Şimdi Ara

Geri dönüş,meraklısını özleyenini bekliyoruz. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
2
Favori
6.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rusty Ryan

beyler bir sürü kişiye pm attım ama cevap veren olmadı . bende başlamayı düşünüyorum . hatta başladım ama harddisk yandı . evde başka bilgisayarda var , ona yükleyeceğim .

Ben de başlıycam ne başlamayı düşünüyosun sen asas mı
  • Öncelikle Koxp vb illegal programlar yok değil mi ?

Eğer yoksa bende başlayabilirim. Asas harici her türlürü oynayabilirim. ( Asastan sıkılmamdan dolayı. )
  • Arkadaşlar selam, USKO da yalnız başıma bir başlıyım dedim ancak pek zevk alamadım. Şu anda bir asas açsam aranıza katılabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iade

quote:

beyler bir sürü kişiye pm attım ama cevap veren olmadı . bende başlamayı düşünüyorum . hatta başladım ama harddisk yandı . evde başka bilgisayarda var , ona yükleyeceğim .

rosetta'da başlayacağım hocam . bu sefer değişiklik olsun diye priest açacağım

• 4 yıl sonra oyunu kurup başlıyorum hocam
    net olsun diye soruyorum
    hangi server ırk olarak orc bide anlamadığım usko mu euko mu nasıl secim yapıyoruz hangisi sececem
    clana ne lazım çok aktif oynayamam önceden belirtiyim
  • Çok Çok uzun süre geçti oynamıyalı. Dh Ko bölümünede ara sıra bakıyordum sadece o yüzden üyeliğimi felan hep unutmuşum. Sırf bu yüzden yeni üyelik açtım HAAA :)

O yüzden eğer hiledir hurdadır, ıvır zıvır yoksa gelirim ben.

İyide item dizerim...
  • quote:

quote:

quote:

rosetta'da başlayacağım hocam . bu sefer değişiklik olsun diye priest açacağım

iyi bakalım ben de başlamayı düşünüyorum daha karar da veremedim

• Arkadaşlar çok Warrior oynayasım var! Olmadı Priest.

Tekrar sormak istiyorum hile felan var mı?
  • Eğer hile yoksa TP Mage - Priest oynayabilirim. Warrior ardream pek sarmıyor beni.
  • Önümüzdeki günlerde priestime karus basmayı düşünüyorum. Benimle birlikte 1 mage, 1 warrior, 1 rogue ve 1 priest daha gelicek duruma göre haber veririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: low

Önümüzdeki günlerde priestime karus basmayı düşünüyorum. Benimle birlikte 1 mage, 1 warrior, 1 rogue ve 1 priest daha gelicek duruma göre haber veririm.

kardes charlardan birini de bize ver de oynayalim bu ne boyle.
  • Lise hayatımı bitiren oyundu :) gözlerim yaşardı iyi oyunlar beyler, bu arada koxp vardı o hala var mı? :D
  • bugün foruma girmeyince baya mesaj yazılmış. kosp soranlar; maalesef moradonda ve para kasılan slotlarda halen devam etmekte. yine de inat edip moradondan arkadaşları kurtarıyoruz. eskiden kalma 75 lvl magem sağolsun.

mesajları yazan arkadaşlar başlayacak olursa 2 mage daha gerekebilir ama şu an öncelikli eksiğimiz; aktif olarak oynayan priest (özellikle buffer) eksikliği. assassin, okçu ve warrior sınıflarından (yani yakın dövüşe daha yatkın) oluşan bir ekip oluşturma amaçlı başlamıştık.

tabi devamlılığı sağlarsak 3. parti olarak mage ekibi de oluşturulabiliriz. zira en büyük sıkıntımız süreklilik yönünde. ilk başlarda bizimle başlayan bir çok arkadaşımızı şu sıralar göremiyoruz. düzenli oyuna giren yaklaşık 10 - 12 üyemiz var.

gelmek isteyen arkadaşlarla, yine buradan öncelikli olarak oynayacakları sınıfı ve oyuna girebilecekleri saati belirterek mesaj atarlarsa, ilgili arkadaşlarımız daha rahat ulaşabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxmania -- 20 Şubat 2013; 4:01:50 >

