Şimdi Ara

GERÇEKÇİ OLUN !!! VECTRA MI ? / MONDEO MU ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
1
Favori
30.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl yere oturmuyomuş anlamadım. Çok şaşırdım.Resmen araba yere abanıyo..Viraja eğer altımdaki vectra elegance ise hıza bakmadan girerim ve gülücükle çıkarım. Yol tutuş olarak 2004 passattan kat kat iyidir. Bi yanlış var bu işin içinde..Bozuk satıhlı tek yönlü yolda yokuş aşağı 210 km/s hıza kadar çıktım. Araba sabit doğrultuda istifini bozmadan bozuk yolda yaylana yaylana gidiyordu. Aynı yolda spor pejo 307le 160'i geçmeye cesaret edemedim.Bizimkisi 2004 model ve 70.000de hala tık yok.

quote:

Orjinalden alıntı: karleone

quote:

Orjinalden alıntı: black/white

VECTRA 1.9CDTİ 150HP

sakın vectra almayın bende 2003 elegance vardı arabayı ilk gördüğümde büyülendim cünkü o kadar fazla donanımı vardı ki ama gelin görün ki araba 63000km de yağ yemeye başladı araba yere iyi oturmuyordu bende 2004 passat trendline aldım rahat ettim passata bindiğimde kendimi cok daha güvende hissettim araba tank gibi geldi virajlara daha hızlı girdim ama zorlanmadan cıktım
    vectra elegance 1.6 1280 kg
    passat trendline 1.6 1343 kg

• Orjinalden alıntı: hakkinenk

Nasıl yere oturmuyomuş anlamadım. Çok şaşırdım.Resmen araba yere abanıyo..Viraja eğer altımdaki vectra elegance ise hıza bakmadan girerim ve gülücükle çıkarım. Yol tutuş olarak 2004 passattan kat kat iyidir. Bi yanlış var bu işin içinde..Bozuk satıhlı tek yönlü yolda yokuş aşağı 210 km/s hıza kadar çıktım. Araba sabit doğrultuda istifini bozmadan bozuk yolda yaylana yaylana gidiyordu. Aynı yolda spor pejo 307le 160'i geçmeye cesaret edemedim.Bizimkisi 2004 model ve 70.000de hala tık yok.

Orjinalden alıntı: karleone

VECTRA 1.9CDTİ 150HP

sakın vectra almayın bende 2003 elegance vardı arabayı ilk gördüğümde büyülendim cünkü o kadar fazla donanımı vardı ki ama gelin görün ki araba 63000km de yağ yemeye başladı araba yere iyi oturmuyordu bende 2004 passat trendline aldım rahat ettim passata bindiğimde kendimi cok daha güvende hissettim araba tank gibi geldi virajlara daha hızlı girdim ama zorlanmadan cıktım
    vectra elegance 1.6 1280 kg
    passat trendline 1.6 1343 kg

[/quot

bosversene vw yı ferrari zannedıo gerıye kalan markalarıon hepsi dandik ona gore

• VECTRA 1.9CDTİ 150HP
  • quote:

Orjinalden alıntı: .AhMeTKaYa.

VECTRA 1.9CDTİ 150HP

• quote:

quote:

VECTRA 1.9CDTİ 150HP

ne de olsa doblo motoru var

• şu bizim bildiğimiz 1.9 multijet doblo motoru değilmi ya ????
  • evet aynen o
  • Tabiki vectra tek geçerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: pokerkıng

quote:

Orjinalden alıntı: kral_akrep

eğer tarla sürmek için herhangi bir araca ihtiyacım olsa idi kesin mondeo alırdım
    ama ben araç alırken rahat bir sürüş bekliyorum güvenli arıza yapmayan sağlam bir motor arıyorum
    arkasında güçlü bir servis ve yedekparça desteği istiyorum
    o yüzen vectra derim

