarak gelebilir ve konusma yapabilirsiniz ama hattiniz uzerinden internet baglantisi saglayamaz ve SMS gonderemezsiniz. Bunun icin cihazi jailbreak yapmaniz gerekir , guncel surumde her zaman jailbreak olmadigi icin jailbreak olan surumde kalmaniz yada jailbreak cikmasini beklemeniz gerekir.

Ayrica jailbreak olan surumde olsaniz bile cihazi bir gun sifirlamaniz gerektiginde sifirlayamazsiniz ve restore etmeniz gerekir. Son surum haric tum imzalar kapali oldugu icin mecburen jailbreak olmayan son surume guncellemeniz gerekir ve internet ile SMS kullanamazsiniz.

Kisaca uzak durun.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkmavi34

Arkadaşlar lütfen GEVEY hakkında yeterli bilgiye sahibi olmayanlar kafasına göre yorum yapmasınlar. Ben 4 yıldır gevey'li iphone kullanıyorum. İnternet'e hattım üzerinden giriyorum, SMS gönderip alabiliyorum. Hatta eşim ve 2 çocuğumda da Gevey'li iphone var. Aynı şekilde sıkıntı olmadan kullanıyoruz.
    (Konuyu bilmeden ne çok meraklıkar var kafasına göre yorum yapanlar...anlamak mümkün değil)

Konuyu bilmeyen sensin!! İnsanlara gevey satacam diye insanlari yanlis yonlendirme. Geveyi savunan ancak gevey saticisidir.

Sen sprint kilitli cihaz gordunmu kullandinmi hic ?

Ha yok eger att kilitli cihazi geveyle kullaniyorsan yuh sana , bu da ne kadar bilgisiz oldugunu gosterir zaten.

Yarin öbür gün guncelleme geldiginde ios 9 ciktiginda ne yapacaksin ? Ama yok kesin geveyi aldigin yer ''abi guncelleme gelince yenisiyle degistiririz'' diye söz vermistir dimi :))

Gecin bunlari , gevey basa beladir 2+2 = 4

Uzak durun arkadaslar

• 2 çocuğunda ve eşinde geveyli telefon varmış kimi yiyorsun ya aldığım ülkede kullanmıyacaksam yani Abd de yaşamıyacaksa. Hiç bir şekilde bu işe girmem herkese tavsiyem girmeyin bir nevi orjinalliğini kaybediyor

• Gevey mi kaldi yaaa

• dbmaster kullanıcısına yanıt
    nasıl gereksiz bir şey. hemen sallama alan geniş diye..
    bende 4s te kullanıyorum. ios 7 ile aldım bir tane japonya softbank tan kilitli. açtıra bilmem için 400 lira istediler. cihaz pasaport kayıtlı onda sıkıntı yok.
    gevey alırsın 70-90 liraya taş gibi kullanırsın. bende ki gevey ios 8 e kadar destekledi. hiç bir sıkıntıda yok. insanların şevkini kırma olumlu olumsuz yönlerini yaz. gereksiz deyip kestirip atma..
  • iphone 4 ios 4 gevey ile kullanıyorum artık güncelleme yapmak istiyoruz ios 7de çalışırmı aynı gevey ya da bunun alternatifi ne kullanabiliriz canada telus kilitli
  • ali coşkun kullanıcısına yanıt
    Önce iphone4 iOS 7 de ne hale gelir onu araştırın pişman olmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Tunyukuk

Önce iphone4 iOS 7 de ne hale gelir onu araştırın pişman olmayın

hocam ios 4 te artık hiç bi programı güncelleme yapamıyoruz yükleyemiyoruz mecbur geçecez ama o kadaar zorlayacağını sanmam
    ios 7 için gevey bulamıyorum ama
  • İphone 4 ios 4.3 ten öncesi Zaten watsak desteklemiyor. Watsapsız telde zaten dokunmatik olmasın basımmatik olaun bi zahmet. İos 7 li iphone 4ümde var. Remdeki yer fena azalıyor ama kullanılıyor. İos 6 belki daha iyidir.

Ayrıca geveyi ben yurtdışından telefon getireyimde takayımda kullanamında olaun bitsinlik bi aparat olarak zaten görmeyin. OlmaZmı olur tabikide. Lakin yurtdışında getirme zahmetiniz varsa simkilidi kırılmışı almak kafa rahatlığı için en iyisi. Sonuçta bu geveyde bedavaya verilmiyor. Ben elden 60tl ye alıyorum ümraniyede. Sonuçta operatör var bedavaya simkilidi açılıyor operatör var 220tl ye simkilidi açılıyor.

Yani gevey maddi ihtiyaca binaen kullanılabilecek bir aparttır.

Şimdi öyle ya da böylr isveçin bir teli elinize geçtiyse bunu çöpe atmaktansa 60tl ye gevey takıp bizim gibi kullanmak daha mantıklı. Elimde 2 tane var ikiside iphone 5 ve ikiside geveyli ve yine ikiside 2 aydır sorunsuz kullanılıyor. Sanki gevey yokta normal hat takılı bir iphondan farkıda yok.

Ama kalkıpta geveyle çalışıyo diyede aga bana isveçten hollandadan almanyadan kimseye simkilitli cihaz getirtmem. Usa,dan bile cihazım geldi 5S. Sırf simkilitli diye çözülebilme imkanı olduğu için tekrar amerikaya gidip simkilit kaldırılıp tekrar geldi. Onada alırdım gevey 60tl ye kullnırdım zor değil ama değer meselesi. Simkilidi kaldırabilme imkanım varsa kaldırtırım tabikide. Şimdi 5s'im 1350tl ama gevey li olsa 1000 mi eder bilemem.

O yüzden birbirimize laf sokmaktan ziyade yardım daha önemli.

Ben yorum ki;

1) Yurtdışından simkilitli cihaz getirmeyin
    2) Olduki ucuz ya da bedava simkilitli cihaz elinize geçti, takın geveyi kullanın
    3 herkese iyi forumlar :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.