• ben işteydim şimdi geldim ama kimse kalmamış oyunda haliyle saat geç oldu. luferde durum nasıl peki orada nasıl kasacagız? oradada heryer koxp mu yoksa party oluyormu nedir yani durum?
  • yarı görev, yarı deru tarzında yapıyoruz. görevlerde yardımlaşarak bayağı hızlı lvl alınıyor. zaten ardream olacağı için sıkıntı olmuyor. ama dediğim gibi buffer eksikliği zorluyor biraz da olsa.
  • Bu başlığı gördükten sonra dün akşam euko ve uskoyu indirdim baya bi uğraşdım kayıt olma mail adresi alma vs. euko girdim maradonda herkes charlarını satıyor falan server kalabalık değildi sarmadı uskoya geçtim en alttaki 2 server destek ve titan serverlarına girmeye çalıstım almadı. saat 11 bucuk gibi titan 3 e girdim maradonda herkesde koxp vardı. uskoda sarmadı sonra 2 oyununda sildim denetim masasından girdim pvp ye ordada destekli edit playerlar vardı ondanda çıktım girdim leauge of legenedse forever LOL

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sweeny

quote:

Orijinalden alıntı: deneme234

quote:

quote:

arkadaşlar bende gelebilirm dönerseniz sevinirim

Tabi bekleriz :)

*Güncellememizide yapalım,

neredeyse 1 hafta olucak herkez yavaştan kendini pazara atmaya başladı levellerimizde 59 a vurdu bi kısmımızın.

Arada bu tip pm ler alıyoruz tanımadığımız kişilerden

Geri dönüş,meraklısını özleyenini bekliyoruz.

Aramıza yeni dahil olmak isteyen arkadaşlar içinse,

şimdilik mage hariç her sınıfa yerimiz var,olursa bir aktif buffer güzel olur.14-15 kişi devam ediyoruz gelmek isteyenleri tabi bekliyoruz sürekli

hocam yalnız ben gelirsem int pri olurum buf veya heal farketmez ve 0'den başlayacağım

Ben db yim zaten,buffer açarsan daha güzel olur.

quote:

Ben de oynamayi dusunuyorum fakat asas tecrubem hic yok denedim pek oynayamiyorum zaten priest de oyle mage oynayabilirim ama yeriniz var mi? Veya archer da olabilir ama mage daha iyi olurdu

Fazla deneyimin yoksa asasla tavsiye etmem,okçu güzel bir seçim olur clanda 3 4 tane okçumuz var.

okcu itemlerin hakkinda bilginiz var mi kac gb? +8 ib +7ee +8 chitin old takilar falan

+8 ib 10gb
    +7 ee 5 gb
    8 chitinler 2,5 gb
    old roller 70-80m
    old eme 10-15m
    old r.e 2m
    old ske 20-25m
    old elf 5-10m

• quote:

Orijinalden alıntı: 0XiD

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar bende gelebilirm dönerseniz sevinirim

Tabi bekleriz :)

*Güncellememizide yapalım,

neredeyse 1 hafta olucak herkez yavaştan kendini pazara atmaya başladı levellerimizde 59 a vurdu bi kısmımızın.

Arada bu tip pm ler alıyoruz tanımadığımız kişilerden

Geri dönüş,meraklısını özleyenini bekliyoruz.

Aramıza yeni dahil olmak isteyen arkadaşlar içinse,

şimdilik mage hariç her sınıfa yerimiz var,olursa bir aktif buffer güzel olur.14-15 kişi devam ediyoruz gelmek isteyenleri tabi bekliyoruz sürekli

hocam yalnız ben gelirsem int pri olurum buf veya heal farketmez ve 0'den başlayacağım

Ben db yim zaten,buffer açarsan daha güzel olur.

quote:

Ben de oynamayi dusunuyorum fakat asas tecrubem hic yok denedim pek oynayamiyorum zaten priest de oyle mage oynayabilirim ama yeriniz var mi? Veya archer da olabilir ama mage daha iyi olurdu

Fazla deneyimin yoksa asasla tavsiye etmem,okçu güzel bir seçim olur clanda 3 4 tane okçumuz var.

okcu itemlerin hakkinda bilginiz var mi kac gb? +8 ib +7ee +8 chitin old takilar falan

+8 ib 10gb
    +7 ee 5 gb
    8 chitinler 2,5 gb
    old roller 70-80m
    old eme 10-15m
    old r.e 2m
    old ske 20-25m
    old elf 5-10m

Derslerden vakit bulursam bugün girmeye calisirim sagolun hocam :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşta olduğum için mesajları takip edemedim kusura bakmayın, tek tek vakit buldugumda cevaplayacagım ben 7 24 oyundayım pazarda su an.Rosetta 1 e girdiginiz zaman Ellonia nickim pm atın gelip sizi clana alırım :)
  • 2 saat once girdim gene yazdim clandan kimse cevap vermedi yaklasik 8kisi online oldugu halde. pri oldugum icinde kendim kasamiyorum ne yazikki. En azindan biri bi yan charla falan bi okcu acip sirf orc watcherda ezik kassa super olur yoksa boyle imkansiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.