Mondeo'ya binmediğin için böyle sallamasyon yorumlar yapıyosun.Bir kere Mondeo'nun yol tutuşu ve frenleri Vectra'dan daha iyi.Bunu otomobil testlerinin yapıldığı otomobil dergilerinden ve otomobil sitelerinden takip ederekde anlayabilirsin.Sağlamlığı desen oda daha iyi.Ama gel görki araba çok yakıyor ve tutmuyor.Bende arkadaşa bu yüzden ülkemizde tutan ve aynı zamanda kaliteli bir araç olan vectra'yı öneriyorum.Yinede yukarıda bir arkadaşında dediği gibi bu sınıfın kralı olan vw passat diyorum.

sen benim mondeo ya binmeden salladığımı düşünüyorsun ama sen bimişsen bile aklını dışarda unutup boş gözlerle bakıp çıkmışsın. eğer gerçekten dikkatli bir binici olsa idin mondeo nun ne kadar kalitesiz ucuza mal edilmeye çalışılmış hatta ondan bundan çalıntı parçalarla donatılmış olduğunu ve neredeyse en fazla arızayı yapan dizel ford motoruyla donatılmış olduğunu görürdün. ama tabi görememiş olman doğaldır.
    ben hala fikrimi yineliyorum mondeo da ne yol tutuşu varıdr ve performans nede kalite
    vectra geldiği zaman mondeo yu tarla da kullanırım kim ne derse desin
    buyrun cevap yolu açıktır...

• quote:

Orjinalden alıntı: impress

quote:

quote:

VECTRA 1.9CDTİ 150HP

KARDES NEKDAR CAHİL INSANSIN BURDA MILLETE BILGI VERECEGINE SADECE SAGA SOLA DALASIOSUN doblo dedıgın araba senın caddy den daha performanslı 0-100u 12.4 caddy 13.5

sen bole satasmaya devam et her konuda bozuluonya acıom halıne insanlar ulasamadıkları seylerı kucumsermıs arkadaslar bunu unutmayın

bu arada doblonun 150hp oldugunu bılmıodum sagolasın ımpress kardes ogrettın aydınlattın bızı üstün zekanla

• vectra'nın iç ferahlığı ve tipi çok hoşuma gidiyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

VECTRA 1.9CDTİ 150HP

KARDES NEKDAR CAHİL INSANSIN BURDA MILLETE BILGI VERECEGINE SADECE SAGA SOLA DALASIOSUN doblo dedıgın araba senın caddy den daha performanslı 0-100u 12.4 caddy 13.5

sen bole satasmaya devam et her konuda bozuluonya acıom halıne insanlar ulasamadıkları seylerı kucumsermıs arkadaslar bunu unutmayın

bu arada doblonun 150hp oldugunu bılmıodum sagolasın ımpress kardes ogrettın aydınlattın bızı üstün zekanla

biri şu yeni bitmeye opelin bütün dizel motorlarını fiattan aldığını söylesin

• DOLOYA PARA VERECEĞİME YAYA GİDERİM
    SERİLİK SİZİN İÇİN EN ÖNEMLİ KRİTERSE SİZ ALIN
    HEM BEN DOBLODA KULLANDIM TEST İÇİN BANA GÖRE
    CADDYDEN SERİ BİR ARAÇ DEĞİL

DOBLO ALACAĞIMA PEJO PARTNER ALIRIM DAHA İYİ HİÇ BİR ARTISI YOK
    KALİTESİZLİĞİNDEN DOLAYI FİYATINDAN BAŞKA

BEN VECTRA DİYORUM

AMA PASSAT LİSTEE YOKSA
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

VECTRA 1.9CDTİ 150HP

fıattan alması ondan dandık veya aynı sevıyede olcagı anlamına gelmez

halım ben arabaların motorlarını karsılastırdım baska bıyerlerını deıl yoksa doblo peynır tenekesı ama motoru normalde seri deıl ancak arac hafıf old ıcın o motora gore seri oluo

biri şu yeni bitmeye opelin bütün dizel motorlarını fiattan aldığını söylesin

fıattan alması ondan dandık veya aynı sevıyede olcagı anlamına gelmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black/white -- 13 Aralık 2006; 19:14:55 >

