Şimdi Ara

Geri dönüş,meraklısını özleyenini bekliyoruz. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
2
Favori
6.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özlemişim resimlerini görünce :D koxp devam mı beyler varsa geleyim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

2 saat once girdim gene yazdim clandan kimse cevap vermedi yaklasik 8kisi online oldugu halde. pri oldugum icinde kendim kasamiyorum ne yazikki. En azindan biri bi yan charla falan bi okcu acip sirf orc watcherda ezik kassa super olur yoksa boyle imkansiz.

bir arkadaşın 75 magesi var o akşamları işteyken kasıyor yeni gelenleri diğer türlü herkez 59 olduğu için artık pazarda ben dahil.
  • Ufak bir güncelleme yarı itemli güzel bir charımız satışta alıp bize katılmak isteyen varsa linki veriyorum;

http://forum.donanimhaber.com/m_72017244/mpage_1/f_/key_//tm.htm#72017244
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sweeny

quote:

2 saat once girdim gene yazdim clandan kimse cevap vermedi yaklasik 8kisi online oldugu halde. pri oldugum icinde kendim kasamiyorum ne yazikki. En azindan biri bi yan charla falan bi okcu acip sirf orc watcherda ezik kassa super olur yoksa boyle imkansiz.

bir arkadaşın 75 magesi var o akşamları işteyken kasıyor yeni gelenleri diğer türlü herkez 59 olduğu için artık pazarda ben dahil.

dostum ardream nasıl peki kalabalık mı ?

birde cz de ki karakterlerin item ortalaması ne seviyede bilgin var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whimsical

quote:

quote:

dostum ardream nasıl peki kalabalık mı ?

birde cz de ki karakterlerin item ortalaması ne seviyede bilgin var mı ?

ardream kalabalık aksamları 4 pt karus 3 pt human oluyor,

itemler kısıtlı konuyu baştan okursan baya bilgi vermiştik.

herkez+8chitin setli ve old takılı

• Bende gelebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T2W4D

Bende gelebilirim.

Buyrunuz
  • Hocam şimdi girdim oyuna bende başladım can sıkıntısından sadece haftasonları gelebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whitfield

Hocam şimdi girdim oyuna bende başladım can sıkıntısından sadece haftasonları gelebilirim

• Client indiriyorum neye ihtiyaç var clanda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: T2W4D

Client indiriyorum neye ihtiyaç var clanda ?

bi kaç kişi okçuya döndük istersen okçu ol sende güzel oluyor
  • Keşke derslerim çok ve ağır olmasa da birazcık eğlenceye katılabilseydim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Path Of Exile

Keşke derslerim çok ve ağır olmasa da birazcık eğlenceye katılabilseydim

• Bende hacklendiğim için mecbur bırakmak zorunda kaldıydım bundan 2 3 ay önce falan çok hack olayları vardı itemleri kitle olanlar bile hackleniyordu profesyonel bir grup falandı sanırımda o olay hala devam ediyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay528

Bende hacklendiğim için mecbur bırakmak zorunda kaldıydım bundan 2 3 ay önce falan çok hack olayları vardı itemleri kitle olanlar bile hackleniyordu profesyonel bir grup falandı sanırımda o olay hala devam ediyormu?

sanmam
  • Oyuna son 1 haftadır hiç girmeyen hesapları temizliyoruz arkadaşlar , özel durum mazaret varsa özel mesajla ulaşabilirsiniz onun dışında aktif olmayan arkadaşlar bize faydası olmayan kişiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alister Vale -- 23 Şubat 2013; 14:04:08 >
  • nasıl burası
  • quote:

Orijinalden alıntı: j4kkas

nasıl burası

güzel ardreamda kosp yok denecek kadar az olanda bişey yapamıyor açtıktan 2 gün sonra banlanıyor.
  • quote:

quote:

nasıl burası

güzel ardreamda kosp yok denecek kadar az olanda bişey yapamıyor açtıktan 2 gün sonra banlanıyor.

ben account actım oyuna gırerken telefon numarası falan ıstıyo sıteye gırıyorum my accounta tıklıyorum premıum dıye uyarı verıyor
  • quote:

quote:

quote:

nasıl burası

ben account actım oyuna gırerken telefon numarası falan ıstıyo sıteye gırıyorum my accounta tıklıyorum premıum dıye uyarı verıyor

ilk defa duyuyorum hangi adresden aldınız hesabı?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.