Şimdi Ara

Gerçek katlanabilir telefon 'Huawei Mate X' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "Early Preview" diye üstüne bastıra bastıra birkaç kez söylediler. Bu demek oluyor ki bu ürün final ürün değil. O yüzden kafaya takmayın, alacağınız zaman gider mağazada görürsünüz zaten.

• Fold efsane olmuş. Zaten hepsi bir tane çakmasını yapacak diye yazmıştı herkes canlı yayında. Aha şimdiden damlamaya başladılar. Üretmeleri için önce Fold satın alması lazım firmaların. Sonra kopyası gelir zaten, Martta en az 5 tane bekliyorum.

• Fold un Nesini beğendiniz millet? Bari ikinci ekran tam oldaydı ön tarafta. Bu cihaz bildiğin Nokia E90 olmuş. Kalas gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

Fold un Nesini beğendiniz millet? Bari ikinci ekran tam oldaydı ön tarafta. Bu cihaz bildiğin Nokia E90 olmuş. Kalas gibi.
    Yemin ederim aynısını düşünmüştüm hele ki ekranın tam olmaması tam bir e90 versiyon 2.0 olmuş. Hatta buna mı 2000 dolar istedi bu herifler nokia batmasa demek ki yapardı dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expressimo -- 25 Şubat 2019; 0:6:29 >
  • burgfb kullanıcısına yanıt
    Fold un açık hali iyi ama kapalı hali kötü.Royal firmasının pe ke ötesinde değil. Madem körüklü tasarım var onu da görünmez yap çok mu zor.
  • Fold ta bir 7,2 inç lik ekran ve ön tarafta da 4,6 inç lik bir ekran var fiyatı 2000 dolar.
    Mate x de ise tek 8 inçlik ekran dolayısıyla malzeme olarak düşündüğümüzde daha ucuz olmasını beklerdim.
    Tabiki mate x i daha çok dikkatimi çekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihhilmi -- 25 Şubat 2019; 9:40:14 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gerçek katlanabilirden kasıt nedir? Galaxy Fold sahte katlanan mı oluyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fold UFS3.0 depolama kuaniyor ufs2.1in en az 2 kati hız sunuyor.
    Fold 12gb ram sunuyor bu cihaz 8 GB ram
    Bu cihazın kamerası muhtemelen Mate 20 pronun , foldun ise S10 plusun kopyası.
    Mate 20 Pro video çekmekten yoksun bir cihaz aynısı bunda d alacak. 1080p 60 FPS sorunlu 4k 60 FPS yok 1080p 960 FPS yok. Hdr plus video yok
    Fold ise bunların hepsine sahip. Hem de en üst seviyede.

Mate Xde kırın 980 var. Foldda 7nm diye bahsedilen çok yüksek.muhtemel 855 olan bir işlemci. Var. Evet Mate 20 x daha hoş tasarıma sahip ama kesinlikle Fold daha premium daha ağır başlı duruyor.
    Donanım olarak fersah fersah üstün Fold arada 600-700 dolar fark var. Kusura bakmayın donanımı onemserim hatta gider 300 daha kagar ikisinden de çok daha güçlü işlemciye sahip 11 inç iPad Proyu da alırım. Veya diz üstü bilgisayar.
    Huawei rakebette olsun olsun da o ekran bile Samsung'un diye duydum. Sizce Samsung en kaliteli ekranını verir mi?

• Böyle de başlık olmadı...

Ne de olsa teknoloji sitesiniz ikisinin de artıları eksileri var o yüzden daha objektif bakış rica ederiz.

• Motorola RAZR V4, hepsinden daha güzel duruyor...onun da (açılınca) ekranı ufak, bir de kesin olarak çıkacak mı
    belli değil

• Ben bu cihazı çok beğendim, Samsung'un cihazı sınıfta kaldı net.

• Fold'un küçük 4.6" ekranda 1 adet, tablet ekranda 2 adet, arka kamera 3 adet olmak üzere 6 kamerası var. ters şarj destekliyor. Çift renkli alternatifli seçenekler. Büyük ekranda görüntülü görüşme Evet bazı artıları fold önde, Diğer taraftan 8" - 6,4" - 6.36" gibi fold göre daha büyük ekranlar ve sıfır yakın estetik çerçeveler gibi, 5g, 55w adaptör 30dk %85 şarj gibi, mate x artları ile önde duruyor. tercih göre seçenekler değişecektir ama fiyatta dolar bazında en az 500-600$ mate x daha pahalı.

• Razr v4 diye adlandırılan cihaz, konsept tasarımdan ibaret. Motorola sektörden çok uzak, şu tasarımı hayata Huawei geçirebilir.

• Fold un tablet modu daha başarılı.Tablet moduna geçerken baya hıh geçtim der gibi bir havası var. 12gb ram ve Samsung un yazılım ustalığı ve tecrübesi Huawei e göre üstün. Adam Mate x i aman arkaya mı kıvrılır dercesine tutuyordu sunumda . Tabi yine de Huawei baya baya gömdü mezara Apple ile Samsung u. Ama ben Samsung un burada temsili oynadığını ve bilerek risk almadığını düşünüyorum. Fold un arıza çıkarma olasılığı mate x den çok çok daha düşük bence. Çinlilere yazılım açısından zerre güvenmiyorum Kore malı tercihimdir.Nokia dan da bir bomba bekliyorum aslında.

• eski nokia nın oyuncak gibi olup heveslik alınan telefonlarına benzettim. ancak güzel duruyor.

• Galaxy Fold'un küçük ekranı muazzam bir fiyasko. Bu cihaz "katlanabilir telefon" denince aklımıza geleni daha iyi tanımlıyor. Donanım savaşına girmeyi çok mantıklı bulmuyorum. Sonuçta "katlanabilir telefon" olmasına ve bu yeni teknolojiyi kim daha iyi sunuyor ona bakıyoruz. Zaten oldukça yakınlar birbirlerine. Çok donanım arıyorsan amiral gemisi standart bir model alacaksın.

• Video izletmeme konusunda rakipsizsiniz DH, yıllardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat.cinar

Razr v4 diye adlandırılan cihaz, konsept tasarımdan ibaret. Motorola sektörden çok uzak, şu tasarımı hayata Huawei geçirebilir.
    Konsept ama gercekte de bu sekilde cikabilir...

https://forum.donanimhaber.com/motorola-nin-katlanabilir-telefonunun-tasarimi-ortaya-cikti--136810531

• Kutusunda görmeden paçaları sıvamayın derim...

• Zoruna gitmemeli ??

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.