Şimdi Ara

GETİR UYGULAMASI İLE İLK SİPARİŞTE ALT LİMİTSİZ 20 TL HEDİYE(Bitti) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
7
Favori
69.340
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokia kullanıyorum emülatörden olur mu acaba?
  • 5 tane magnum söyledim geldi yiyoz valla
  • Geldi güzel hizmet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyvallah silecektim uygulamayı iyi söyledin
  • yükleyelim bakalım yarına deneriz
  • şimdi yükledim verdim siparişi anında getirdiler valla çok güzel olmuş sistem
    bu arada peyman tuzlu fıstığı tavsiye ederim(çeşit az olduğu için :D)
  • Kart kabul etmiyor illa master Card mı lazım?

• 20 tl'ye bütün bilgileri, kredi kartı, cep tel, adres vs. alıyorlar, oh ne ala memleket... işim olmaz...
  • gecenin bi yarısı sipariş verdim ama dedigi sürede sorunsuzca aldım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: köftepiyaz

20 tl'ye bütün bilgileri, kredi kartı, cep tel, adres vs. alıyorlar, oh ne ala memleket... işim olmaz...

cep telefonu adres herkesin elinde zaten kart bilgileride masterpassda saklanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murdocker

quote:

20 tl'ye bütün bilgileri, kredi kartı, cep tel, adres vs. alıyorlar, oh ne ala memleket... işim olmaz...

cep telefonu adres herkesin elinde zaten kart bilgileride masterpassda saklanıyor

nasıl herkesin elinde cep tel, adres vs. insanları yanlış yönlendirmeyin, kredi kartı bilgilerinin güvende olduğuna nasıl emin olabilirsiniz, ya masterpass ta saklanmıyorsa!
  • Ruffles,Doritos,Lays,10lu Halley,Dankek,Swheppesim geldi.

• Beyler maestro kartım var bunu yazsam olur mu? Sonrasında kartımı silebiliyor muyum programdan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecenin 4ünde siparişin gelmesi 15dk sürdü. Şaka gibi

• 18 Dakikada 4 kilometrelik mesafeden geldi siparişim, Doblo araçla geldi sipariş, ayrıca araçta ürünlerden varmış, hızın bir sebebi de o yani. Çalışanda "getir" baskılı bir kıyafet vardı, ben bu kadar kurumsal bir sistem düşünmemiştim.
    Şimdilik fiyatlarıyla süper cazip diyemem ama zamanla bu hizmet bedellerini azaltırlarsa her türlü tercih edilebilecek bir sipariş sistemi olur, tabii ürün çeşitliliği de artmalı.
  • Getiren arkadaşa ufak da olsa (1-2 tl) bahşişi unutmayalım. Zor bir iş yapıyorlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Murdocker

quote:

nasıl herkesin elinde cep tel, adres vs. insanları yanlış yönlendirmeyin, kredi kartı bilgilerinin güvende olduğuna nasıl emin olabilirsiniz, ya masterpass ta saklanmıyorsa!

Aslında doğru dediğiniz acaba sanal kart tanımlanmıyormu

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Master pass, paypal bunlar global firmalar. Araştırmaya kalktığında örneğin n11 5 TL sipariş için bile TC adres almıyor mu? Veya yemeksepeti adres tel bilgisi ile Bambi büfe çalışanı bir bayanı rahatsız etmedi mi? İlla çekinen varsa bence sanal kart kullanmadığı kart kullansın. Sonuçta uygulama Bitaksi uygulamasını yapan adam tarafından yapılmış. Webarazzi haberi çıkıyor aratın.

• quote:

Orijinalden alıntı: saulu

Master pass, paypal bunlar global firmalar. Araştırmaya kalktığında örneğin n11 5 TL sipariş için bile TC adres almıyor mu? Veya yemeksepeti adres tel bilgisi ile Bambi büfe çalışanı bir bayanı rahatsız etmedi mi? İlla çekinen varsa bence sanal kart kullanmadığı kart kullansın. Sonuçta uygulama Bitaksi uygulamasını yapan adam tarafından yapılmış. Webarazzi haberi çıkıyor aratın.

İndirdimde bizim buraya yokmuş sipariş kartalda oturuyorum halbuki merkezi konumda bir yer.

• herşey bi yanada sıcak dh sıcak fırsatlar ailesi olmadan don bile almam seviyorum burayı ya :))
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.