• vectra
    yeterlimi
  • NORMALDE PASSAT DERDİM AMA EGER MONDEO İLE VECTRA ARASINDA İSE BU MONDEO DERİM
  • YAA YAPMAYIN VECTRA MI ARIZA CIKARMAYAN ARAC,,

MONDEO , VECTRA'dan DAHA İYİ OLDUĞU KESİN (benim görüşüm)...

MONDEO'daki HANGİ SİSTEM (teknik veya donanim vs.gibi)VECTRA'da BULUNUYOR
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluecat

YAA YAPMAYIN VECTRA MI ARIZA CIKARMAYAN ARAC,,

MONDEO , VECTRA'dan DAHA İYİ OLDUĞU KESİN (benim görüşüm)...

MONDEO'daki HANGİ SİSTEM (teknik veya donanim vs.gibi)VECTRA'da BULUNUYOR

mondeoda ne varki vectrada buluncak uydurukdan bıtane analog saat koymuslar gogusun tam ortasına yakısıomu o sınıftaki bı araca bikere surdum 2003muydu 2004 muydu 2.0tdci arac gusel performans saglıyo ancak goğus kısmı sıfır ucuza kacmak ıcın tam ortaya analog saart koymuslar ve o modellerde en semedıgım sey arac kütük gıbı ince uzun duruoya ınsan bıraz daha geniş yapar (eski kasaları gıbı) yere oturtur hele yeni modelleri ticari dogan gıbı önü yerde arkası havada duruo 2 metre kamyonet gıbı arka tekerle camurluk arasında 1metre bosluk var binek arabamı ticari arabamı belli deıl hele bide lüks gostermek ıcın kapıyı acınca aynalarda lamba yanmazmı doğan aksesuarları gbı olmus aracın performansı dısında artı yanı yok bence ha unutmadan bı artı yanıda sony muzık sıstemı olması ++yan taraflarda alt kısmına ek koruma barını sıyah yapmayıp govde bıcımınde bıtırmesıde gusel ancak keske tum modellerı bunun devamı olarak ön tanponun altınıda sıyah deılde govde rengı yapsa en azından dıs gorunum bıseye benzer

• analog saat MONDEO ya has bi özelliktir.Dediğin bi taraftan doğru analog saatin neişi var gövdede.Ama o saat sadece MONDEO larda mevcut.

VECTRA larda da yolbilgisayarını gösterici büyük bir ekran var ama yazılımda hiçbirşey yok dijital saat,tarih okadar.Fonksiyon için tuşlara bastığımızda ise depodaki yakıt miktarı ,gidelecek yol km vs.Ekranın geri kalanı boş...

Birde MONDEO için arkası yüksek demişsin bunu söylerken 99-2000 kasası içinmi söyledin bilemedim.Aracın duruşu gayet iyi.

AMA bana desenki sen VECTRA düşmanımısın HAYIR değilim.Mesela 2000-2002 VECTRA CDX 2,0 motor hastayım abi o araca

Bunlar . benim görüşlerim

• halim ile black adlı elemanlar. burada yazmak için yazıyorsunuz. biri 18 yaşında sağdan soldan duyduğu kolpalıyor öteki zaten kolpacının kralı. tutmuş motor meslekde öğretmenim diyor. senden resim öğretmeni bile olmaz. milleti kandırmayın boşuna herkes herşeyin farkında. provakasyon yapmayın boşuna sizin bilgileriniz bize hiç mi hiç lazım değil. gidin nfs oynayız arabalar gerçek dünya size göre değil. birşeyi yazıyorsanız tecrübe edin öyle yazın yeter artık sıktığınız kolpalar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.